Zobacz temat - [R400]Nie działają kierunkowskazy a awaryjnie działają
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400]Nie działają kierunkowskazy a awaryjnie działają

paczek12111 - Czw Cze 06, 2013 21:30
Temat postu: [R400]Nie działają kierunkowskazy a awaryjnie działają
Tak jak w temacie. Nie działają kierunki nie zapalaja sie diody przy liczniku i nie słychac pykania a awaryjne bez problemu. co moze to powodować?? które bezpieczniki odpowiadają za kierunki??
sTERYD - Czw Cze 06, 2013 21:57

pewnie przełącznik przy kierownicy.
mauser - Czw Cze 06, 2013 23:56
Temat postu: Re: [R400]Nie działają kierunkowskazy a awaryjnie działają
paczek12111 napisał/a:
Tak jak w temacie. Nie działają kierunki nie zapalaja sie diody przy liczniku i nie słychac pykania a awaryjne bez problemu. co moze to powodować?? które bezpieczniki odpowiadają za kierunki??


Pod kierownicą masz bezpieczniki umieszczone w dwóch rzędach, ten od kierunkowskazów oznaczony jest jako 15 czyli w górnym rzędzie czwarty od lewej 10 Amper

gregor13 - Pią Cze 07, 2013 07:54

Sprawdź sobie jeszcze przerywacz kierunków, jest za bezpiecznikami pod kierownicą. Trzeba zdjąć osłonę pod kierownicą i z tyłu, nad bezpiecznikami będziesz miał przerywacz. Ostatnio znów miałem z nim przejścia, wyjąłem, rozebrałem, przelutowałem i póki co, działa :mrgreen:
bizon - Pią Cze 07, 2013 08:47

oraz wyjmij przycisk awaryjnych i zobacz czy tam przy kostce zadne przewody sie nie przetarly