Zobacz temat - prośba o opinie na temat rover 75 diesel
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - prośba o opinie na temat rover 75 diesel

seba1x - Sro Lut 05, 2014 21:43
Temat postu: prośba o opinie na temat rover 75 diesel
witam zobaczcie to autko w ogłoszeniu i dajcie swoje opinie jestem zainteresowany kupnem tego auta.
http://allegro.pl/rover-7...3936809622.html

MatiNitro - Sro Lut 05, 2014 22:03

Może to być CDTi jak coś nie CRDI ale rocznik nie pasuje mi. I nie napisał ile KM także pewnie w dowodzie tylko 116KM. Kierownica obszyta na nowo, boczki jakiś dziwny kolor mają, nie ma czujnika deszczu za to kontrola trakcji jest ;) A silnik się błyszczy jak psu...
Jak znajdę w niedzielę chwilę to może bym dał radę podjechać i go na szybko obejrzeć bo nie mam jakoś bardzo daleko ;)

Kuźwaaaa.... jaką on ma wykładzinę brudną i ciemną :| same plamy Musiał być popowodziowy.

seba1x - Sro Lut 05, 2014 22:09

MatiNitro napisał/a:
Może to być CDTi jak coś nie CRDI ale rocznik nie pasuje mi. I nie napisał ile KM także pewnie w dowodzie tylko 116KM. Kierownica obszyta na nowo, boczki jakiś dziwny kolor mają, nie ma czujnika deszczu za to kontrola trakcji jest ;) A silnik się błyszczy jak psu...
Jak znajdę w niedzielę chwilę to może bym dał radę podjechać i go na szybko obejrzeć bo nie mam jakoś bardzo daleko ;)

Kuźwaaaa.... jaką on ma wykładzinę brudną i ciemną :| same plamy Musiał być popowodziowy.

było by fajnie :-) to że silnik 116km to raczej na pewno ale mnie wygląd powala baja ;)

MatiNitro - Sro Lut 05, 2014 22:12

seba1x, zobacz co napisałem, tam mogła woda stać, wykładzina kabiny jest w okropnym kolorze. Jak i boczki jakoś dziwnie obszyte? siatka przy głośnikach w drzwiach czarna :/ Mam taką skórę w RRR i u mnie wszystko to dużo lepiej wygląda. Wykładzina jasna, czysta bez plam, boczki tylko parapety czarne. A tu środkowa część wygląda na kombinowaną.
rafalmis1 - Sro Lut 05, 2014 22:15

Ja zadej powodzi w nim nie widzę
MatiNitro - Sro Lut 05, 2014 22:20

rafalmis1, spójrz na wykładzinę tunelu.
Może koleś będzie w niedzielę tym R na Miedzianej na giełdzie, bo akurat się wybieram, wezmę aparat w razie czego.

dzelo23 - Sro Lut 05, 2014 23:57

Tylny zderzak mi nie pasuje, dół powinien być czarny tak jak progi i zderzak z przodu. Do tego brak oznaczeń na klapie bagażnika.
seba1x - Czw Lut 06, 2014 09:22

nie mam porównania bo nie widziałem osobiscie jasnego środka w r75 ale jak dla mnie to wygląda spoko wiadomo że jak jasne a ktoś nie dba za specjalnie to wszystko sie brudzi myślę że porządne pranie by załatwiło sprawę
rafalmis1 - Czw Lut 06, 2014 10:22

On jest po prostu wyprany. Ponieważ nawiew na "hi" jest ustawiony i dmuchawa prawie na full wiec się suszy. Wujek tak mój robił :mrgreen:

[ Dodano: Czw Lut 06, 2014 10:22 ]
Dlatego masz wrażenie że jest brudny. Zderzak faktycznie z tyłu nie tak

seba1x - Sob Mar 15, 2014 17:06

mam takie pytanko czy w r75 cdt też bywają przypadki pęknięcia wału korbowego ja w bmw 2.0d ?
pelson91 - Sob Mar 15, 2014 19:39

nie tak dawno widzialem taki przypadek :mrgreen:
seba1x - Nie Mar 16, 2014 17:28

pelson91 napisał/a:
nie tak dawno widzialem taki przypadek :mrgreen:

pytam bo na forum bmw pisali o tym że w r75 też pękają wały korbowe a nikt o tym nie pisze i nie ostrzega o tym