Zobacz temat - [R25] Latająca Lotka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Latająca Lotka

Szymek - Sro Gru 11, 2013 12:26
Temat postu: [R25] Latająca Lotka
Witam wszystkich mam problem z Lotka. Strasznie sie trzęsie podczas jazdy. Chciałbym to jakoś naprawic ale nie wiem jak mam się za to zabrać. Może miał już ktoś taki przypadek>?
Svirus - Sro Gru 11, 2013 14:53

Jeżeli otworzysz klapę bagażnika i zdemontujesz plastikową maskownicę (odkręcając uchwyty od linek półki tylnej) znajdziesz trzy otwory montażowe, być może poluzowały się śruby mocujące. jeżeli nic już nie da się zrobić polecam... klej do szyb;)
Szymek - Sob Gru 14, 2013 14:20

Rozebralem dzis LOTKE w 25 i fakrycznie gniazda byly juz wyrobione :neutral: niezawodnym i bardzo pomocnym narzedziem okazał sie kelj do szyb :D Wszystko zostalo wyczyszczone i sklejone na nowo:) juz teraz wiem ze LOTKA nie jest do rozebrania:) Bardzo dziekuje za pomocne informacje:)
Svirus - Sob Gru 14, 2013 16:36

powodem uszkodzenia mogly byc niedokrecoce sruby albo myjka automatyczna,ktora przy powrocie moze o lotke zaczepiac dlatego polecalbym ja omijac szerokim lukiem ;)
Szymek - Sob Gru 14, 2013 22:31

Roverek został juz kupiony w takim stanie :neutral: Ale wszystko zostało zrobione:) mysle ze klej do szyb zalatwi sprawe i nie bedzie juz problemu:)