Zobacz temat - [Range Rover L322 2004] - problem z centralnym zamkiem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [Range Rover L322 2004] - problem z centralnym zamkiem

surfkuba - Wto Lut 25, 2014 18:37
Temat postu: [Range Rover L322 2004] - problem z centralnym zamkiem
Witam serdecznie wszystkich jestem nowy na forum. Mam nadzieje że uda mi się uzyskać jakiś rzetelnych informacji na temat mojego problemu z Range Roverem L322 2004. Poniżej opisze swój problem.
Z samochodem było wszystko ok - wszystko działało, otwierało itd.
Zostawiłem go na noc w garażu - niestety z otwartym szyberdachem co spowodowało włączenie się alarmu. Włączony alarm rozładował do końca akumulator, rano jak przyszedłem po auto, próbowałem otworzyć go naciskając przyciski na kluczyku, dłużej / krócej itd... nic to nie dało otworzyłem auto z kluczyka ale rozładowanym akumulator nie poradził sobie z odpaleniem auta. Podłączyłem akumulator do bezpiecznego prostownika.
Postał z pół godziny może godzine i chciałem odpalić na prostowniku niestety bezskutecznie. Ok, dalej zostawilem auto na prostowniku ......... po pewnym czasie zobaczyłem że szyba od strony kierowcy zjechała na dół i coś zasmierdziało w drzwiach od strony kierowcy. Postanowiłem wyjąc aku i go naładowac porządnie, podłączyłem i auto spokojnie odpaliło itd.....niestety szyba nie podniosła się i zamek nie działa......z szybą poradziłem sobie silnik spalił sie i musiałem go wymienić (why?) ale z kluczykiem nadal mam problem i nie mam pojecia o co chodzi....auto jest u elektornika któremu nie wyświetlają się błedy itd. i sam nie wie jak się do tego zabrać .... podkreśle że auto normalnie odpala i centralny zamek działa jak otwieram i zamykam go z kluczyka i przyciskiem pod awaryjnymi światłami. Do auta mam jeden kluczyk. No to dałem zagadke :)

[ Dodano: Wto Lut 25, 2014 18:32 ]
Dlaczego przesuwacie moj post do kosza ?

[ Dodano: Wto Lut 25, 2014 18:37 ]
Dlaczego przesunieto moj post do kosza ?

sTERYD - Wto Lut 25, 2014 20:28

Ponieważ został zapisany podwójnie. Tak jak napisałem w powiadomieniu.