Zobacz temat - [200] centralny zamek- nieprawidłowe działanie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [200] centralny zamek- nieprawidłowe działanie

Harry - Sob Paź 19, 2013 22:50
Temat postu: [200] centralny zamek- nieprawidłowe działanie
Hej
Od kilku dni mam problem z centralnym zamkiem. Nie mam kiedy jak na razie spr. co się stało. Najprawdopodobniej siłownik.
Od kilku dni mam tak, że kiedy zamknę auto z pilota to nie ryglują się drzwi kierowcy i kierunki nie mrugają 3 razy. Kiedy zamknę auto z kluczyka to działa. Kiedy jestem w środku i zamknę z pilota to nie ryglują sie drzwi kierowcy i nie mruga 3 razy, kiedy wcisnę rygiel normalne mruga 3 razy. Kiedy otworze auto z pilota nie włączy się alarm wszystkie zamki odryglowane oprócz drzwi kierowcy
Nie wiem czy jasno opisałem wszystko

tuners - Nie Paź 20, 2013 06:20

Nie wiem czy to będzie problem z siłownikami bo one nie mają chyba wpływu na kierunkowskazy więc gdzieś musi nie docierać sygnał z pilota może baterie już słabną.
Harry - Nie Paź 20, 2013 10:18

Cytat:
Nie wiem czy to będzie problem z siłownikami bo one nie mają chyba wpływu na kierunkowskazy więc gdzieś musi nie docierać sygnał z pilota może baterie już słabną.

bateria była wymieniana
drzwi pasażera i bagażnik się rygluje, a nie mruga kier, poniewaz drzwi kier się nie ryglują

leszczu - Nie Paź 20, 2013 13:59

Mi się wydaje, że siłownik master w drzwiach kierowcy ma już dość.
Sirk - Nie Paź 20, 2013 17:11

Harry, sprawdź kostkę w drzwiach, i czy dochodzi napięcie do siłownika. Może coś nie łączy.
Harry - Nie Paź 20, 2013 21:49

leszczu napisał/a:
Mi się wydaje, że siłownik master w drzwiach kierowcy ma już dość.

też mi się tak wydaję,ale z drugiej str. jak zamknę z kluczyka to normalnie wszystko sie zamyka i z pilota też oprócz drzwi kierowcy
Sirk napisał/a:
Harry, sprawdź kostkę w drzwiach, i czy dochodzi napięcie do siłownika. Może coś nie łącz

alarm działa prawidłowo tzn. kiedy otworze drzwi nie zaryglowane to trąbi

leszczu - Pon Paź 21, 2013 09:17

Harry napisał/a:
leszczu napisał/a:
Mi się wydaje, że siłownik master w drzwiach kierowcy ma już dość.

też mi się tak wydaję,ale z drugiej str. jak zamknę z kluczyka to normalnie wszystko sie zamyka i z pilota też oprócz drzwi kierowcy

Mam inne auto i jest ten sam problem, że z kluczyka zamyka, a z pilota nie zamyka i wina stoi po siłowniku.

Harry - Pią Maj 02, 2014 09:51

wymieniłem na drugi zamek i jest ponownie. w czym może być problem....