Zobacz temat - [416 honda] Lampy Depo przód
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [416 honda] Lampy Depo przód

TomP - Sob Lip 19, 2014 18:23
Temat postu: [416 honda] Lampy Depo przód
Witam, czy zakup nowych lamp Depo to dobry pomysł? Ktoś ich używa?
fredii - Sob Lip 19, 2014 19:24

Używam od dwóch lat. Powiem tak. Nie wiem jak to jest możliwe, ale dopiero za trzecim razem lampy z tej firmy świeciły prawidłowo to znaczy były zbliżone oddawaniem światła do oryginałów. Mimo wszystko oryginał to oryginał. Także nie wiadomo jak trafisz za pierwszym razem. Dobrze czy źle. To jednak wytwór chiński i jak widać produkcja jest nierówna
TomP - Nie Lip 20, 2014 15:23

Moje oryginalne światła to jakieś nieporozumienie, świecą w każdą stronę tylko nie w tą w którą powinny, są zmatowiałe i chyba odbłyśniki wypalone, porażka, wydaje mi się, że każde nawet chińskie będą lepiej świecić niż moje.

Może regeneracji będzie lepszym pomysłem niż nowy zamiennik? Jakie koszty, ktoś wie?

fredii - Nie Lip 20, 2014 15:41

Regenerowałem lampy w Roverku 25. Za polerowanie klosza zapłaciłem 70 zł od sztuki. Renowacja odbłyśników już jest droższa. W moim przypadku wynosiła 120 zł od sztuki. Z tym, że to ja sam musiałem sobie reflektory rozebrać gdyż koszt byłby większy. Po 4 dniach lampki były do odebrania gotowe do założenia.
Koszty regeneracji mogą wzrosnąć w zależności, co tak naprawdę trzeba zrobić

pelson91 - Nie Lip 20, 2014 16:25

fredii, gdzie tak drogo?
fredii - Nie Lip 20, 2014 19:02

Nie wiem czy drogo gdyż robiłem to pierwszy raz. U mnie w mieście gościu prywatnie regeneruje lampy. Mówi, że to standardowe ceny i różnią się w zależności od stopnia zniszczenia danej lampy. Znajomy za regeneracje lamp do Peugeota 406 rocznik 2000 zapłacił 150 od sztuki. Miał mniej zniszczone niż ja.
pelson91 - Nie Lip 20, 2014 19:26

firma TMC MC za kompletną regenerację oraz wstawienie soczewki z polerowaniem klosza bierze ok 250zł za parę, więc to wydaje mi się być dobrą ofertą