Zobacz temat - [ Rover 25 ] Pompa wtryskowa po zmianie tranzystora
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [ Rover 25 ] Pompa wtryskowa po zmianie tranzystora

Cezool - Pią Cze 14, 2013 03:40
Temat postu: [ Rover 25 ] Pompa wtryskowa po zmianie tranzystora
Witam wszystkich wiem że problem pomp vp 30 jest męczony bo czytałem posty i rozwiązania ale niestety nic mi nie pasuje do mojej sytuacji. Wyjaśniam iż samochód od tak mi zgasł doczytałem się iż mam wymienić tranzystor , tak też zrobiłem auto odpaliło zrobiłem 100km i powtóra okazało sie że tranzystor 100% mocnieszy też upaliło, więc doczytałem się iż mam wymienic na słabszy tez to uczyniłem i tu pojawia się problem auto nie odpala, mało tego jak nie paliło się chek engine tak teraz po rozgrzaniu swiec i męczeniu go ciągle się pali na plaku czy innym czymś odpali , ale to tylko na chwile i gaśnie. Czy ktoś to przerabiał i może ma dla mnie jakaś rade albo powie mi co zregenerować lub wymienić albo sprawdzić , bo wedle tego co czytam to może być do regeneracji zawór dawki czy coś w tym stylu, i jaki koszt to będzie. A i jeszcze jedno pytanie czy moge sobie wrazie czego przełożyć obojętnie jaki sterownik od pompy vp 30 np od forda czy trzeba to będzie ustawiać.
bociannielot - Pią Cze 14, 2013 09:07

Stary, skoro uwaliło tranzystor to pompa mechanicznie uwalona
naprawa-pomp - Pon Sty 06, 2014 13:34