Zobacz temat - [R600] problem z obrotami
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] problem z obrotami

puhacz - Wto Sie 13, 2013 14:53
Temat postu: [R600] problem z obrotami
moj roverek [sdi ]od jakiegos czasu sie zacina(jakby dusi sie) tzn jadac na każdym biegu dochodzi do 2000-2200 obr/min i nie idzie dalej odpuszczam gaz dociskam i idzie dalej na obrotach i tak na kazdym biegu jest prawie, wymienilem filtry sprawdzilem wiązke wymienilem czujnik hamulca skasowalem błedy i dalej to samo zastanawiam sie nad pompa czy dawac gdzies do sprawdzeniai czy nastawianie czy regeneracja nie przekroczy kupna uzywki jakies czy odrazu wymieniac na jakkoms z aukcyjnych portali tylko tak patrzac po tych portalach to sa rozne do sdi nie wiem co robic
KW20061991 - Sro Sie 14, 2013 10:35
Temat postu: Re: [R600] problem z obrotami
puhacz napisał/a:
moj roverek [sdi ]od jakiegos czasu sie zacina(jakby dusi sie) tzn jadac na każdym biegu dochodzi do 2000-2200 obr/min i nie idzie dalej odpuszczam gaz dociskam i idzie dalej na obrotach i tak na kazdym biegu jest prawie, wymienilem filtry sprawdzilem wiązke wymienilem czujnik hamulca skasowalem błedy i dalej to samo zastanawiam sie nad pompa czy dawac gdzies do sprawdzeniai czy nastawianie czy regeneracja nie przekroczy kupna uzywki jakies czy odrazu wymieniac na jakkoms z aukcyjnych portali tylko tak patrzac po tych portalach to sa rozne do sdi nie wiem co robic


podjedz na diagnostykę , sprawdź jeszcze przepływomierz .

a jak przepływka sprawna to podjedz do pompiarza i się dowiedz jak to wygląda , ja miałem czyszczony nastawnik to pomogło , teraz mi na ciepłym świrują obroty i raczej tez mnie czeka regeneracja pompy

a tak w ogóle to chętnie zobaczę opinie innych co do kupna używanej pompy