Zobacz temat - [r214] wymiana grilla jak to zrobić do kija wafla ?? ;)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [r214] wymiana grilla jak to zrobić do kija wafla ?? ;)

marcin.gdansk - Nie Kwi 06, 2014 11:07
Temat postu: [r214] wymiana grilla jak to zrobić do kija wafla ?? ;)
witam, czyłem na forum tematy dot wymiany grilla a w zasadzie przeróbki go na grill z siatką , i moje pytanie jest następujące : jaka jest prawda? czy da rade zrobić to bez ściągania zderzaka czy nie?? ewentualnie jak tam sie dostać? chce uniknąć ściągania zderzaka bo zle go spasuje albo ściągnę i nie założę i będzie d** blada ;)
toksyn - Nie Kwi 06, 2014 11:35

legenda głosi, że niby się da bez ściągania zderzaka ale ja za cholere nie mam pomysłu jak - po prostu grill jest przykręcony do zderzaka i tyle - nie jest to dużo roboty :)
marcin.gdansk - Nie Kwi 06, 2014 13:42

no właśnie też słyszałem tą legendę !! ! i ani z prawej ani z lewej ani z góry ani w dół nie da rady choć bym chciół :)
ArO - Nie Kwi 06, 2014 14:00

marcin.gdansk, Jak to mówi cwaniak, legenda głosi, że się da :D

Zdjęcie i założenie zdrzeaka razem ze spasowaniem jest proste w naszych R :)
Polecam zdjąć bo masz wszystko na wierzchu.

group1320 - Nie Kwi 06, 2014 20:26

Sciągnięcie zderzaka to banał i kilka minut roboty więc nie masz się nad czym zastanawiać ;)

A ja mam pytanie do was. Nie chce zakladac nowego tematu wiec moze ktos mi powie jak podciągnąc zderzak? Mam zalozone Angel eyes i jest spora dziura miedzy zderzakiem a lampami i ochydnie to wyglada. Moze ktos ma jakis patent na to ??

ArO - Nie Kwi 06, 2014 20:27

z tego co słyszałem to chłopaki uszczelki tam wsadzali
group1320 - Nie Kwi 06, 2014 20:37

uszczelka miedzy zderzak a lampe?? Jakas konkretna wiesz moze??
Harry - Nie Kwi 06, 2014 22:35

cwaniak napisał/a:
egenda głosi, że niby się da bez ściągania zderzaka ale ja za cholere nie mam pomysłu jak

da rade
ja tak zrobiłem
odkręcając górne mocowanie zderzaka, odginasz je i masz dostęp do śrub od grilla i już
krótki wkrętak musisz mieć

hertz25 - Wto Kwi 08, 2014 19:32

group1320 napisał/a:
uszczelka miedzy zderzak a lampe?? Jakas konkretna wiesz moze??
ja wlasnie dalem uszczelke i git wygląda jak orginal tu https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=71298&start=140 jest jaka dalem :wink: