Zobacz temat - Wrażenia i podziękowania po XXIII Zlocie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - Wrażenia i podziękowania po XXIII Zlocie

tuners - Nie Cze 16, 2013 16:30
Temat postu: Wrażenia i podziękowania po XXIII Zlocie
Odmeldowuje się już w Krakowie cały i zdrów

Wszystkim przybyłym na zlot dziękuję za miła i fajną atmosferę ,mimo drobnych problemów technicznych było świetnie.
:-)

Chciałbym w sposób szczególny podziękować jeszcze kilku osobą:

-Firq za ogromną pomoc przy doprowadzaniu samochodu do możliwości powrotu na kołach i za wyśmienite towarzystwo.
-Marek za pomoc w sprowadzeniu samochodu spowrotem do ośrodka "Holujesz Luxusowo" :-)
-Syntax za próby zdobycia potrzebnej części
-Svenik (Karol) za ofiarne zdobycie mocnych kluczy :-)
-Piter za asystowanie w drodze powrotnej :-)
-Maverik za najlepszy car assistance na zlocie :-)
Dziękuje wszystkim, szcześliwych powrotów i widzimy się w Zatorze :-)

ADI-CZESCI - Nie Cze 16, 2013 18:09

Zlot był nr 1 dużo fajnej zabawy, ośrodek pierwsza klasa już nie wspomnę o jedzeniu
Podziękowania dla Prezesa Siemiona , Marka, Dzieja, Emasa naszym dziewczynom i całej kadry za organizację tak wypasionej imprezy oraz wszystkim przybyłym klubowiczom i sympatykom już czekam na następny taki zlocik :)

kasjopea - Nie Cze 16, 2013 18:13

Pozwolę sobie wykorzystać temat tunersa i również złożyć podziękowania, które nasuwają się po ostatnim Zlocie.

Przede wszystkim podziękowania dla Zarządu w osobach siemiona_, violli (niestety nieobecnej :( ) oraz Joa za zorganizowanie Zlotu. Było naprawdę świetnie. Ośrodek rewelacyjny. Następnym razem zaklepcie dwutygodniowy turnus ;) . Za organizacją zlotu oprócz Zarządu stało wiele innych osób w tym Nieszka, MaReK, dzieju, emes oraz zapewne jeszcze inne, których nie pamiętam. Im wszystkim również należą się podziękowania za poświęcony czas, cierpliwość, pomysły i wdrożenie ich w życie.

Joa dziękuję za wspólny bezkonfliktowy nocleg. Podobnie maciejowi, kubie137 i Patowi. Chłopaki sorki, za okupowanie łazienki ;) .

Za wspólnie spędzony czas na Rajdzie dziękuję zetesowi, emesowi i Ryszardowi. Przy okazji jeszcze raz gratulacje dla naszego kierowcy za wywalczenie 3 miejsca w tej konkurencji.

Wszystkim dziękuję za mile spędzony czas, kubie137 za wożenie mnie w piątek, dzięki czemu mogłam się polenić oraz za pogaduchy, pietrowi34 za pogawędki na różne, niekiedy dziwne tematy (przy okazji okazało się, że nie taki wilk straszny jak go MaReK maluje ;)) . Tradycyjnie na Zlocie jest tak, że nie z każdym uda się porozmawiać tak długo jakby się chciało. Ale już jesienią będzie okazja, aby to nadrobić.

Na koniec dziękuję wszystkim, którzy uznali, iż moja obecność w Zarządzie przez następne dwa lata będzie wartościowa i zaufali mi głosując na moją kandydaturę do Zarządu Klubu. Dziękuję :)


Mam jeszcze taką uwagę. Niedługo pojawi się na stronie klubowej relacja ze Zlotu, którą obiecała napisać Joa. Jeśli jednak również inne osoby chciałyby się podzielić z nami swoimi wrażeniami w postaci krótkiej relacji opatrzonej zdjęciami, to bardzo do tego zachęcam i zapraszam do kontaktu ze mną na pw lub mail kasjopea@roverki.pl.


EDIT: Zapomniałam podziękować za przejażdżkę na stoku. Świetny pomysł. Cieszę się, że mimo czarnych wizji nie musiałam wracać do ośrodka na boso ;) .

Sabz - Nie Cze 16, 2013 19:16

Właśnie wróciłem do domu :)
Było wspaniale. Wszystkim dziękuję za dobrą zabawę. Świrowanie na torze i szybki powrót z tronskiem i emesem przyczyniły się do tego, że za bardzo przyzwyczaiłem się do takich prędkości. Po drodze do domu otrzymałem mandat 300 zł i 8 pkt karnych. Gdybym jechał o 2 więcej to by było już 500 zł i 10 pkt :D

[ Dodano: Nie Cze 16, 2013 19:16 ]
Dzięki, że przenieśliście post. Nie zauważyłem tematu. W takim razie również dorzucę podziękowania:
Tronsek, bardzo fajnie się z Tobą jechało, w trasie, oraz na rajdzie. Wreszcie poznałem kogoś z forum, kto mieszka blisko mnie i jakoś zachęcił mnie do udziału w życie klubu.
Żaba, narobiłeś wyżej wymienionemu koledze niezłego stracha :D Dzięki za ogarnięcie hamulców i darowiznę w postaci zegarów! Tak w ogóle, to zachęciłeś mnie do ZS'a.
Remi, również dziękuję za pomoc przy hamulcach. Twoja prowizorka dalej się trzyma. Na stacji przycisnąłem ją jeszcze zaciskami.

Oczywiście wszystkim dziękuję za dobrą zabawę. Życzę wam wszystkiego dobrego i mam nadzieję że zobaczymy się na następnym zlocie. Uważajcie na policję! :D

soviet100 - Nie Cze 16, 2013 19:31

Ja również dziękuje wszystkim za przybycie w końcu mi się udało na pierwszy ogólnopolski zlot przyjechać .

Ps : za mierzenie czasu na teście w alkohologach to mi nikt nie podziękuje ? ;(

tronsek - Nie Cze 16, 2013 19:34

Również szczęśliwie dotarliśmy do domu.
Serdeczne podziękowania i gratulacje dla Zarządu Klubu za zorganizowanie wspaniałego zlotu.
Sabzu, i Kacper dzięki za wspólną podróż na zlot i ze zlotu, wspólne mieszkanie i udział w rajdzie. Świetna z Wami była zabawa. :ok:
emes za fajną, dynamiczną drogę powrotną. Fajnie się jechało. :)
Sknerko, mrówka, zetes, i Pan z MG TF fajnie się jechało tak stworzoną kolumną. Szkoda tylko, że tak krótko.
Rhos za przewózkę swoim bolidem. Do tej pory jeszcze jestem pod wrażeniem.
Vigosław za umożliwienie przejażdżki Twoim R825SD. Coś wspaniałego. Teraz dokładnie wiem, dlaczego nazywają Go Galeon
Wszystkim przybyłym na zlot, za wspaniałą zabawę, rozmowy i wymianę doświadczeń.
Było wspaniale.

Sabzu napisał/a:
Po drodze do domu otrzymałem mandat 300 zł i 8 pkt. karnych
Przykro mi :pociesz: Zainwestuj w CB. Szybko się zwróci ;)
Sabz - Nie Cze 16, 2013 19:42

tronsek napisał/a:
Sabzu napisał/a:
Po drodze do domu otrzymałem mandat 300 zł i 8 pkt. karnych
Przykro mi :pociesz: Zainwestuj w CB. Szybko się zwróci ;)

Nie lubię takiego giganta na dachu wozić :D Teraz muszę na nowo nauczyć się spokojnie jeździć ^^ A miałem kupić zderzak i drzwi! ;/

soviet100 napisał/a:
Ps : za mierzenie czasu na teście w alkohologach to mi nikt nie podziękuje ? ;(


Dziękuję Ci! Nigdy Ci nie zapomnę tego, jak miałem świetny start, a Ty nie włączyłeś stopera :D

Rhos - Nie Cze 16, 2013 20:19

Też się melduję,a co! dojechałem samotnie,ale bez urwania koła się obyło,za to z pomyleniem trasy i dołożeniem 50km...

Dzięki wszystkim za zlot,było super! Szacun dla zarządu - jak zwykle wszystko dopięte na ostatni guzik,kawał świetnej roboty:)ubawiłem się jak dawno,MEGA! :mrgreen:

Specjalne dedykacje:):
Tomi,Gonia - za wszystko:) uważam, że razem z Senn tworzyliśmy całkiem niezły team rajdowy:)
maniu48 - Ty wiesz:)lkcja pokory jakich mało.
emes - Ty wiesz tym bardziej,nie wybacze :razz: serio to dzięki za wielokrotne i żmudne pomiary:)
Tronsek+Gabriel+Sabzu+kolega o ktorym wiem tylko tyle,że całkiem konkretnie pocina w gałę - za rozmowy,za wyrozumiałość, za nieustanny śmiech i świetne towarzystwo:)
Brt - bez Twojego alkomatu bym się chyba nie zdecydował pojechać:)
piter34 następnym razem musimy ostrzej uderzyć :twisted: bo cytując klasyka, zabraliśmy się do tego jak pies do jeża:P
Stacz burbon z sokiem pomarańczowym pierwsza klasa:)
eMdzik{ wykład z zasad forexu bezenny:)
MaReK mój Ty przenośny dysku twardy,dzięki za przechowywanie wspomnień:)
leszczu, greg-si. Raptile, WitekWawa - za wspolna bezpieczna podróż na zlot:)
Aga, walkie, mariusz418 i pewnie jeszcze wielu wielu innych - za wspaniałą zabawę i miło spędzony czas:)


Cytat:

Rhos za przewózkę swoim bolidem. Do tej pory jeszcze jestem pod wrażeniem.


Cała przyjemność po mojej stronie:) ale bez przesady,jeszcze wiele można poprawić,przyzwyczaiłbyś się:)

Sabz - Nie Cze 16, 2013 20:24

Rhos, musiałem poczekać z podziękowaniami dla Ciebie, ponieważ zapomniałem Twojego nicka. Twoje poczucie humoru mnie urzekło :D Następnym razem Ty czekasz przed kiblem. :D

A kolega, o którym wiesz tylko tyle,że całkiem konkretnie pocina w gałę, ma na imię Kacper. Pozdrawia, i dziękuje za pozdrowienia. ;)

EDIT: Ah! Jeszcze podziękowania dla leszcza. Twój R. był od początku dla mnie inspiracją. Wreszcie mogłem pooglądać go na żywo :D

Brt - Nie Cze 16, 2013 21:21

I ja się dołączę do podziękowań :)

Zarząd + organizatorzy ogólnie za trud organizacji całości :) ... wiem ile to pracy wymaga dlatego szacun :)
walkie - za możliwość skorzystania z prawego fotela :) .. mam nadzieje, że nie byłem zbytnio upierdliwym pasażerem z tym swoim "no zdążysz go wyprzedzić" :P ;)
senn - za perełkę ;) ... i przeprosiny za "lokomotywkę" :D .. mam nadzieje, że bardzo nie przeszkadzała ;)
Piter34 - za przybycie i pogaduchy o dawnych czasach a także o nowoczesnych problemach wychowawczych ( z kasjo) ;) oraz wspólne szukanie "szopy" ;)
Pozostałym przybylym również dziękuję :) ... "starej" gwardii za możliwość ponownego spotkania się a "nowej" że mogliśmy sie poznać na żywo a nie tylko poprzez klawiaturę i monitor ... teraz inaczej się będzie gadało na SSB i forum :)


Gratuluję też "nowemu" Zarzadowi wyboru i życzę wytrwałości w realizacji założonych celów :) Służę pomocą w razie czego ;)

PS. Poczucie humoru Rhosa urzekło chyba wszystkich ;) ... od teraz inaczej będę patrzył na krowy, buchaje i inne zwierzaki :P ;)

Do następnego :)

pazdzi0h - Nie Cze 16, 2013 21:48

Ja dziękuję, że mogłem Was wszystkich poznać, mimo, że tak krótko było naprawdę super,


Mariuszowi/Marianowi/Mańkowi (mowa o jednej osobie, której nick`u dokładnego nie znam) za przekazanie dużej ilości wiedzy, sprawdzenie T4

oraz dziękuję MaReK za wiedzę i reanimację mojego R75,

do zobaczenia przy następnej okazji

Vigoslaw - Nie Cze 16, 2013 21:52

Dotarliśmy nad morze...

Na wstępie dziękuję Zarządowi, za to, że dzięki Wam poznaję nowe ciekawe zakątki na mapie Polski.
Ośrodek świetny! nie można w nim się nudzić, do tego wysoki standard. Jeżeli już mowa o standardzie, to dziękuję violi, za cichy, fajny pokój, z widokiem na zwierzątka :mrgreen: Owieczki były takie sexowne :razz:

Szczególne podziękowania za wspólne rozmowy dla SyntaX, Senn, Tomi & Gonia

Gratuluje Tomi wygrania "pięknisia" zlotu (jak zrealizujesz swoje plany, to będzie jeszcze większy szacun). p.s. czekam na cabrio na następnym zlocie.

soviet100, dzięki że nie rozkradłeś mojego Galeona :razz:

Pozdrowienia od Laury dla wszystkich cioć i wujków ;-)

Dziękuję również za tą rodzinną atmosferę oraz wiele ciekawych rozmów i nowych ciekawostek o samochodach.

do zobaczenia i dziękuje!

Igor, Dominika i Laura

Maverik - Nie Cze 16, 2013 22:00

No i dobrze ja tez troszkę nakreślę

Wielkie podziękowania dla Prezesa i reszty osób odpowiedzialnych za sprawy organizacyjne -gdybyście byli w Rzadzie to mamy tu drugi Dubai ociekający zlotem wszystko dopięte na ostatni guzik no może te komary nie były w planie ale tego nie dało się przeskoczyć ;)

Podziękowania dla Kolegów pełnych werwy nie tej z orlena :P lecz tej prawdziwej za wspólna organizacje toru

Emes i Siemion za zaufanie możliwość bycia częścią ekipy organizacyjnej

Zetes za fachowe instrukcje przejazdowe wspólne korekty toru i dużo zabawy i śmiechu

Stannu -za wkład włożony w twój pierwszy zlot i oczywiście wspólna podroż

Dzieju za slowa -nie zmieniaj nic bo kolorystyka pasuje i świetnie wygląda z tymi naklejkami -może nie do końca zapamiętałem to ale było mi milo i dzięki za wspólne rozmowy możliwość sprawdzenia ze moja cegła note jednak na tym samym adroidzie szybciej ładuje wiadomości sms ;) usuń te milion wiadomości będzie się pewnie lądować szybciej

Marek za zdjęcia filmiki i wszystko co zrobił żeby uwiecznić pierwszy klubowy Mg Zr SAFETY CAR ;) -następnym razem trzeba załatwić auto do holowania bo moje tylko pilnuje bezpieczeństwa a nie jest pomocą drogowa ale w tej roli tez się sprawdził co mnie cieszy bo wewnętrzna radość udzielania pomocy komuś jest czymś fajnym

Wielkie podziękowania dla osób oddających głos na moje 4 kolka w konkursie car audio i na pięknisia jeśli takie glosy były -ciesze się ze w pewnym stopniu auto się podobało mimo miliona naklejek i świecidełek

Mógłbym wszystkich tu powymieniać ale zapisałbym cale forum wiec WIELKIE NAPRAWDĘ WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU ZA ŚWIETNĄ IMPREZĘ i do następnego ;)

Rhos - Nie Cze 16, 2013 22:06

Brt napisał/a:

PS. Poczucie humoru Rhosa urzekło chyba wszystkich ;) ... od teraz inaczej będę patrzył na krowy, buchaje i inne zwierzaki :P ;)



oj chyba nie wszystkim jednak :mrgreen: :P

maciej - Nie Cze 16, 2013 22:17

Ja również się dołączę.
Niestety po raz kolejny nie udało mi się być w 100%, ale pierwsze 2 dni były fantastyczne. :)

Przede wszystkim jak zwykle wielkie podziękowania dla organizatorów!!

Zarówno ośrodek, jak i atrakcje były super. :D

No i wszystkim obecnym za stworzenie fantastycznej atmosfery - zarówno w czasie trwania atrakcji, jak i, a może przede wszystkim w czasie wspólnie spędzanego czasu na pogaduchach, wygłupach i oglądaniu fajnych aut. ;)

Było SUPER, SUPER, SUPER!!! :D

Brt - Nie Cze 16, 2013 22:39

Rhos napisał/a:
oj chyba nie wszystkim jednak :mrg: :P


oj tam oj tam ;) ... wyjątki potwierdzają regułę ;)

greg-si - Nie Cze 16, 2013 22:41

Maverik napisał/a:
Wielkie podziękowania dla osób oddających głos na moje 4 kolka w konkursie car audio

A było tych głosów trochę, jak mnie pamięć nie myli 4 miejsce ;)

To czas żebym również i ja coś napisał, podziękował :)
Dzięki Rhos, Raptile, WitekWawa, leszczu, za przelot z Wawy oraz maniu48 i Remi do punktu docelowego.

Martynie, Maniowi, Piotrkowi, Żabie oraz Remiemu podziękowania za wspólne, bezkonfliktowe pomieszkiwanie :)

Moni, Adrian, leszczu, Szoso za wspólne towarzystwo podczas Rajdu Huboszy. Wiem że moje autko kompletnie się nie nadaje na takie atrakcje więc tym bardziej szacun że chciało się Wam ze mną jechać.

Podziękowanie dla wszystkich którzy pomogli przy konkursie Car Audio, Emes, Remi oraz przy liczeniu głosów Joa, Marian, Ryszard, leszczu ale też dla tych co brali czynny udział czyli osobom startującym i głosującym. Nie wyszło to idealnie, nie wyszło to po mojej myśli no ale niestety, nie wszystko było zależne ode mnie.

Monia, Martyna, Adrian, leszczu, Szoso, Maniu, Piotrek, Żaba, Remi oraz innym z którymi była okazja pogadać, wypić, pośmiać się przez te trzy dni. Dzięki :)

Dzięki dla osób poznanych osobiście i tych nie poznanych z różnych przyczyn. Niby te trzy dni to sporo ale jak przychodzi co do czego to czasu jest mało szczególnie z taką ilością atrakcji i tak napiętym harmonogramem.
Fajnie było poznać nowe osoby, zobaczyć już znane twarze.

Dla Zarządu wielkie dzięki czyli w domyśle osób które ogarnęły to nasze spotkanie, osób bez których nie byłoby atrakcji, zabawy, konkursów które poświęciły swój czas na to byśmy mogli się bawić, brać udział w różnych konkursach.

Do zobaczenia przy najbliższej okazji :)

Ps. Filmiki z gopro są, śpijcie spokojnie, każdy dostanie swój filmik jak się ogarnę co niestety będzie ciężkie w najbliższych tygodniach.

Stanuu - Nie Cze 16, 2013 23:58

No to może i ja Coś Dodam:D
A wiec jak mój pierwszy zlot Wrażenia Są po prostu MEGA!
Może trochę ucierpiała moja wątroba ale jest ok:D aa i oczywiście Wielkie Podziękowania za Udostępnienie Alkomatu
Do zobaczenia Mam nadzieje że już niebawem :smile:

emes - Pon Cze 17, 2013 00:20

Zanim napiszę podziękowania i podzielę się swoimi wrażeniami, wspomnę tylko na gorąco - śledźcie nadal zlotowy kanał informacyjny: http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=803004

Pojawiły się już wyniki próby sportowej. Kolejne w drodze.

pazdzi0h - Pon Cze 17, 2013 08:13

lol nawet nie wiedziałem, ze 2 miejsce zająłem, były jakieś nagrody? :P
sknerko - Pon Cze 17, 2013 09:14

Dotarliśmy wczoraj choć ze sporym opóźnieniem ponad godzinnym (omijajcie Zelów bo tam jak wjedziesz to już nie ma wyjazdu :mrgreen: prawda zetes ?) Teraz podziękowania:
1. Dla siemiona i reszty organizatorów za "podnoszenie porzeczki" coraz wyżej. Naprawdę doskonale zorganizowany zlot pod każdym względem.
2. Tomasowi i Ines za trase na zlot wspólne pomieszkiwanie i za doskonały rajd (hah mój pierwszy w życiu).
3. SyntaXowi, Tomasziemu i kolegom od streczowania aut za pogaduchy i wspólne integrowanie
4. dobrze Brt że miałeś alkomat bo człowiek jakoś tak spokojnej jedzie potem.
5. emes, zetez, tronsek, sabzu, Ryszard za wspólny powrót.
[quote="Sabzu"]
tronsek napisał/a:
Sabzu napisał/a:
Po drodze do domu otrzymałem mandat 300 zł i 8 pkt. karnych
Przykro mi Zainwestuj w CB. Szybko się zwróci

Sabzu napisał/a:
Nie lubię takiego giganta na dachu wozić Teraz muszę na nowo nauczyć się spokojnie jeździć ^^ A miałem kupić zderzak i drzwi!
To kup sobie malutką antenę i malutkie radio jak moje a będziesz zadowolony i żadnych gigantów na dachu nie będzie.

Było MEGA fajnie i oby tak było zawsze albo lepiej.

zetes - Pon Cze 17, 2013 09:45

Dziękuję, dziękuję, jeszcze raz dziękuję organizatorom na czele z Siemionem oraz jego małżonką Agnieszką za profesjonalne zorganizowanie zlotu. Uczestnikom za dostosowanie się do organizatorów i stworzenie bardzo miłej atmosfery.
kasjopea napisał/a:
Przy okazji jeszcze raz gratulacje dla naszego kierowcy za wywalczenie 3 miejsca w tej konkurencji.
. Bez Waszej pomocy byłoby to nieosiągalne, zatem pozwolę sobie na oddzielne podziękowania dla moich pilotów : Kasjopei, emesai i Ryszarda, chłopaka, który przybył na zlot z Anglii. Byłem bardzo mile zaskoczony jego zaangażowaniem w odszukiwaniu obiektów.
Do zobaczenia na kolejnym zlocie.

[ Dodano: Pon Cze 17, 2013 09:45 ]
sknerko napisał/a:
(omijajcie Zelów bo tam jak wjedziesz to już nie ma wyjazdu prawda zetes ?) Teraz podziękowania:
potwierdzam.
Senn - Pon Cze 17, 2013 09:51

Również chciałbym podziękować wszystkim zlotowiczom i organizatorom za kolejny udany zlot. Było super!
SyntaX - Pon Cze 17, 2013 10:32

Hey wszystkim.
Wróciłem z małą przygodą - 1km od domu pękł króciec przy zbiorniczku wspomagania ale to moja wina -- a bo wytrzyma :razz:

Zlot był mega - Trochę żałuję że przez podciętą o krawężnik oponę nie mogłem startować w konkurencjach ale mówi się trudno.
Okolica świetna, jedzonko super a atmosfera jeszcze lepsza.

Teraz podziękowania:
Sknerko za super towarzystwo i uświadomienie jak prosto można ogarnąć Rave - Kurde a ja się męczyłem wertując wydruki i nie wiedząc że można równolegle odpalić kilka okien.
Siemion - Za organizację - Chciał bym mieć takiego szefa w pracy.
Kasjopea i niestety nieobecna Violla - Za mega organizację
Dziękuję też za dostrzeżenie Łódzkiej grupy i nominowanie naszej kochanej koleżanki na sekretarza - Dziewczyna daje z siebie wszystko.
Brt Dzięki za alkomacik bo po tym jak mi Sknerko z Anią i Czarkiem polali w sobotę miałem wątpliwości.
AniaCzarek z forum Landhelp.pl - za pomoc i namiary w znalezieniu półośki dla kolegi Tuners
Tunersowi i Jego dziewczynie Za to że bawili się do końca w dobrym humorze pomimo perspektywy wracania na lince
Firq - Za rewelacyjną koleżeńską postawę i poświęcenie by kolega Tuners mógł wrócić cało do domu
Koledze od Galeona i Jego żonie - Za wspólne gatki - Mam nadzieję że z paliwkiem to było to co myśleliśmy.
PS: Słodkiego macie tego bobasa
Svenik Maverik za towarzystwo

Kurcze tak na prawdę to dziękuję wszystkim bo z każdym po trochu porozmawiałem, dowiedziałem się czegoś ciekawego, integracja była super.

Just4 - Pon Cze 17, 2013 11:04

Cześć wszystkim Zlotowiczom :) Bardzo było fajnie!!! Mój pierwszy Zlot i taki udany :) ... Ciesze się, że udało mi się dotrzeć i zobaczyć kto kryje się za jakim nick'iem :) ....Organizatorom oraz uczestnikom dzięki za fantastyczną zabawę i atmosferę. Walkie ... Twoja pigwówka była pierwsza klasa :) Pozdrawiam Współlokatorów zarówno z Willi, jak i Brdy i przepraszam za okupowanie łazienki :) ... i dziękuję mojemu kierowcy Dudkowi w Rajdzie Huboszy87 za cierpliwość do mocno nieopierzonego i momentami roztargnionego pilota... :)

Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku....

Czekam na kolejne zloty :)

piter34 - Pon Cze 17, 2013 11:11

Heh, to teraz ja :mrgreen:

Daaaawno mnie nie było na ROVERkowym zlocie, więc miałem spore zaległości towarzyskie, widziałem totalnie nowe twarze, ale również te, które zapamiętałem ze "starych" czasów.
Bardzo dziękuję za miłe towarzystwo, a szczególnie walkie i Brt, którzy dzielnie znosili mojego kaca podczas sobotniego rajdu.
MaReK - dziękuję za przeprowadzenie przez "rwącą rzekę" w piątek w drodze na ranczo :wink: , za zmianę języka w komputerze pokładowym na inglisz oraz podwózkę z wyciągu do naszego ośrodka ;)
kasjopea - bardzo, ale to bardzo miło było Cię poznać :lol: Jesteś super-pozytywna, czekam na zlot jesienny :mrgreen:
Rhos - fajnie było spotkać kogoś, kto jeszcze lepiej niż ja cytuje "Chłopaki nie płaczą" i potrafi z wielką pasją opowiadać o inseminacji bydła :hurra:
maciej, gonia, Tomi, Senn - super było Was znowu zobaczyć i pogadać
IInvit - dziękuję za whiskey z colą i różowy spray do włosów :mrgreen:
tuners i Asia - miło było Wam towarzyszyć w drodze powrotnej do Krakowa
emes i dzieju - jak dobrze, że zawsze znajdzie się ktoś, kto poleje czystą żołądkową gorzką potrzebującemu (mam takie wspomnienie, że to Wy mnie obsługiwaliście w piątek ;) )

Ponadto dziękuję wszystkim zlotowiczom za stworzenie wspaniałej atmosfery zlotowej.

InEs - Pon Cze 17, 2013 11:14

To i przyszła kolej na mnie, żeby wam wszystkim podziękować za kolejne miłe spotkanie :)

Siemion - za wspaniałą organizację zlotu, miejscówka super, ąż żal było wracać
MaReK - kolejny raz uratowałeś mnie z obsesji bolącego zęba
Mrówka i sknerko - za wspólną podróż na zlot oraz to że ze mną wytrzymywaliście
emes i tomaszi - dzięki za super wieczorne pogawędki
zetes - dzięki że wstrzymałeś piątkowy mecz, aby Tomas mógł z wami zagrać
Maverik - za to że pozwoliłeś Tomasowi przegrać płytę, wynudził mnie piosenką, która tak bardzo mi się podobała

Nie sposób wszystkim podziękować z osobna, cieszę się że znów mogłam was wszystkich zobaczyć.

Tomas dzięki bardzo, że mnie ze sobą zabrałeś ;p

Harry - Pon Cze 17, 2013 11:51

Bardzo fajny zlot :mrgreen:
Dziękuje za wspólne mieszkanie :wink:
Na nocnym " rajdzie" Audi zostało znalezione. Schowali się w krzakach i tylko tablica się świeciła. Oo chyba długo sobie nie będą " rozmawiali" w takich miejscach :wink:
Nie spodobało mi się to, że daleko od Was mieliśmy domek, chociaż domki typu Brda były obok Rancza. A większość zlotowiczów Wespy mieszkało obok nas, a tylko kilka osób obok Rancza, więc nie wiem czemu zostaliśmy tak wszyscy rozrzuceni. Jedzonko jak dla mnie średnie.
Ale ogólnie na takich zlotach chodzi o atmosferę, która jak zawsze okazała się wspaniała. Do zobaczenia na kolejnym zlocie :wink:
Marek Już wiem co to jest "króliczek Harry" teraz Ewelina się ze mnie śmieje...

Gonia - Pon Cze 17, 2013 12:10

Każdy dobry zlot można poznać po tym, że odnosi się wrażenie, że był za krótki... i ten właśnie taki był :)

Wielkie podziękowania dla osób z „Zad. 4” :) . Ponadto podziękowania dla pozostałych osób, które przyczyniły się do organizacji Zlotu.
Do tego pragniemy podziękować:
- Walkie, BRT, SENN – za towarzystwo domkowe,
- Rhos, SENN – wspomożenie w rajdowych zmaganiach,
- Vilgosław – m.in. za opowieść o wypadającym ... :)
- Madzi Asterixa za kawę,
- Gusiakowi, Just4, Dudusiowi i Kruchemu za towarzystwo na zlocie i drodze powrotnej,
- Całej ekipie piątkowych balangowiczów,
- Dziadowi... ups przepraszam Dziejowi za prezentację możliwości tapicerskich pokrywaniem skórą.

No i oczywiście wszystkim, którzy głosowali na Pięknisia Zlotu... to było dla nas duże zaskoczenie.


P.S. Rhos, gdzie mój aligator?

Pozdrawiamy,

Gonia i Tomi

maryba - Pon Cze 17, 2013 12:19

Również chciałbym podziękować wszystkim zlotowiczom i organizatorom.Każdemu z osobna i wszystkim razem. Było super, dopiero wczoraj zdałem sobie sprawę że było za krótko :) i za mało. Żałuje że nie urządzilismy sobie z Dorotą pielgrzymek by poznać wiecej nowych ludzi, ale nadrobimy to na następnym :)

Dzięki i do zobaczenia na jesiennym.

leszczu - Pon Cze 17, 2013 12:26

Również przyłącze się do podziękowań.
Był to mój pierwszy zlot i na pewno nie ostatni. Jak dla mnie było super.
Podziękowania dla greg-si, Żabie, Rhos, WitekWawa, maniu48, Martynce i Remiego, za wspólną podróż do ośrodka i spędzenia miło czasu na zlocie.

Moni, Adrian, szoso i Tomashi za wspólne pomieszkiwanie w domku i towarzystwo.

I ogólnie dla wszystkim z którymi miałem okazje pogadać. :)

PS: gregu twoje 2.0T śni mi się teraz po nocach. :P

Just4 - Pon Cze 17, 2013 13:09

Gonia napisał/a:
- Gusiakowi, Just4, Dudusiowi i Kruchemu za towarzystwo na zlocie i drodze powrotnej


Goniu i Tomi... Instytucjo Wspierająca :) .... Myślę, że mogę napisać w imieniu wszystkich: Cała przyjemność po naszej stronie :) .....

p.s. Zauważyłaś, że moja Biedrona potrafi latać? 190 km/h na liczniku... byłoby więcej, ale zaczeła się trząść i musiałam Dudka przystopować :) Nawet nie wiedziałam, że potrafi osiągnąć taką prędkość...

monia - Pon Cze 17, 2013 13:10

No to pora na mnie :)

Adrian, Tobie dziękuję za wszystko. Za dzielne znoszenie miliona moich pytań, rozwiązywanie miliona problemów związanych z wyjazdem, rozwiewanie miliona moich wątpliwości. Za wspólną podróż, za towarzystwo na całym Zlocie, za dopilnowanie abym się nie uszkodziła za bardzo :D za Warszawę i zadbanie, abym w drodze powrotnej wsiadła do odpowiedniego pociągu ;) wziąłeś na siebie całą odpowiedzialność a wszystko wyszło perfekcyjnie. Ogromny szacun.
Mam nadzieję, że schody będą jeszcze działać. I wrócę po tego gołębia ;)

szoso, dziękuję za zabranie mnie na pokład swojego bolidu, za wyczerpującą podróż na lotnisko :) za wspólne spędzanie czasu na Zlocie i za to, że nie uciekłeś w sobotę :)

greg-si, przede wszystkim dziękuję za motywację, za "nie szukajcie problemu tam, gdzie go nie ma". Od tego wszystko się zaczęło. Dziękuję za piątkowy wieczór, za Rajd i ostrzeżenia przed wrzucaniem wstecznego :D Za zachowanie spokoju w momencie gdy podpisywałam się na Roverku :)

Adrian, szoso, leszczu, Tomaszi dziękuje za wspólne, bezkonfliktowe pomieszkiwanie pod 10 :)

Piątkowej ekipie ( Adrian, szoso, greg-si, leszczu, Remigiusz, Raptile, maniu48, Martyna, Piotrek, o kimś zapomniałam?) za świetny wieczór :) Żaba, podziwiam :D

Sobotniej ekipie za świetny wypad, za piękne widoki, super atmosferę :) Audica była dobra :twisted: :twisted: :twisted: kruszan, fajna ta 600 :)

Dziekuję Rajdowej Ekipie - zmieniamy pilota bo "jedź w te drugie prawo".... no cóż :D

No i oczywiście dziękuję organizatorom - świetne miejsce, mnóstwo atrakcji, wszystko dopięte na ostatni guzik.

Czekam na następny Zlot i mam nadzieję, że uda mi się poznać więcej uczestników :)

Pozdrawiam
monia53000 :)

maniaq - Pon Cze 17, 2013 13:22

A ja tradycyjnie podziekowac pragne zarzadowi bo zlot jak widac udany :) Szkoda, ze tak krotko moglismy sie z wami widziec, ale zycie... odrobimy na nastepnym zlocie ;) ktorego juz sie nie moge doczekac !

PS. zouza tez dziekuje :)

kasjopea - Pon Cze 17, 2013 13:42

SyntaX napisał/a:
Kasjopea i niestety nieobecna Violla - Za mega organizację
Oj SyntaX, SyntaX gdzieś tam dzwoni tylko nie wiadomo gdzie. Nie było mnie wśród organizatorów zlotu ;) .
Sintram - Pon Cze 17, 2013 15:59

Pierwszy nasz zlot i niezwykle udany, szkoda że nie mogliśmy zostać na sobotę .Następnym razem będziemy na całym :)
Dziękujemy wszystkim za niezwykłą atmosferę .Organizatorom za wysilek włożony w organizcję zlotu.
Szczególne podziękowania dla MaReK dzięki któremu nasz 75 teraz bez problemu może wyprzedzić dwa Tiry na raz :)

Panorama w orginalnej rozdzielczości https://dl.dropboxusercontent.com/u/100853859/Zlot%20Roverki.pl%202013%20panorama.jpg

Sabz - Pon Cze 17, 2013 19:56

Sintram, Możesz podesłać mi tą panoramę w oryginalnej rozdziałce?
walkie - Pon Cze 17, 2013 21:02

To i ja przyłączę się do wspomnień i podziękowań. Cieszę się, że znów mogłam uczestniczyć w Zlocie i to w takim. Miejscówka i organizacja były pierwszorzędne więc brawa dla Zarządu za organizację super zlotu.
Chciałabym podziękować też Brt i Senn, za to że ani razu mnie nie obudzili i przeprosić za budzik ;)
Goni i Tomiemu, za domową atmosferę i wspólne mieszkanie :)
Vigoslavowi, za podzielenie się wiedzą o wypadającym.... oraz o innych schorzeniach ;)
Brt i piterowi34 za pilotowanie na zlocie, choć może na mniejszym kacu byłoby pudło :P
Rhosowi, za gigantyczną dawkę śmiechu - stary jesteś nie do podrobienia :)
Just4 - fajnie było Cię w końcu poznać, zapraszam na pigwę :)
Kruchemu za pierdy z farszem ;)
IInvit i Kruszonowi za nocne pogaduchy :)))
I wszystkim pozostałym za super zabawę i atmosferę.

Vigoslaw - Pon Cze 17, 2013 21:04

Komu przesłać zdjęcia ze zlotu oraz zdjęcie na konkurs?

Mam trochę kompromitującego materiału :razz:

Pozdro.,

V.

walkie - Pon Cze 17, 2013 21:11

Vigoslaw, wyślij mi wszystko, ja zrobię cenzurę ;)
I na konkurs tez mi wyślij ;)

Sabz - Pon Cze 17, 2013 21:17

Bardzo proszę wszystkich, co nagrywali filmy, aby skontaktowali się ze mną na PW. Chcę zrobić duży film z wielu kamer. Ja łącznie mam ponad 8 godzin nagrane.
Film pojawiłby się za minimum miesiąc, a teaser jakoś za tydzień.
Vigoslaw, masz wiadomość na PW :)

Just4 - Pon Cze 17, 2013 21:18

walkie napisał/a:

Just4 - fajnie było Cię w końcu poznać, zapraszam na pigwę :)


Z wzajemnością i wielką przyjemnością :) ... Nie omieszkam z zaproszenia skorzystać :) , jeśli tylko dostanę przepustkę na wypad od DD ;)

dudekmis - Pon Cze 17, 2013 21:45

Wielkie podziękowania dla Siemiona_, Nieszki, MaReK, Dzieju, Joa, Emes i zetes, greg-si oraz reszcie organizatorów których nick nie znam za zorganizowanie SUPER zlotu. Po ostatnim letnim myślałem ze lepiej się nie da już, a tu spotkało mnie miłe zaskoczenie. Już nie mogę się doczekać następnego. Nigdy na zlocie nie bawiłem się tak dobrze jak teraz.

Bardzo się cieszę, że dyrygent został ten sam. Gratulacje dla emes, kasjopeja, Yennefer z łodzi :P za podjęcie wyzwania w zarządzaniu tym bałaganem.

Podziękowania dla
Harry & Ewelina , Margos i Yennefer i ossaro za wspólne okupowanie BRDY. Harry nie masz co narzekać miałeś czas żeby wytrzeźwieć w drodze do łóżka :P

Kruchy, Gusiak, Tomi, Gonia za wspólny powrót do domu i towarzyszenie przy kieliszku :P jak by co to ta bolaca wątroba to nie ja :)

Kruchy Gosiak Invit Kruszon za towarzystwo w drodze na zlot

MaReK za pobudkę w piątek na śniadanie, następnym razem zabiore Ci baterie .

Sintram za otworzenie domku w czwartek wieczorem i wspólną noc oraz dzielną współprace na torze z zakładaniem trolei.

Tuners za zamknięcie w piątek rano i wspólną noc

Stacz za dostawę świeżego piwa, szkoda że nie było zimne ale taką miałem na nie ochote ze nawet ciepłe weszło

Pań kelnerek za cierpliwość do nas :P

Just4 za super pilotowanie, użyczenie auta do prób sportowych i sprawnościowych i miłe towarzystwo :)

Harry - Pon Cze 17, 2013 22:37

dudekmis napisał/a:
Harry & Ewelina , Margos i Yennefer i ossaro za wspólne okupowanie BRDY. Harry nie masz co narzekać miałeś czas żeby wytrzeźwieć w drodze do łóżka :P


Się ciesz,że miałeś parter, na piętro byś się nie zmieścił i byś miał jeszcze dłuższą drogę :wink:

No na 4 do bagna i w lewo :mrgreen:

Yennefer - Pon Cze 17, 2013 23:42

Przyłączam się do podziękowań dla Siemiona, Nieszki, MaReKa, Dzieja, Violli, Emesa, Zetesa oraz tych, którzy poswięcili swój czas i energię w organizację zlotu. Ale podziekowania należą się wszystkim, którzy potrafią się dobrze bawić, postępować fair, służyć pomocą i zaangazowaniem, gdyż własnie tacy ludzie tworzą ten niesamowity klimat. A w szczególności:
- EKIPA ŁÓDZKA - za to, że po prostu jesteście
- Dudekmis i Just4 - za wspólne użytkowanie domku na wygnaniu ;-)
- MARGOS i ossaro - za Rajd Huboszy (chwilami bywało goraco)
- kruszan i Monika - za nocne zwiedzanie
- walkie - pigwówka świetna!

Dla mnie zlot szczególny z wielu powodów: pierwszy, na który przyjechałam własnym R (choć pewnie dla wielu pozostanę po prostu częścią MARGOSA); zlot, na którym pokonałam kilka wewnetrznych oporów (wtajemniczeni wiedzą, o co chodzi), zaś okazane przez Was zaufanie okazane mi podczas wyborów do Zarządu było ukoronowaniem wszystkiego. Wielkie dzieki!

Stacz - Wto Cze 18, 2013 14:31

Na wstępie oczywiście wielkie podziękowania i gratulacje dla Zarządu i pozostałych osób odpowiedzialnych za organizację Zlotu.
Miejscówka super, o atmosferze nie trzeba wspominać, bo ta zawsze jest na najwyższym poziomie.

Specjalne podziękowania dla:
Maryba, Dorota, Ola, Michaelp - za przygarnięcie do domku, imprezowanie, niezliczoną ilość żartów i śmiechów.

Mariusz418, Aga, Pat - również za zabawę, jak zwykle udaną oraz wesoły sobotni rajd :))

MaReK, Mariusz418, Michaelp, asterix27 plus pasażerowie - za udaną drogę do domu, momentami bardzo radosną ;) :D

Wszystkim pozostałym uczestnikom również dziękuję za obecność - bez Was nie byłoby całej imprezy i atmosfery.


Niestety jest jeszcze jedna kwestia za którą nie dziękuję.

Mianowicie chodzi o mazanie/malowanie/spreyowanie aut.
Rozumiem ewentualnie napisać coś gdzieś na szybie, ale to co się dzieje teraz to jest już przegięcie pały. Mazanie nie wiadomo czym po lakierze, jakimiś spreyami po plastikach, bez zastanowienia czy zostawi to jakiekolwiek ślady czy nie.
Jak na razie po umyciu swojego auta nadal widzę ślady po napisach, jakby wżarte w lakier ... i szczerze mówiąc nie wiem czy to zniknie.

Więc serdecznie apeluję - skończmy z tymi, delikatnie mówiąc, debilnymi zabawami.
Jest pewnie sporo innych żartów i głupot które można zrobić/wymyślić, a które nie będą niosły za sobą szkód. Jak dla mnie na następny Zlot ban na jakiekolwiek mazanie czymkolwiek po lakierze. Przynajmniej ja dziękuję bardzo za takie atrakcje.

Oprócz tego jednego tematu, i delikatnego nieogarnięcia pań podających jedzenie ;) wszystko super. Jak zwykle jestem mega zadowolony, że przybyłem, zobaczyłem, zabalowałem (pogadałem, pośmiałem się itp.) i zwyciężyłem ... yyy w sensie cały i zdrowy wróciłem ;)

Dzięki i do zobaczenia na następnym Zlocie :)

P.S. Temat mazania/malowania pozostawiam otwarty do dyskusji, bo z tego co wiem nie tylko ja mam przemyślenia w tej kwestii.

szoso - Wto Cze 18, 2013 15:09

głupota ludzka nie zna granic
zaczęło się w Skaryszewie, wtedy to może i było śmieszne ale teraz już nie jest
Marek też mówił, że ma wżery na lakierze
trzeba zrobić z tym porządek, albo raczej z osobami które to robią (wiadomo o kogo chodzi), niech sobie kupią kolorowanki jak już muszą malować, a nie na cudzej własności
takimi delikwentami powinna się zająć Policja, to podchodzi pod niszczenie mienia

Stanuu - Wto Cze 18, 2013 18:50

No mi o dziwo zeszło a tylko wodą go tak chlapnąłem
soviet100 - Wto Cze 18, 2013 18:51

Ktoś od nas ?
tuners - Wto Cze 18, 2013 19:13

Soviet , skąd że znowu jak od nas ? Twoimi ulubionymi autobusami przyjechała banda i wymalowali. :-)
osarro - Sro Cze 19, 2013 23:22

Mimo iż byłem krótko to jak zwykle się opłacało i na pewno ten czas nie był stracony :)
Szczególne podziękowania dla Siemiona, Nieszki, MaReKa, Dzieja, Violli, Emesa, Zetesa
za przygotowania i organizacje zlotu.

Dla domku nr 8 w składzie:
Harry,Ewelina,Jennefer,Margos,Just4,dudekmis za przyjęcie mnie pod dach :D
W szczególności dla Harrego i Eweliny którzy podzielili się łóżkiem..... bez skojarzeń :P

Dla Kruszana i Moniki za nocny rajd i namierzanie tajemniczego Audi w którym....oj pewnie miało sie dziać... :D

Poza tym dla wszystkich o których zapomniałem a którzy tworzą dobry klimat i mam nadzieję że jeszcze wiele zlotów wspólnie spędzonych przed nami.

Ps..... dzięki za to iż oszczędziliście moje R gdy zostawiłem na ranczo :D

monia - Sro Cze 19, 2013 23:37

audi i tak później zostało namierzone w krzakach, więc pewnie i tak się tam coś działo ;)
osarro - Sro Cze 19, 2013 23:41

monia53000 napisał/a:
audi i tak później zostało namierzone w krzakach, więc pewnie i tak się tam coś działo ;)


oj tak działo się....wielki stres i myśl o kolejnej przeprowadzce :D

monia - Sro Cze 19, 2013 23:50

Mam nadzieje, ze sie nerwicy nie nabawili :D ale pewne jest, że Roverki będą im się kojarzyć już tylko z tamtym wieczorem :D
eMdzik - Sro Cze 19, 2013 23:59

To i ja się dołączę do podziękowań za zlot (jeszcze pomyślicie, że nie dojechałem na swoich "drutach" zamiast opon ;) ). Udało się choć okazało się, że jeszcze przegub trzasnął na zlocie (już naprawione)... i tak przede wszystkim wielkie dzięki dla organizatorów zlotu - wszystko na najwyższym poziomie jak dla mnie, aż duma rozpiera że jestem w takim zacnym klubie :) Poza tym wielkie dzięki dla:
Firq i Tuners wraz z kobietami - za świetny piątkowy wieczór i za pożyczenie piwka ;))
Rhos, asterix27, Gonia i pare innych osób za to, że cierpliwie słuchali o możliwości zarabiania na rynku Forex - może nawet kilka osób poważnie się zainteresowało - wizytówki zostawione, Gonia ma jeszcze trochę w zapasie więc zapraszam ;)
Tomaszi i Stannu za wspólny Rajd Huboszy - Tomaszi za świetną współpracę, a Stannu że w ogóle dotarłeś do mety - 1,5 promila na starcie to było coś ;)
Senn - za możliwość popatrzenia na MG ZS180 Mk2 ;) i rozmowy o piłce i nie tylko
emes - za mierzenie czasu tak żebym był poza podium w tym roku :P żarcik oczywiście ;)
Dzięki wszystkim za przybycie i możliwość spędzenia wspólnie czasu - było naprawdę świetnie!

emes - Nie Cze 23, 2013 16:39

To i ja w końcu dołączę kilka słów podziękowania od siebie.

Podziękowania dla organizatorów – siemion_,, Joa, violla, MaReK, dzieju, greg-si oraz pozostałych osób, które brały udział w organizacji, a o których wkładzie nie było dane mi się dowiedzieć.

Podziękowania dla wszystkich instytucji wspierających – bez Was zlot nie byłby taki, jaki był :)

Podziękowania dla chłopaków działających przy postawieniu i przeprowadzeniu próby sportowej: Maverik, Stanuu, zetes – ekipa z prawdziwym potencjałem. Chłopaki, do kolejnych manewrów tego typu biorę Was w ciemno :) Będzie niezmiernie dobrze, jeżeli będziecie mieli ochotę pobawić się kolejnym razem :)

Podziękowania dla siemion_ za okazane zaufanie przy pomocy w organizacji zlotu.

Podziękowania dla współlokatorów – Nieszka, dzieju, MaReK, siemion, zetes :)

Podziękowania dla kuba137 za merytoryczne spostrzeżenia odnośnie próby sportowej. Wzorowo poszło Ci pokazanie na przykładzie niektórym właścicielom co potrafią ich samochody :)

Podziękowania dla Ryszarda za pogawędki i wymianę ciekawych spostrzeżeń – szkoda, że nie udało się przejechać MG z kierownicą po prawej stronie – może następnym razem?

Podziękowania dla wszystkich klubowiczów biorących udział w walnym – za okazane zaufanie i głos poparcia.

Podziękowania dla tronsek z synem oraz Sabzu z Kacprem za drogę powrotną. Mi również jechało się niezmiernie przyjemnie.

monia53000, Adrian, za specyficzne poczucie humoru przepraszam, ale mam nadzieję, że wyszło jedynie na dobre :)

Podziękowania dla wszystkich, których nie wymieniłem a przyjechali na zlot – udana impreza. Bez Was by taka nie była :)

Raptile - Sob Lip 13, 2013 08:49

To może w końcu i ja coś skrobne ;)


Martynce i Maniowi dziękuje za wspólne przebywanie razem , chlanie , jedzienie i takie tam ;)

Szoso za usunięcie kodu błędu o nazwie "Remigiusz" ;]

Gregowi za przejazdzke jego turbo klockiem ;)

Remiemu za mapki żarciki i inne dziwne rzeczy :) oraz za to że dzielnie prowadził mego Zs na Rajdzie ;) Ps. Twoja mina po uniemozliwieniu odpalenia bezcenna :D .

Siemionowi i reszcie ferajny za organizacje , wszystko ok fajnie , super warunki , jedyny minus to to ze ten ośrodek był taki wielki.

Monia w końcu sie poznaliśmy ;) na choinke nie było czasu , ale co sie zwlecze to nie uciecze ;P

Leszczu za wspólną , mozolną podróż wspólną ;) miło było w koncu pogadac na żywo.

Rohs i Witekwawa za wpólną i dynamiczną podróż wspolną ;)


I wszystkim innym których nie wymienilem ;) Do następnego !!

maniu48 - Pon Lip 15, 2013 00:02

Jesli chodzi o chlanie i jedzenie to na mnie zawsze mozesz liczyc :D