Zobacz temat - [Rover 420] elektryka lusterek
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [Rover 420] elektryka lusterek

DropsNJSBC - Sob Lip 12, 2014 00:48
Temat postu: [Rover 420] elektryka lusterek
Siemka mam taką sprawę otóż pewien czas temu przekładałem całe wnętrze łącznie z deską i teraz tak odkryłem ze za deską była kostka od elektrycznych lusterek lecz u mnie były manualne i moje pytanie brzmi skoro do drzwi nie dochodzą kable od tego to gdzie będę się one kończyć ?

[ Dodano: Sob Lip 12, 2014 00:48 ]
Ludzie czy wy nie znacie swoich aut ??

sTERYD - Sob Lip 12, 2014 01:12

swoje znamy. Z Twoim trochę gorzej.;)

Wiązka może się kończyć w kostce drzwi.

bizon - Sob Lip 12, 2014 13:19

DropsNJSBC napisał/a:
Ludzie czy wy nie znacie swoich aut ??

A po co ktos kto ma elektryczne lusterka ma wiedziec gdzie sie koncza przewody w wersji manualnej :D

DropsNJSBC - Sob Lip 12, 2014 17:26

sTERYD napisał/a:
swoje znamy. Z Twoim trochę gorzej.;)

Wiązka może się kończyć w kostce drzwi.


Do drzwi dochodzi ta harmonijka ani przed nią ani za nią nie ma żadnej luźnej kostki ani nic

szoso - Sob Lip 12, 2014 21:17

To co nie idą żadne przewody do drzwi?
bizon - Nie Lip 13, 2014 10:04

DropsNJSBC napisał/a:
nie ma żadnej luźnej kostki ani nic

Nie bedzie luznej kostki. po prostu z jednej strony "harmonijki" bedzie wiecej przewodow niz z drugiej

DropsNJSBC - Nie Lip 13, 2014 17:46

No właśnie do drzwi idą tylko kable od elektryki szyb , głośnika i centralnego a po obu stronach harmonijki jest ta sama ilość balbi
Tomaszi - Sob Lip 19, 2014 01:20

DropsNJSBC napisał/a:
No właśnie do drzwi idą tylko kable od elektryki szyb , głośnika i centralnego a po obu stronach harmonijki jest ta sama ilość balbi


Jak miałeś manualne lusterka to w wiązce idącej z budy do drzwi nie będzie nic ponad.
Jeśli wymieniłeś kokpit z instalacją pod lusterka el. i wpiąłeś się z wtykami od środka auta, to tam powinna kończyć się instalacją pod lusterka el. (musisz sprawdzić ile pinów masz zajętych na tej wtyczce od wewnątrz) Lusterka el. + podgrzewanie to jest jak dobrze pamiętam schemat dodatkowe 5 kabli.

[ Dodano: Sob Lip 19, 2014 01:20 ]
bizon napisał/a:
DropsNJSBC napisał/a:
nie ma żadnej luźnej kostki ani nic

Nie bedzie luznej kostki. po prostu z jednej strony "harmonijki" bedzie wiecej przewodow niz z drugiej
trzeba dodać że chodzi o łącze ("harmonijkę") z budą pojazdu. ;>
DropsNJSBC - Sob Lip 19, 2014 02:39

Wymieniałem kokpit ale instalacji nie tykałem a kostka od lusterek od tego przełącznika była