Zobacz temat - [r25]Mechanik Śląsk gliwice
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r25]Mechanik Śląsk gliwice

sosen89 - Nie Lip 27, 2014 20:08
Temat postu: [r25]Mechanik Śląsk gliwice
Witam czy może ktoś polecić mechanika zajmującego się roverkami jakiś typowy mechanik tej marki gdyż silnik mi się sypie po wymianie sprzęgła :( coś stuka klekocze normalnie szał :(
Lysack - Pon Lip 28, 2014 12:21

Ja swój silnik robiłem w Szczekocinach w firmie OFFRover i jestem nieziemsko zadowolony :) Mimo, że to ponad 200km ode mnie, to niebawem jadę z powrotem na ogólny przegląd i zawożę do zrobienia drugi silnik, bo kupiłem auto na części z HGFem ;)

Gość z tego co wiem, zajmuje się tylko silnikami serii K i widać po efektach, że przykłada się do swojej pracy. Dodatkowo jak powołasz się na klub Roverki.pl, możesz liczyć na ulgowe traktowanie przy wycenie ;)

shrek - Sro Sie 06, 2014 14:17

juz kiedyś polecałem warszatat w Gliwicach na ulicy świętej Małgorzaty. Sam warsztat wyglądem nie wzbudza szczególnego zaufania, nie mniej jednak ja jak na razie na jakość usług i ceny nie narzekam.

w razie czego daj znać to mogę Ci na PW wysłac numer tel do mechanika

Irek
p.s.

ja jak mam coś do roboty kontaktuje się z panem Wojtkiem, gość dobrze zorganizowany. W warsztacie pracuje też gość, który prywatnie jeździ MG ZR

Szymonw7 - Wto Maj 03, 2016 22:07
Temat postu: [MG] zt
To jak można to podaj mi nr do tego mechanika w Gliwicach.
Pozdrowienia

marimon - Pon Maj 09, 2016 16:48

Czesć,
ja robię samochód w Gliwicach tutaj: http://www.fiszer.biz/

Nie jestem ekspertem - byłem u kilku kolejnych mechaników i ten robi mi najkonkretniej. Jak wyglądają ceny w stosunku do reszty rynku to nie wiem.