Zobacz temat - [R400] Klamka, przód, prawa bez otworu na zamek
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Klamka, przód, prawa bez otworu na zamek

sejwr - Nie Gru 08, 2013 20:18
Temat postu: [R400] Klamka, przód, prawa bez otworu na zamek
jak w temacie nie umiem dorwać klamki do 4setki przód prawa bez otworu na zamek...


zastanawia mnie czy może pasować prawa tylnia klamka

od razu zapytam o jakiś dobry sklep w Katowicach z takimi pierdolami do roverka

POZDRO !!

sTERYD - Nie Gru 08, 2013 22:54

tylna (nie ma tylnIej) nie będzie pasować. Ma gdzie indziej mocowanie. Możesz zaślepić otwór ewentualnie, albo dołożyc sobie bębenek, albo poszukać klamki z czarnym korpusem od R45 /MG ZS i przełożyć swoją dźwigienkę (w tamtych częściej występowały bez bębenka) albo od civica.
sew - Nie Gru 08, 2013 23:35

Może to:
http://www.cezakauto.pl/p...rawa-Przod.html

Tylko trzeba dopytać o otwór na zamek.

adrian_1992 - Wto Gru 10, 2013 20:59

Ja mam R420 i klamka z prawych tylnych drzwi pasuje idealnie do przednich. A dowiedziałem się o tym przypadkiem gdyż pewna firma na allegro pomyliła zamówienia i przysłali mi tylną zamiast przedniej.
bizon - Sro Gru 11, 2013 08:02

adrian_1992, no chyba jednak sie nie pomylili w zamowieniu ale pomylili sie twierdzac ze to tylna. nie moze pasowac, przednia ma w innym miejscu gwinty
wooy11 - Sro Gru 11, 2013 09:12

kol. Bizon ma racje. W mrozy zeszłego roku, znajomy tak pociagnął za tylna klamkę że mu prawie została w ręku ;) Miałem zapasową i byłem pewny że to tył....kurna co sie na mordowałem, i tak i tak i za czorta nie pasowało miejsce przykrecenia klamki. Okazało sie ze to klamka przednia była ;) a stara naprawiłem dobrym klejem i podejrzewam że wytrzyma dłużej niz nowa ;) [/b]
sejwr - Sob Gru 14, 2013 13:31

sew
dzwonilem tez niestety otwór ...

a tylnia na bank nie bedzie pasowala bo tak jak tu kolega mowil mocowania niaczej :)

ja niestety nie skeje starej bo pusciła przy samych śrubach
:)

bizon - Sob Gru 14, 2013 14:11

to zamow z otworem, zaszpachluj dziure i polakieruj czarnym matem. albo wszystkie polakieruj pod kolor nadwozia
sejwr - Sob Gru 14, 2013 23:13

zamowie razem z bębenkiem i z bani :)