Zobacz temat - [R214 Si] Nowa centralka z siłownikami ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214 Si] Nowa centralka z siłownikami ?

Kamil199404 - Sob Kwi 26, 2014 14:22
Temat postu: [R214 Si] Nowa centralka z siłownikami ?
Witam Kolegów , wiem że istnieje coś takiego jak " Wyszukiwarka " ale szukałem i miałem ciągle niedosyt odnośnie centralnego zamka w moim roverze 214Si ponieważ wiem że poprzedni właściciel wyciął immo bo mu nie chciał odpalać a z tym poszedł tez centralny zamek , i tak robiłem rozeznanie i centralka jest wyłupana same kostki zostały a chciałbym mieć centralny i kwestia tego czy mogę zamontować cały zestaw centralki z siłownikami czy też mogę podpiąć się do oryginalnego centralnego z tym żę siłownik tylnej klapy leży u mnie na biurku a w drzwiach nie wiem jak to jest zbudowane czy w zamku jest zmontowany silniczek otwierający zamek czy osobno jeżeli osobno to go tam nie ma . I pytanie do was co byście zrobili , co polecanie ? Miłego weekendu :D
adrianek - Sob Kwi 26, 2014 15:45

immo chyba musisz też wtedy zamontować /...
leszczu - Sob Kwi 26, 2014 16:03

Możesz kupić uniwersalny moduł centralnego zamka i użyć z niego sam moduł sterujący, a swoje siłowniki zostawić.
wlodzimierz_10 - Nie Kwi 27, 2014 07:04

W zamkach są zamontowane siłowniki do centralnego. Musisz sprawdzić czy wychodzą z nich przewody. Była produkowana wersja bardzo uboga gdzie był montowany immo, ale nie było centralnego zamka.
Kamil199404 - Nie Kwi 27, 2014 12:58

Centralny był mam dwa piloty i z resztą byłem świadkiem jak chodził bo to kumpla kupiłem samochód kable jakieś są ale nie wiem w jakim stanie , i pytanie czy mogę sobie zamatować nowe siłowniki i nową centralkę ? I czy się nic nie będzie działo a jeżeli mogę to jaki udźwig siłownika brać 4 KG czy KG ?
robsson78 - Nie Kwi 27, 2014 14:02

Leszczu już Ci podpowiedział. Siłowniki możesz zostawić stare jeśli są sprawne.
Co do pytania .... możesz tak zrobić mam tak samo.

Kamil199404 - Nie Kwi 27, 2014 21:55

NO to Ok :D to będę coś działał :) a polecacie coś z kompletu centralnego zamka ? Jakaś firma coś w miarę tanie a dobre ? :mrgreen:

[ Dodano: Nie Kwi 27, 2014 21:55 ]
Na przykład coś takiego znalazłem , godne uwagi ?

http://allegro.pl/central...4175547311.html

HelkaPL - Pon Kwi 28, 2014 17:30

Podpinam się, co by to nie powielać tematu.

Z tym że chciałęm zapytać, czy tego fabrycznego "Lukasa" ....

(szlak człowieka bierze z jego aktualnym dzialaniem, zeby wylaczyc immo nawciskac sie musze guzika z 1000 razy chyba)

...można zastąpić czyms innym ?

robsson78 - Pon Kwi 28, 2014 20:23

A może po prostu bateria pada.