Zobacz temat - [MG ZR] Nie ma ogrzewania.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR] Nie ma ogrzewania.

Kamildred - Sob Paź 18, 2014 23:42
Temat postu: [MG ZR] Nie ma ogrzewania.
Witam, przejrzalem juz wszystko probowalem takze prawie wszystkiego. Moj problem polega na tym ze nie grzeje mi ogrzwanie. Napisze co juz zrobilem i jak sie zaczal problem. wymienilem plyn chlodniczy i przestalo grzac, wiec zabralem sie za dokladne odpowietrzanie lecz nie pomoglo, czyscilem uklad z syfu wylecialo conieco, lecz problem ten sam, odpialem weze od nagrzwnicy lalem wode jednym i wylatywala drugim wiec nie jest zatkana sama nagrzwnica, dziwi mnie fakt taki ze jak plyn byl juz goracy i popuscilem korek od zbiorniczka wyrownawczego to odpialem waz w miejscu krocca gorny (plastikowa dzwigienka z dwoma wyjsciami do nagrzwnicy gdzie sie porusza ta linka) to plyn lecial jak zakrecilem to juz nie. jak popuszczalem tak wlasnie to rurki byly gorace obie jak i zwrotna tak i zasilajaca uklad do nagrzewnicy, nawet raz mi sie udalo na chwile ze zaczelo dmuchac cieple powietrze ale to na kilka sekund i dalej nic. nie wymienialem termostatu jeszcze to musze zaznaczyc gdyz nie jestem pewien czy to wina wlasnie samego termostatu. Sam fakt ze nawet gdy juz w pewnej chwili obie rurki byly gorace bo tez i tak mi sie udalo juz zrobic nadal nie dmuchalo cieplym powietrzem, szczerze powiem ze zamotane to sie zaczyna robic nie mam juz pomyslu co mozna by bylo zrobic bo przed wymiana bylo ok wszystko. i pytanie jak juz wyjdzie ze trzeba termostat to znajduje sie w tylnej czesci silnika >? zaraz przy wyjsciu pompy wody >?
Adrian - Nie Paź 19, 2014 12:44

Weź to napisz jeszcze raz powoli, po polsku... :|
ash - Pon Paź 20, 2014 08:10

Nie wieje w ogóle ciepłym powietrzem czy wieje słabo/znikomo?
Juzef - Pon Paź 20, 2014 23:55

Brak ogrzewania to może być problem z takim jednym zaworkiem. Znam taki przypadek w każdym razie, gdzie fachowcy chcieli się brać za termostat, a okazało się, że ten zaworek zdefektował.
robsson78 - Sro Paź 22, 2014 17:47

Jakim zaworkiem, nic tam nie widzę :razz:
Kamildred, jak odpowietrzałeś układ ?