Zobacz temat - [620 SDi] Niezidentyfikowane kabelki pod maską...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [620 SDi] Niezidentyfikowane kabelki pod maską...

gosmic87 - Czw Kwi 10, 2014 12:51
Temat postu: [620 SDi] Niezidentyfikowane kabelki pod maską...
Witam

Pod maską koło pompy absu jest takie czarne pudełeczko z 2 kablami. Jeden wychodzi ze ściany grodziowej i wchodzi do pudełeczka a drugi nie jest do niczego podłączony (a powinien być?). Nie mam pojęcia od czego są te kable. Wie ktoś?


Zdjęcie <- Klik !

BlackD - Czw Kwi 10, 2014 15:21

Wygląda to jak jakiś bezpiecznik. Mozesx wieksze foto zrobić? Ja u siebie zaraz sprawdze
johnypepelos - Sob Kwi 12, 2014 14:25

Może to tylko mi ale zdjęcie nie działa.
gosmic87 - Sob Kwi 12, 2014 18:28


marzlot - Sob Kwi 12, 2014 21:25

To raczej nie jest fabryczne rozwiązanie :) u mnie takiego czegoś nie ma. Wydaje mi się, że ta pierwsza szara złączka (obok tego czarnego pudełka) jest od grzania świec żarowych. W moim jest innego koloru kabel tylko, ale wydaje mi się, że tutaj ktoś coś modził :)
johnypepelos - Sob Kwi 12, 2014 21:57

gosmic87, Sprawdź gdzie idzie ten koniec za tą ścianą grodziową... Wygląda to tak jakby był to bezpiecznik...możliwe, że to co nie jest podłączone (powinno iść na plus do akumulatora), a drugi koniec przypuszczam, że do wzmacniacza lub czegoś innego co potrzebuje tak dużego przekroju kabla.
gosmic87 - Sob Kwi 12, 2014 22:14

johnypepelos napisał/a:
gosmic87, Sprawdź gdzie idzie ten koniec za tą ścianą grodziową... Wygląda to tak jakby był to bezpiecznik...możliwe, że to co nie jest podłączone (powinno iść na plus do akumulatora), a drugi koniec przypuszczam, że do wzmacniacza lub czegoś innego co potrzebuje tak dużego przekroju kabla.


O właśnie ! Sprawdziłem i taki sam kabel biegł do bagażnika. Pewnie był tam kiedyś wzmacniacz. Czyli sprawa rozwiązana. Mogę to wszystko wywalić. Dziękuję :)

Remigiusz - Sob Kwi 12, 2014 22:17

gosmic87, Zycie jest za krótkie na złe nagłośnienie podłącz sobie wzmaka :wink:
gosmic87 - Sob Kwi 12, 2014 23:09

Wzmaka w bagażniku nie ma. Tylko kupa kabli tam była. Standardowe nagłośnienie w zupełności mi wystarczy. W przednich drzwiach tylko wymieniam głośniki bo są zajechane.
johnypepelos - Nie Kwi 13, 2014 07:26

gosmic87, ciesze się, że mogłem pomóc. Ja też kiedyś miałem taką partyzantkę zrobioną tylko że u mnie poprzedni właściciel puscił podwójnie kabel 2,5kw.