Zobacz temat - [R420] Problem z immo, błąd połączenia z komputerem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R420] Problem z immo, błąd połączenia z komputerem

madqwak - Pon Wrz 01, 2014 21:20
Temat postu: [R420] Problem z immo, błąd połączenia z komputerem
Witam wszystkich ! :)

Otóż mam poważny problem z Roverkiem, mianowicie:
wysiadł mi jedyny pilocik, udałem się więc po dorobienie nowego - i tu pojawił się problem. Nie idzie połączyć się z komputerem. Jednak nie to jest najgorsze. Mogę jeździć mimo wyjącego immo, tzn odpalam, zmienia ton na wyższy ale nic nie gaśnie i mogę normalnie jeździć. Facet od pilota twierdzi że dlatego nie może się połączyć i doprogramować pilota. Pytanie czy da się coś z tym fantem zrobić? Czyżby miał nie odpowiedni komputer czy wina jest u mnie po stronie tego immo?

Pozdrawiam ! :)

Adrian - Sro Wrz 03, 2014 08:29

madqwak napisał/a:
zmienia ton na wyższy
To taki modulowany sygnał?
madqwak - Sro Wrz 03, 2014 12:18

Tak, modulowany sygnał - po odpaleniu lekko przyśpiesza. Rozumiem więc że miałem grzebane przy immo, pytanie teraz czy to przeszkadza w dorobieniu pilota czy tam gdzie dorabiałem gość nie miał odpowiedniego sprzętu?

Pozdr!

Adrian - Sro Wrz 03, 2014 12:49

Mógł nie mieć. Spróbuj może gdzieś indziej. Na forum masz informację, jaki sprzęt ogarnie temat. Lepiej zadzwonić wcześniej niż jeździć na marne. ;)
madqwak - Sro Wrz 03, 2014 13:51

Z tego co wyczytałem to mam szukać kogoś z T4. Miałby ktoś info gdzie na Podkarpaciu znajdę taki zakład? Obdzwoniłem już trochę i nikt nie ma komputerka do rovera :(
TomP - Sro Wrz 03, 2014 15:53

Najbliżej chyba tu https://www.roverki.eu/cz...ails&sobi2Id=62

Jeśli się czegoś dowiesz daj znać.