Zobacz temat - [R600] Skup/Sprzedaż części Rover dolnyśląsk - jest gdzieś ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - [R600] Skup/Sprzedaż części Rover dolnyśląsk - jest gdzieś ?

tomii620si - Czw Paź 24, 2013 23:00
Temat postu: [R600] Skup/Sprzedaż części Rover dolnyśląsk - jest gdzieś ?
Witam. Sory, że tutaj ale totalnie nie wiem gdzie spytać (na forum nie czegoś takiego jak otwarty OT ? )

Jako, że jutro wpada do mnie na 100% nowy Rover 600 ale niestety z szarym wnętrzem skórzanym, chciałbym ten środek zmienić na beżowy. No i jak kolega mi podsunął pomysł aby znaleźć gdzieś cmentarz Roverów w okolicy i dogadać się aby wymienić wnętrza lub sprzedać swój i kupić beżowy.

W mojej okolicy jest taki cmentarz ale VAGów i moje pytanie czy jest coś takiego na dolnym śląsku a jeszcze lepiej by było jakby to było gdzieś w okolicy Lubin - Polkowice - Głogów (ale jeśli nie będzie to pojade dalej).

Nie wiecie czy gdzieś w naszej okolicy ktoś ściąga Rovery na części ? Najlepiej jakby nie same angole bo potrzebować będę górę deski LWD..

gammathough - Pią Paź 25, 2013 11:43

Szrot Roverów masz w Gwizdałkach :) ale to Łódzkie...
tomii620si - Pią Paź 25, 2013 12:15

No troche daleko... A coś bliżej nie orientujecie się czy jest ?
pawel90 - Pią Paź 25, 2013 13:21

Od siebie moge dodać ze w okolicach Legnicy Chojnowa i Lubina nigdzie nic nie znalazłem :( A pytałem się ludzi z "branży" :(
tomii620si - Sob Paź 26, 2013 06:31

No to nie dobrze...

Kurde kiedyś wujek coś wspominał o jakiś facecie który ma części w naszej okolicy do Roverów... Musze z nim pogadać, może on ogarnie ..

bociannielot - Sob Paź 26, 2013 10:58

tomii620si, mysle ze najlepiej po prostu obserwowac tablice i allegro pod kątem rozbitków :ok: .
tomii620si - Sob Paź 26, 2013 13:34

No tak.
Jest to jakaś opcja tylko teraz wydałem kasę na auto, a jeszcze nie długo nowe OC i nie mam zbyt dużo kasy chwilowo wolnej a na takich cmentarzach właściciele, są tacy, że zazwyczaj się wymieniają z małą dopłata.. Tzn 100zł dopłacasz i podmień bo im się to opłaca bo nie dość, że komplet i tak za tyle samo sprzedadzą to jeszcze są tą 100zł do przodu :)

Karim - Sob Lis 02, 2013 10:50

Tomi, a tego zielonego sie pozbyles?:D Jednak marce zostales wierny jak i modelowi:D w Szprotawie masz szrot troche roverkow jest:D ale 600 nie spodkalem wiekszosc to 200 i 400
tomii620si - Sob Lis 02, 2013 13:23

Nie.. Zielonego nie pozwala mi się pozbyć sentyment.
Złom bo złom ale mój kochany złom :) na razie zostaje, może moja panna sobie go weźmie bo woli go od swojego Civica.. (a jakbyś używał jeszcze gg to byś wiedział o zmianie :) )

A Ty widzę, też wierny i R25 wskoczył (fajny kolor :) )


No w szprotawie to by było fajnie bo blisko w sumie, a jesteś tam jakoś blisko co jakiś czas czy nie ? Albo masz jakiś numer do nich czy cokolwiek abym nie jechał na marne ?

Karim - Nie Lis 03, 2013 12:29

No gg po zmianie laptopa nie zainstalowalem xD Numer Ci zalatwie albo mow co ci trzeba to sie zapytam odrazu:D
tomii620si - Nie Lis 03, 2013 13:00

Wtrysk paliwa do Ti
Beżowy poliftowy środek na skórach (cały kompletny środek) i może coś jeszcze się do listy dopisze z czasem..

Karim - Pią Lis 08, 2013 20:58

Brak 6setki na stanie :(
tomii620si - Pią Lis 08, 2013 22:21

F*ck.. Trace wiarę, że znajdę coś takiego :(