Zobacz temat - [R200]montaż głośników pytanie?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200]montaż głośników pytanie?

kamilosbos - Czw Wrz 26, 2013 19:44
Temat postu: [R200]montaż głośników pytanie?
Witam.
Chce zamontowac głośniki do swojego R200. Moje pytanie czy montowaliście te małe głośniczki z zestawu odesperowanego w miejsce tam koło klamki. Nie chce sie bawic w montaż głośniczków na słupkach. Tylko ciekawi mnie czy da się w tamto miejsce zamontowac i czy dużo grzebania przy tym jest? Z góry dzieki za odp

Pozdrawiam

robsson78 - Czw Wrz 26, 2013 20:25

Pewnie myślisz o tzw. piszczkach za siatką ?
Drzwi trzeba rozebrać, zacznij od wyjęcia zaślepki z klamki i wszystkie śrubki poodkręcaj, dasz sobie radę. Uważaj na zatrzaski żeby nie połamać.
Same piszczki są małe i lekkie więc przymocujesz je bez problemu.
Do samego miejsca na głośniczek można dostać się łatwo. Wykręć śrubkę pod klamką i wyjmij cały ten plastik ale żeby doprowadzić przewody to jak wyżej, drzwi musisz rozebrać.

toksyn - Czw Wrz 26, 2013 20:35

Ja mam u siebie zestaw odseparowany w swojej 200, w moim temacie są gdzieś zdjęcia jak to wygląda. U mnie tweetery były trochę większe od tych które mogłyby tam zostać zamontowane, wyciąłem to i wstawiłem je tak, że są na zewnątrz :) Jak wspomniałem zdjęcia w moim temacie w dziale "nasze auta" :)

Pozdrawiam :)

kamilosbos - Czw Wrz 26, 2013 21:48

OK Dzieki za odpowiedzi.
Zakupiłem nowego KEENWODA i do tego chcę głośniczki pod samo radio Powerbass S-6C.
Kupowac jakies grubsze kable pod to czy pod orginalnymi podlaczyc?

robsson78 - Czw Wrz 26, 2013 22:03

Głośniki 70W 4ohm ?
A kenwoodzik jaka moc ?

kamilosbos - Czw Wrz 26, 2013 23:25

To jest dokladnie to radyjko

http://allegro.pl/kenwood...3539749448.html

robsson78 - Pią Wrz 27, 2013 18:38

kamilosbos napisał/a:

Kupowac jakies grubsze kable pod to czy pod orginalnymi podlaczyc?

Nie kupuj.