Zobacz temat - [Rover 75] Poszukiwania i prośba o pomoc
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover 75] Poszukiwania i prośba o pomoc

Mario30 - Pią Lut 28, 2014 21:21
Temat postu: [Rover 75] Poszukiwania i prośba o pomoc
Witam, wszystkich na forum! Przeglądam was już od jakiegoś czasu :)

Jestem na etapie poszukiwania Rovera 75 w benzynie. Tym samym zwracam się z prośbą o pomoc w podjęciu decyzji. Od kilkunastu dni zdążyłem przejrzeć już wiele ogłoszeń, jednego oglądałem osobiście, ale nic z tego nie wyszło. Dziś zainteresowało mnie to ogłoszenie: http://allegro.pl/rover-7...4018582890.html

Obecne autko jakie używam było kupione od handlarza, mam go już drugi rok, ale była to ogromna mina. Bardzo dużo w niego władowałem. Od tej pory postanowiłem sobie że następny samochód tylko od osoby prywatnej, ale.. może nie należy wszystkich handlarzy przekreślać? :) Da się jakoś sprawdzić czy ta książka serwisowa jest autentyczna?

.

pelson91 - Pią Lut 28, 2014 21:22

ale bieda... aż piszczy! klima manual, korby z tyłu....
rafalmis1 - Pią Lut 28, 2014 21:30

mam taką samą książkę i dzwoniliśmy na pieczątki które są w niej podane więc u mnie się zgadza. Dodatkowo dostałem książkę z emisją spalin
7Tomi - Pią Lut 28, 2014 22:32

pelson91 napisał/a:
ale bieda... aż piszczy! klima manual, korby z tyłu....


Dla jednych minus, dla drugich plus - mniej awaryjnych elementów :)

SeniorA - Pią Lut 28, 2014 22:43

Mario30 napisał/a:
Da się jakoś sprawdzić czy ta książka serwisowa jest autentyczna?
co tu sprawdzać jak kończy się tylko na przeglądzie technicznym w 2007r. i 34 kkm przebiegu , a serwis olejowy z 2012 nie wpisany ,gdzie rozrząd , wymiany płynów itd.
paolinio - Nie Mar 02, 2014 21:54

Mario30, Takie rzeczy tylko w erze :smile:
komarek - Nie Mar 02, 2014 22:23

IMO jak by faktycznie miał tyle to tak czy siak by cofnął i zrobił 40 tys.

zresztą kto normalny w Niemczech by sprzedał auto z takim przebiegiem za takie pieniądze?

8900 zł wraz ze sprowadzeniem, odpicowaniem i zyskiem handlarza - nie ma opcji, proponuję pooglądać ogłoszenia z niemieckich stron np. mobile.de (jest j. polski) czy jest to możliwe

jak już jest coś w super cenie to albo duży przebieg, albo jakiś autohandel ahmed itp itd :mrgreen:

michalie - Sro Mar 05, 2014 10:37

No fakt golas do kwadrata i nie ma kompa pokładowego. Mario30, a skąd Ty jesteś bo ja do ostrowca to mam jakieś 50km i jeśli chcesz go obejrzeć to moge sie z tobą wybrać