Zobacz temat - klimatronik w r600
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - klimatronik w r600

brand - Nie Mar 30, 2014 22:51
Temat postu: klimatronik w r600
http://tablica.pl/oferta/...html#07f221d822

Zerknijcie na ostatnie zdjęcie. Dla mnie zaskoczenie. Nigdy i nigdzie nie spotkałem się z klimatronikiem w r600. Aż musiałem podesłać Wam link.
Ciekawi mnie czy to dokładane jakieś webasto, czy klima, a może jednak oryginalny klimatronik.

Nie mam nic wspólnego ze sprzedażą auta ;) .

Pozdr.

kruszan - Nie Mar 30, 2014 22:57

było na forum,
to jest oryginalny klimatronik choć bardzo rzadkie cudo, jednak występowało :)

tomii620si - Nie Mar 30, 2014 23:40

Tak jak wyżej.. to ori :)
pbskarpy - Pon Mar 31, 2014 09:12

A czy można to jakoś zaadoptować do innego Rovera 600?
tomii620si - Pon Mar 31, 2014 15:43

Powiem tak.. Jak kupisz np. tego jako baza do przeszczepu to ogarniczają Cie tylko chęci.. Bo wszystko bedziesz mieć..
kruszan - Pon Mar 31, 2014 18:16

tomii620si napisał/a:
Powiem tak.. Jak kupisz np. tego jako baza do przeszczepu to ogarniczają Cie tylko chęci.. Bo wszystko bedziesz mieć..


wszystko w tym temacie ;P

tylko jak z opłacalnością :D

tomii620si - Pon Mar 31, 2014 18:34

Opłacalność...
Stoi za 2600 ... Może urwiesz kilka stówek ale sprowadzenie tego auta do domu też bedzie kosztować..
Także jak nie zejdziesz z tej ceny to jest 3000zł..
Teraz przekładasz u siebie klimatornic..
Ty masz klimatronik i drugiego R na podwórku i albo zostawisz go sobie na części (szyby lampy itd sa jakby nie było drogie), skóry masz więc te opchniesz za jakieś 600zł (jak coś to biore górną część deski rozdzielczej z zaślepką SRS bo potrzebuje beżową hahaha) itd..

Z drugiej strony możesz poprzekładać graty ze swojego do tego i go sprzedać dalej.. To nie BMW. Tu po vinie nikt nie doczyta, że tam powinien być klimatronik i może komuś tego bitego wafla wepchniesz za kase porównywalną z ceną na aukcji ( o ile ktoś bedzie chciał kupić tak bite auto i nie sprzedawaj nikomu z forum)

3. części - jak Ci coś padnie w tym to co ? Może być tak, że wszystko pasuję z innego klimatroniku np. w R400 a reszta to części dajmy uniwerslane typu uszczelki itd ale może być też tak, że lipa totalna i jak walnie Ci coś to zostaniesz bez klimy i bedziesz mógł się nacieszyć wyświetlaczem przy 50*C w aucie :)

pbskarpy - Pon Mar 31, 2014 18:58

albo...

http://allegro.pl/rover-6...4051734859.html

tomii620si - Pon Mar 31, 2014 19:09

o kurde.. a teraz to mi zadałeś ćwieka .. Co to jest o.O

chyba się zainteresuje ^^


Tylko pytanie czy nie potrzeba czegoś jeszcze aby to działało..
Bo tutaj nie widze miejsca gdzie jest czujnik temperatury który jest niezbędny dla poprawności działania klimatroniku



Taka bardziej zautomatyzowana klimatyzacja manualna - czyli zamiast suwaczka, przyciski niż klimatronik