Zobacz temat - [MG ZR 160] 2002r - Prośba o ocenę
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MG ZR 160] 2002r - Prośba o ocenę

prigoda1 - Pią Sty 17, 2014 01:18
Temat postu: [MG ZR 160] 2002r - Prośba o ocenę
Cześć!
To tak na dobry początek ponieważ jest to mój pierwszy temat, a zarazem pierwszy post na forum. Także witam wszystkich forumowiczów, a teraz do meritum :mrgreen:

Zainteresowanie marką i modelem pojawiło się u mnie dość niedawno. Szukałem, a raczej nadal szukam niewielkiego, 3-drzwiowego hatchbacka, z niezłymi osiągami. Przyznaję bez bicia, sporo było pomysłów zanim trafiłem na MG.

Mam prośbę o ocenę jednego z ogłoszeń. Wiem, na chwilę obecną kontaktowałem się ze sprzedającym i czekam na przesłanie kserokopii faktur na remonty/wymiany/modyfikacje o których wspomina w opisie.
O zdanie chciałem spytać także Was.
Jeśli ten egzemplarz był już opisywany, to poproszę o link, bo moje przeszukiwanie forum zakończyło się fiaskiem (może najzwyczajniej mam problemy z oczami :o )

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do ogłoszenia
http://otomoto.pl/mg-zr-k...-C31551170.html

j0zek - Pią Sty 17, 2014 14:35

Siemano.

To co zauważyłem to:
- przytarty zderzak z lewej strony z przodu i ten plastik z lewej z tyłu;
- brak dekielków na felgach;
- coś tak pomazane na głowicy jest;

leszczu - Pią Sty 17, 2014 17:19

Tak na pierwszy rzut oko wygląda ok.
Ważne, aby silnik był zdrowy i nie mail HGF.

prigoda1 - Wto Sty 28, 2014 20:54

Dzięki za podpowiedzi,
Rozmawiałem kilka razy z właścicielem, wydaje się być w porządku.
W przyszłym tygodniu jak znajdę odrobinę czasu wybiorę się żeby go zobaczyć.
Jak tylko wrócę zdam relację z oględzin, lub pochwalę się zakupem ;)

[ Dodano: Wto Sty 28, 2014 20:54 ]
Witajcie ponownie,
nie ukrywam, że nie miałem okazji podjechać i zobaczyć przedstawionej wyżej sztuki (mam około 500km w jedną stronę, przy obecnych warunkach pogodowych = masakra :cry: )

Mam kolejną prośbę, dzisiaj rano pojawiło się nowe ogłoszenie, a że tematem jestem zainteresowany od niedawna, prosiłbym o podpowiedzi, może wcześniej już ktoś widział to autko, albo pojawiało się już kiedyś w ofercie "na sprzedaż"?

Chodzi dokładnie o tę sztukę:
http://otomoto.pl/mg-zr-super-stan-C32006364.html

Wiem, że tuning, trochę nie mój gust, ale zrobiłbym z tym porządek gdyby doszło do zakupu. Przód słabo spasowany też zauważyłem, coś jeszcze?

NoPE - Wto Sty 28, 2014 22:27

Z racji samego koloru pojechał bym na oględziny. Spasowanie w/w zderzaka wcale nie musi świadczyć o kolizji czy ogólnie jakiejś bubie. Ściągnął do malowania (zdaje się w kolorze białym nie było) i może nie udało mu się go właściwie przykręcić. Dokładka do przedniego zderzaka.
Tylna klapa od polifta i zderzak tylny. Ogólnie mod'owany co znaczy włożono trochę pieniędzy....

j0zek - Sro Sty 29, 2014 14:29

Poproś właściciela o więcej fotek, między innymi tego pod maską
damiwr - Sro Sty 29, 2014 14:44

skóra jest pęknięta od kierowcy na fotelu i jest wytarta ;)

brak radia ?

ogólnie ten tunel środkowy jakiś taki biały i chyba kable wywalone na środku zakryte ciekawie kierownicą :D ale widać jak się przypatrzeć.

prigoda1 - Pon Lut 03, 2014 18:13

Proszę o zamknięcie tematu

Od soboty jestem (mam nadzieję) szczęśliwym posiadaczem ZR 160 w kolorze białym xD

Jak tylko znajdę wolną chwilkę, zrobię kilka fotek i opisze to co mam, we właściwym dziale. Dzięki za podpowiedzi, i do zobaczenia na drodze ;)

pelson91 - Pon Lut 03, 2014 18:20

chyba wiemy z którego to ogłoszenia ;)