Zobacz temat - [R75] podłaczenie kostki pod panel ogrzewania foteli.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] podłaczenie kostki pod panel ogrzewania foteli.

LUNATIC_75 - Nie Lut 02, 2014 19:16
Temat postu: [R75] podłaczenie kostki pod panel ogrzewania foteli.
Witajcie. Niedawno kupiłem rowerka 75, jestem nowy:-)
Mam takowy problem... Jako tako podgrzewania foteli nie mam, ale popatrzylem oststnio pod nie i sa tam kable, które wchodzą do tych foteli. Teraz pytanie, bo zdjąlem zaślepkę pod przyciski, ale jest tam tylko jakaś zielona kostka 6 pinowa, a z tego co wiem powinny być dwie małe kostki, które wpinam pod przyciski. Pod fotelem tez jest jakas kostka, pokaze fotki moze ktoś z was mi pomoże. Z góry wielkie dzieki.



sash997 - Nie Lut 02, 2014 19:41

ta zielona kostka jak dobrze pamiętam to od rolety tylnej szyby a pod fotelem to masz już jakieś przeróbki porobione,nie świecą Ci sie poduchy??
rafalmis1 - Nie Lut 02, 2014 19:47

Czarna pod fotelem, to przypadkiem nie do czujnika niezapiętych pasów?.
damiwr - Nie Lut 02, 2014 20:47

Na pewno nie od grzanych foteli ;) grzanie foteli to 8 pinowa wtyczka.

tutaj masz jeszcze dużo fot odnośnie instalacji pod fotelem

LINK

nie kopiuje fotek bo nie moje a link nikomu nie szkodzi ;)

LUNATIC_75 - Nie Lut 02, 2014 22:13

sash997 napisał/a:
ta zielona kostka jak dobrze pamiętam to od rolety tylnej szyby a pod fotelem to masz już jakieś przeróbki porobione,nie świecą Ci sie poduchy??


No własnie swieci sie poduszka tylko jeszcze nie zdazylem zobzczyc dlaczego. Byla kierownica sciagana i dawana do obszycia skora. Takze albo jakis blad albo moze uszkodzil kostke w kierownicy jak zakladal

damiwr - Nie Lut 02, 2014 22:19

LUNATIC_75 napisał/a:
No własnie swieci sie poduszka tylko jeszcze nie zdazylem zobzczyc dlaczego. Byla kierownica sciagana i dawana do obszycia skora. Takze albo jakis blad albo moze uszkodzil kostke w kierownicy jak zakladal


najczęściej jest to wina właśnie kostek połączeń pod fotelami trzeba zrobić to solidnie bo jak nie to pala się poduchy zacznij od foteli łatwiej sprawdzić ;)

Szuryga - Pon Lut 03, 2014 22:27

Witam ja dziś też zdjąłem to zaślepkę i zobaczyłem że mam taka mała kostkę niebieską od czego ona może być?

http://www.fotosik.pl/pok...88a4328bb3.html

sash997 - Pon Lut 03, 2014 22:29

od TC
Szuryga - Pon Lut 03, 2014 22:31

Jak byś mógł Kolego ten skrót napisać pełnym zdaniem był bym wdzięczny .
damiwr - Pon Lut 03, 2014 22:57

kontrola trakcji tak już nawet na polski ;)
Szuryga - Pon Lut 03, 2014 23:38

dziękuje za odpowiedz o ja kontrola trakcji :o to ja to mam nawet nie wiedziałem :mrgreen: to co teraz kupić tylko włącznik i zobaczyć czy działa
damiwr - Pon Lut 03, 2014 23:55

no chyba raczej niestety nie ...

poczytaj na forum było że sam przycisk to nie wszystko, jeżeli nie było w standardzie to różnią się jeszcze .... mam pustkę w głowie.

szukaj na forum kontrola trakcji dokładanie

LUNATIC_75 - Wto Lut 04, 2014 21:23

Szuryga napisał/a:
dziękuje za odpowiedz o ja kontrola trakcji :o to ja to mam nawet nie wiedziałem :mrgreen: to co teraz kupić tylko włącznik i zobaczyć czy działa



https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=833220
Tutaj masz linka do tematu o TC w rowerku tak z gruba jest wytłumaczone ;)