Zobacz temat - [R600] Proszę o rzut oka na ogłoszenie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [R600] Proszę o rzut oka na ogłoszenie

imperialista - Czw Wrz 05, 2013 09:47
Temat postu: [R600] Proszę o rzut oka na ogłoszenie
Dzień dobry Panowie. Bardzo proszę o zerknięcie na zdjęcie w poniższych ogłoszeniu. Wiem, że część z Was jest w stanie wychwycić najdrobniejszy odstający od reszty element. Będę wdzięczny.

http://allegro.pl/rover-6...3508315309.html


Pozdrawiam!

pencammm - Czw Wrz 05, 2013 10:49

Skąd jesteś kolego? Widze samochód z brzegu w sumieniedaleko mnie

[ Dodano: Czw Wrz 05, 2013 10:49 ]
Wnętrze wygląda na zadbane. Kierownica nie jest strasznie wytarta. Widać trochę szpachli na lewym nadkolu chociaż niedawno wstałem więc możliwe, że się myle

pbskarpy - Czw Wrz 05, 2013 11:32

W środku ładny. Opłaty do maja to też dobra sprawa. Pytanie ile masz kasy, bo na bank będzie coś do robienia. Chociażby rozrząd.
pencammm - Czw Wrz 05, 2013 11:34

Kod:
http://www.gumtree.pl/cp-samochody-osobowe/zlotoryja/okazja-rover-620-diesel-519918252

Rzuć okiem też na tego.
Widać, że nie został wypucowany do sprzedaży :)

pbskarpy - Czw Wrz 05, 2013 11:42

Prawa tylna lampa - coś jest nie tak. Klapa bagażnika - coś z nią nie tak. I trochę porysowany.

Generalnie dziwi mnie czasami opieszałość sprzedawców. Robią foty. Piszą, że super, a z fot nic nie wynika, bo są słabej jakości - chyba kalkulatorem robieone. Ja przez takie coś zmarnowałem cały dzień oglądając 3 fury, które w realu okazały się mega pokiereszowane. :/ Ten też mi na takiego wygląda.

pencammm - Czw Wrz 05, 2013 11:51

pbskarpy napisał/a:
Prawa tylna lampa - coś jest nie tak. Klapa bagażnika - coś z nią nie tak. I trochę porysowany.

Generalnie dziwi mnie czasami opieszałość sprzedawców. Robią foty. Piszą, że super, a z fot nic nie wynika, bo są słabej jakości - chyba kalkulatorem robieone. Ja przez takie coś zmarnowałem cały dzień oglądając 3 fury, które w realu okazały się mega pokiereszowane. :/ Ten też mi na takiego wygląda.


No właśnie.. Kalkulator.. Potem się jedzie ileś tam km po to, żeby zobaczyć samochód gorszy od opisu. Ja stoje przez decyzją czy kupywać w tym roku rowerka czy może po zimie :P

imperialista - Czw Wrz 05, 2013 12:10

Dziękuję bardzo panowie. Sam jeżdżę sześćsetką już ponad dwa lata, ten samochód będzie dla kolegi - mieszkam w pobliżu, więc przejedziemy się go zbadać. Jestem w miarę "opatrzony" z tym modelem, więc sądzę że jeśli coś będzie nie tak, na żywo rzuci mi się w oczy. Tak czy inaczej co kilka par oczu to nie jedna :)
pencammm - Czw Wrz 05, 2013 22:44

jak juz go zobaczysz to opowiedz nam tu :D
imperialista - Pią Wrz 06, 2013 12:26

Kolega zdecydował się na ten samochód ;) Jeździłem nim - wszystko bez zarzutu. W kwestiach wizualnych sporo do odpicowania, ale większość da radę zrobić niskim kosztem - wnętrze trzeba umyć od A do Z, bo dosłownie wszystko się lepiło. Pierdół typu czujnik krańcowy w drzwiach kilka jest. Pod maską wszystko ładnie, zauważyłem że wąż od intercoolera został wymieniony, ale siedział stabilnie. Poprawki lakiernicze dokonane będą na warsztacie rodzinnym, w dodatku dużo w tej kwestii robić nie trzeba.
Ostateczna cenę ustalili na 3200.

Dzięki za zaangażowanie w temacie, koledzy :)

pencammm - Pią Wrz 06, 2013 12:36

Powodzenia :) A skąd kolega jest? chętnie bym obejrzał 620 bo w sumie nie mam sposobnosci jak i gdzie