Zobacz temat - Podstawowe pytania dotyczące radia i instalacji w R75
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - Podstawowe pytania dotyczące radia i instalacji w R75

redbaron - Czw Mar 20, 2014 10:40
Temat postu: Podstawowe pytania dotyczące radia i instalacji w R75
Witam,

Być może znalazłbym to już wcześniej, ale jakoś nie mogę się doszukać. Mam kilka pytań dotyczących radia 22 DC745/60 lub B i zmieniarki.

1) Podstawowe, gdzie w r75 montowane były zmieniarki i gdzie ewentualnie szukać kabli - wtedy zakupie zmieniarkę i nie będzie kłopotu.

2) Czy ktoś dysponuje zdjęciem lub schematem wyprowadzeń z tyłu radia ? Czy da się do niego cokolwiek podłączyć zewnętrznego ?
Wiem, że transmitery FM to badziewia, ale czy ktoś jest w stanie polecić jakiś konkretny model takiego, który transmituje w stereo i w pełnym lub zbliżonym do pełnego zakresie częstotliwości ? Nic mnie tak nie wkurza jak płaski dźwięk z transmitera FM, który posiadam.

Z góry dziękuję za okazaną mi pomoc.
Pozdrawiam.

damiwr - Czw Mar 20, 2014 11:22

Cytat:
1) Podstawowe, gdzie w r75 montowane były zmieniarki i gdzie ewentualnie szukać kabli - wtedy zakupie zmieniarkę i nie będzie kłopotu.


schowek pasażera lub bagażnik

redbaron napisał/a:
2) Czy ktoś dysponuje zdjęciem lub schematem wyprowadzeń z tyłu radia ? Czy da się do niego cokolwiek podłączyć zewnętrznego ?


RAVE Tobie odpowie

redbaron napisał/a:
Wiem, że transmitery FM to badziewia, ale czy ktoś jest w stanie polecić jakiś konkretny model takiego, który transmituje w stereo i w pełnym lub zbliżonym do pełnego zakresie częstotliwości ? Nic mnie tak nie wkurza jak płaski dźwięk z transmitera FM, który posiadam.


no tutaj to raczej szaleństwa nie będzie :/