Zobacz temat - [Rover 75]montaż pasów bezpieczeństwa z tyłu??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [Rover 75]montaż pasów bezpieczeństwa z tyłu??

artik12 - Pon Lis 11, 2013 17:13
Temat postu: [Rover 75]montaż pasów bezpieczeństwa z tyłu??
witam serdecznie od nie dawna jestem posiadaczem roverka 75 kombi ale niestety nie ma tylnych pasów lewego i prawego czy mozna liczyć na poradę jakie pasy kupić i jak je zamontować gdyz dziś patrzyłem ale nie widzę gdzie przykręca sie pasy jakieś porady a najlepiej schemat . Z góry dziekuje forumowiczom:))))) PLS.
artik12 - Wto Lis 12, 2013 11:25

Czy naprawde nikt nie montował psów z tyłu proszę o porady
sTERYD - Wto Lis 12, 2013 12:18

Wszystko jest w RAVE :cool:
artik12 - Sro Lis 13, 2013 12:10

ale te pliki nie działają
sqiddy25 - Wto Paź 21, 2014 11:01

witam! dołanczam sie do tematu.

chcialbym zdemontowac pasy z tylu ale nie wiem od czego zaczac. dodam ze nie da sie ich ruszyc ;/ mozliwe ze wystrzelily poprzedniemu wlascicielowi.

teraz gdy ktos jedzie z tylu nie ma opcji ich zapiecia ;/

sTERYD - Wto Paź 21, 2014 12:04

Zacznij od zakupu słownika ortograficznego, bo Twoje błędy aż bolą.

Podtrzymuję swoją poprzednia wypowiedź i dodatkowo wystarczy zerknąć do listy podobnych tematów.

sqiddy25 - Pią Paź 24, 2014 09:16

nie prosiłem cie o ocenę mojej ortografii... jak chcesz być upierdliwy to się nie wypowiadaj...

co to jest to RAVE?

longer86 - Pią Paź 24, 2014 09:32

rave to taka jakby dokumentacja techniczna(rysunki, opisy działania systemów, schematy i wszelkie opisy) do pobrania w formie PDF ze strony klubiowej
SeniorA - Pią Paź 24, 2014 09:34

sqiddy25 napisał/a:
chcialbym zdemontowac pasy z tylu ale nie wiem od czego zaczac. dodam ze nie da sie ich ruszyc mozliwe ze wystrzelily poprzedniemu wlascicielowi.
trzeba je przeciąć i wtedy można odkrecić i tak są do wymiany.
sTERYD - Pią Paź 24, 2014 11:49

sqiddy25, Nie chcę być upierdliwy. Za to Ty Swoją postawą (lekceważenie zasad ortografii, a co za tym idzie osób czytających, nie wspominając o regulaminie i kulturze) bardzo zachęcasz do udzielenia Ci pomocy.