Zobacz temat - [Rover 25] Fotel kierowcy w beżowej skórze. Pomocy ludziska.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 25] Fotel kierowcy w beżowej skórze. Pomocy ludziska.

gorski32 - Sob Cze 22, 2013 00:06
Temat postu: [Rover 25] Fotel kierowcy w beżowej skórze. Pomocy ludziska.
Witam wszystkich. Mam problem mianowicie popaula mi sie podporka ledźwiowa fotela kierowcy a jeszcze do tego mam strasznie zniszczone siedzisko a caly fotel jest w bezowej skorze. Chce naprawic jakos ten fotel i czy ktos wie jak naprawic ta podorke albo ma ktos namiary na kogos kto ma taki fotel na sprzedaz lub namiary na kogos kto potrawi to naprawic i tez naprawic siedzisko czyli obszycie nowa skora. Odrazu mowie ze caly srodek Roverka mam jasny i czarne fotele nie wchodza w gre. Pomocy bo chce zeby to jakos wygladalo;);)
robsson78 - Sob Cze 22, 2013 11:07

Może coś Takiego by Ci pasowało :razz:
szusak - Sob Cze 22, 2013 18:33

Zapytaj sie u nich. To są cudotwórcy.

http://detailerworkshop.pl/

gorski32 - Nie Cze 23, 2013 01:54

Panowie wolal bym cos w rozsadnej cenie:(. Najlepiej jak bym znalazl uzywany fotel w jasnej skorze w dobrym stanie. Bo nie mam az tyle kasy zeby tak duzo inwestowac:(.

[ Dodano: Nie Cze 23, 2013 01:52 ]
Robsson 78 po tym zdjeciu nie wiem o co Ci do konca chodzi i nie wiem ma ktory plan zdjecia patrzec;p mozesz jasniej;)?

[ Dodano: Nie Cze 23, 2013 01:54 ]
Szusak w jakich oni cenach mniej wiecej wisza;)? bo jak wiecej niz moj Roverek wart to sie nie pyli;) najbardziej szukam uzywki ale to normalnie jak szukanie igly w stogu siana;/

szusak - Nie Cze 23, 2013 10:48

Jest na ich stronie opisane co i ile kosztuje. Właśnie oni są ok cenowo. Wnętrze, w zależności od zakresu prac od 200-500 zł. Masz opisane programy. Jak będziesz chciał, aby zrobili Ci tylko fotel, to zrobią Ci tylko fotel. Obejrzyj ich projekty. Są na tej stronce jak i na fb. Robią naprawdę bardzo dobrze. Pierwsza praca to Rover 75, który bym zmasakrowany życiem ;p
gorski32 - Nie Cze 23, 2013 21:59

Najlepszym wyjsciem dla mnie bylo by kupienie uzywanwgo fotela w skorze;) szukam go ale nic to noe daje:( i dzieki wielkie za pomysly:)
osarro - Nie Cze 23, 2013 23:35

Obserwuj Allegro ;) jak 2 tygodnie temu kupowałem do swojego R to były jakieś w beżowej skórze...czasami można coś wypatrzeć ;)
gorski32 - Pon Cze 24, 2013 08:55

Obserwuje allegro tablice nasze forum (gielda) i gumtree 24h i nic nie ma;( tylko pasazer lub kanapa albo komplety cale gdzie nie sprzedaja pojedynczych sztuk:(. Codziennie szukam i na allegro to nic sie nie zmienia jak na reszczcie portali. Lipa jak nie wiem;/

[ Dodano: Pon Cze 24, 2013 08:55 ]
Chyba predzej dostane skrzywienia kregoslupa niz znajde ten fotel:(;/

szusak - Pon Cze 24, 2013 10:49

A, tak na przyszłość to lepiej zapobiegać niż leczyć ;p

http://www.sklep.car-spa....TRONG-p796.html

gorski32 - Wto Cze 25, 2013 21:30

Tylko ze Roverka dostalem po starszym bracie i jest jaki jest i chce go poprawic i naprawic co sie da;) zrobil nim 70 tysiecy km aktualnie mam na blacie 221 tysiecy i o. On nie mial czasu dbac (o mechanike dbal) bo praca na to nie pozwalala a ja mam wiecej czasu i ogarniam go powoli w miare mozliwosci swoich $$. Fotel bardzo sie by przydal tak samo jak drzwi kierowcy w koloze zielonym HFF i reszta jest oki;). Reszte doprowadze do ladu kosmetykami samochodowymi;) Jak ktos znajdzie drzwi albo fotel to dajcie znac. Ja bede szukal caly czas;).

[ Dodano: Wto Cze 25, 2013 21:30 ]
I co tam Panowie i Panie?;) nic sie nie znajdzie:(?