Zobacz temat - [r600] Fotele z R75/mg ZT do R600?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [r600] Fotele z R75/mg ZT do R600?

johnypepelos - Nie Mar 30, 2014 22:42
Temat postu: [r600] Fotele z R75/mg ZT do R600?
Witam, pytanie dość kontrowersyjne ale: otóż zastanawiam się od kilku dni czy będą pasować fotele z r75 czy mg ZT do rovera 600? przeszukałem całe forum i nic na ten temat nie znalazłem :sad: głównie chodzi mi o przednie fotele(ich szerokość) bo z tylną kanapą będzie trochę rzeźby. Może jest ktoś na forum kto już miał chęć takie coś zrobić?

Mam możliwość za 250zł kupić komplet skórzanych foteli(podgrzewane i elektryczne) na dodatek w bardzo ładnym stanie(nie to co moje wysiedziane przez lata gdzie renowacja tego kosztuje ok 2000zł)

tomii620si - Pon Mar 31, 2014 00:42

johnypepelos wątpie.. Siedziałem raz w 75 i tam fotele wydają mi się szersze.. Ale może jakimś cudem..

Jak to jakiś Twój znajomy to jedź i przymierz. Nasze fotele trzymają się na 4 śrubach więc moment aby wrzucić fotele z 75.

A co do naszych foteli to czasami można trafić okazje żeby za grosze kupić komplet do R600 za psie pieniadze .. Tylko musiałbyś śledzić allegro i tablice :)
Pozdrawiam

johnypepelos - Pon Mar 31, 2014 18:03

tomii620si, problem tkwi w tym, że ja pracuję w Wiedniu a auto w PL. Musiał bym autem przyjechać tu...
A co do allegro, ebay itp. to szukam cały czas foteli ale wszytko na zdjęciach takie liche chyba gorsze od moich...

tomii620si - Pon Mar 31, 2014 18:36

Ja znalazłem kompletny beżowy komplet w ładnym stanie za 70zł ^^

Leży w garazu do przekładki bo moje mimo ze idealne to szare a chce beż..

Chętnie bym Ci pomógł ale nie mam na miejscu nikogo z 75 aby przymierzyć do siebie..

johnypepelos - Pon Mar 31, 2014 19:32

tomii620si, ale co tak same fotele? czy boczki podłogę, i kokpit też wymienisz..? heh to jakbyś miał w ładniejszym stanie niż moje to może bym wsysnął...
tomii620si - Pon Mar 31, 2014 19:34

Fotele kanape tunel z podłokietnikiem za 70zł kupiłem


Boczki deska podłoga itd. bedzie szła moja z 620Si bo tam mam beż.
Materiał z boczków wymienie sobie na skórke i tylko muszę kupić górną część deski rozdzielczej z air bo w Si nie miałem jaśków..

Na pewno lepsze bo moje szare są w stanie idealnym.. 0 przetarć czy innych szkód

EquinoX - Wto Lip 08, 2014 14:02

A ja nie dawno wsadziłem sobie fotele z jakiejś beemki :)
Zrobiłem sam szyny i przyspawałem do szyn oryginalnych.
Więc tak na prawdę wszystko można tylko trzeba chcieć i mieć pomysł ;)