Zobacz temat - [Accord 2.0TDi] Dziwne pukanie spod podłogi w trakcie jazdy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [Accord 2.0TDi] Dziwne pukanie spod podłogi w trakcie jazdy

Techniczny - Sro Lip 10, 2013 22:14
Temat postu: [Accord 2.0TDi] Dziwne pukanie spod podłogi w trakcie jazdy
Witam mam taki problemik z moim accordem, podczas jazdy strasznie coś puka z lewej strony pod podłogą, szczególnie słychać to na 4 biegu przy niższej prędkości ok 80-90... Pukanie jest cykliczne (non-stop), podczas ruszania nic nie słychać, na pełnych skrętach też nic nie puknie, myślicie że może to być przegub wewnętrzny ?
szoso - Czw Lip 11, 2013 17:31

1. Lewarek.
2. Tłumik.

Techniczny - Czw Lip 11, 2013 18:29

Lewarek napewno nie (zrobiony ) tłumik trzyma się ok, swego czasu spadła mi guma z przeguba wewnętrznego po lewej stronie, to może być chyba jego wina no nie ? Dzieje się to tylko jak dodam gazu, także wydaje mi się właśnie że to przegub :(

EDIT:
Jak gasze silnik to słychać takie łup-łup, może to poduszeczka hmmm ?

kruszan - Sob Lip 20, 2013 21:21

Odpal, wrzuć jedynkę, trzymaj hamulec i puszczaj sprzęgło z wyczuciem tak by nie zgasł, 2ga osoba niech obserwuje co się dzieje z silnikiem, łapami, poduszkami itp.
19bizon08 - Wto Sie 27, 2013 19:23

Też mi pukało coś na lewym przodzie, długo to zlekceważałem, w końcu mechanik zdiagnozował mi że to sworzeń i że lepiej wymienić wszystkie. Umówiliśmy się na poniedziałek. Nie chciałem już nim do tego czasu nigdzie jeździć ale z racji że w moim roverku jest hak pojechałem z ojcem w sobotę do lasu i 2 dni przed wizytą sworzeń nie wytrzymał. Dobrze że jechałem w miarę wolno i tylko lekko podgiąłem błotnik, ale dużo strachu i pół dnia zmarnowane żeby go wepchnąć i zepchnąć u mechaniora z lawety. A pomyśleć że kilka dni wcześniej ganiałem nim ponad 100 km/h........