Zobacz temat - [MG ZR 2.0 tdi] Pasek rozrządu i inne cześci
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR 2.0 tdi] Pasek rozrządu i inne cześci

Kafarek85 - Wto Cze 04, 2013 13:01
Temat postu: [MG ZR 2.0 tdi] Pasek rozrządu i inne cześci
Witam
Chciałbym wymienić pasek rozrządu ale nie jestem pewien co do wyboru bo tam gdzie dotychczas kupowałem w systemie nie widnieje u nich MG ZR Czy mogę wymienić pasek rozrządu takie jak miał rover 25 czy większość cześci to są identyczne co do Roverka 25?. Dotychczas posiadałem rover 220 sdi i powiem szczerze jesli chodzi o silnik to jest praktycznie identyczny tyle, że tam nie miałem klimatyzacji. Chodzi mi mianowicie o kod. Chciałbym wiedzieć czy inne części mogą pasować? Np filtr oleju paliwa powietrza i klocki hamulcowe? Jeśli, któreś z tych cześci są inne niż w 25 to prosiłbym o jakieś info. Jeśli jest jakiś poradnik to prosiłbym o link. Jeśli temat był już poruszany to przepraszam niestety nie mam dużo czasu aby szukać w internecie. Dlatego prosze Was o pomoc.

Z góry dziękuję
Pozdrawiam Krzysiek

bociannielot - Wto Cze 04, 2013 13:17

Kafarek85 napisał/a:
Czy mogę wymienić pasek rozrządu takie jak miał rover 25 czy większość cześci to są identyczne co do Roverka 25

Tak

[ Dodano: Wto Cze 04, 2013 13:17 ]
Kafarek85 napisał/a:
Np filtr oleju paliwa powietrza i klocki hamulcowe?

te klocki chyba się mogą różni, w ZR były wentylowane a w r25 mam lite i tu chyba klocek tez moze sie roznic, pewnosci nie mam

szoso - Wto Cze 04, 2013 15:31

bociannielot napisał/a:
te klocki chyba się mogą różni, w ZR były wentylowane a w r25 mam lite i tu chyba klocek tez moze sie roznic, pewnosci nie mam

klocki są takie same, nie podziału ze względu na tarcze