Zobacz temat - [MG ZR] wiazka tylniej klapy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR] wiazka tylniej klapy

maldini - Nie Lip 06, 2014 17:55
Temat postu: [MG ZR] wiazka tylniej klapy
witam,chce sprawdzic wiazke tylniej klapy czy nie jest poprzecierana itd. moje pytanie,zeby wyjac te wiazke musze musze ja odpiac z takiej czarnej kostki?tzn chyba kostka z centralnego? i czy po wypieciu i wyciagnieciu tej wiazki nie bede mial pozniej problemow z centralnym,z immobilaiserem itp czyli normalnie bedzie dzialac nie trzeba bedzie wpisywac kodu immo? bo niemam takiego kodu,i po 30sek uruchamia mi sie blokada stacyjki.chce to posprawdzac poniewaz gdy zamykam na pilota i otwieram drzwi to co jakis czas zdarzy sie ze nie otworza sie drzwi pasazera i czasami taki dzwiek centralnego wydaje jakby sie zacinal.
Harry - Nie Lip 06, 2014 22:14

zeby spr. wiązkę to wystarczy podważysz gumową osłonę.
a jeżeli chodzi o nie otwieranie centralnego to może siłownik ma dosyć ?

maldini - Pon Lip 07, 2014 09:02
Temat postu: [MG ZR] wiazka tylniej klapy
ok sprawdze najpierw wiazke,czyli wystarczy podwazyc gumowa oslone i lekko wyjac wiazke bez zadnego odpinania ponizej gdzies na wysokosci tylniej lampy.jezeli kable sa wporzadku to tak jak mowisz silownik otwierania drzwi?tylko ze w roverku 200 kiedys mialem cos takiego ze wizka byla przetarta bardzo,zaczal mi wariowac centralny ,w sensie co chwile cykac ,zamykac otwierac az w koncu przepalila sie sciezka na tej czarnej skrzynce z centralnego, i mam przeczucie ze teraz tez powoli moze sie cos takiego robic.zobaczymy ob y nic powaznego pozdro
Harry - Wto Lip 08, 2014 11:29

zdejmujesz osłonę i widzisz później w jakim stanie są przewody
maldini - Czw Lip 17, 2014 17:32
Temat postu: [MG ZR] wiazka tylniej klapy
hej,sprawdzilem wiazke,byla juz robiona i naprawiana,narazie na dzien dzisiejszy jest ok i zostawie ja w spokoju.jak bedzie kiedy czas to sie zrobi ja dokladnie itd termoskorczka...ale problem z otwieraniem dzrzwi nadal jest,z pilota jak otwieram to czasem sie otwarza a czasem nie.i przy tym otwieraniu slychac jakis dziwny dzwiek tego centralnego od strony pasazera