Zobacz temat - [R200] Projekt na YouTube
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R200] Projekt na YouTube

TheTubeCutter - Nie Cze 22, 2014 15:01
Temat postu: [R200] Projekt na YouTube
Witam jestem tutaj nowy więc przepraszam na wstępie jeśli pomylę tematy czy coś w tym stylu :D Ale przejdźmy do konkretów niedawno utworzyłem nowy kanał na YT zapraszam do klikania
The Tube Cutter
gdzie chciałem zajmować się różnymi projektami i właśnie jednym z nich ma być przywrócenie mojemu Roverowi 200 dawnego blasku z małym tuningiem :D

Ogólnie z założeń zrobię za niedługi czas filmik i pokarze jak w obecnym stanie prezentuje się mój Roverek ale na stan dzisiejszy mogę wymienić parę zmian jakie chce wprowadzić niestety tutaj będę musiał zahaczyć o kwestie mechaniczną a nie chce otwierać drugiego i robić bałaganu.
Zmiana w wygladzie
1.Wnętrze zostanie przerobione cz czarną skaje z dodatkiem niebieskiego (tutaj chodzi mi głównie o siedzenia
2.Lekka zmiana kokpitu (tutaj szczerze się zastanawiam na lekką zmianę elementów imitujących drewno na aluminium zegary z podświetleniem na niebiesko
3.Z zewnątrz małe zmiany karoserii usunięcie bocznych listew na drzwiach
4.Zamaskowanie rynienek na dachu [tutaj myślę czy ta praca ma jeszcze w ogóle sens]
5.Poprawienie tapicerki na drzwiach
6. I moim zdaniem najtrudniejszy z punktów zmiana zderzaków (nie chodzi mi o jakieś boody ale o przerobieniu zderzaków w własny sposób bez dużo rzeźbienia
myślę tutaj głównie nad jakimś dawcą i przerobieniu oryginalnego zderzaka, pod tym względem się jeszcze rozpisze później:D)
Zmiana a raczej naprawa mechaniczna
1.Naprawa albo wymiana alternatora (Pękła obudowa i tutaj moje pytanie może być jakiś inny zamiennik nie koniecznie od rovera ?? )
2.Naprawa turbosprężarki (Znacie kogoś kto tanio remontuje taki sprzęcik ? I ile muszę na to liczyć ? Bo sprężarka ma tendencje do zacinania się)
3.Zawieszenie wymiana i ewentualne obniżenie
4.Wydech i tak że ewentualna przeróbka
5.Malowanie
6.I czy ktoś zna jakiś sposób na wykrzesanie paru kucy więcej z diesla to zamieniam się w słuch :D

Więc moje pytanie czy pomożecie jakimiś radami :D
P.S. Zapraszam do subskrypcji kanału bo może być fajna zabawa z remontem rovera :D

[ Dodano: Nie Cze 22, 2014 15:01 ]
Witam tak jak obiecałem materiał z prezentacji mojego rovera i ogóle omówienie co chce w nim zmienić :D
Zapraszam do komentowania i subskrybcji

Link do filmu

P.S. Postaram się wrzucać zdjęcia z postępów prac jeśli bym nie mógł nagrać wideo