Zobacz temat - MG ZR 1.8 Proszę o opinie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - MG ZR 1.8 Proszę o opinie

rafik1312 - Czw Lis 27, 2014 12:36
Temat postu: MG ZR 1.8 Proszę o opinie
Witam zastanawiam się nad zakupem samochodu po dłuższym oglądaniu pewnych portali przeglądaniu multum ogłoszeń trafiłem na mg ZR przewałkowałem wady zalety spalania opinie i mam dylemat co do tego ogłoszenia czy warto http://otomoto.pl/mg-zr-b...-C34955459.html

[ Dodano: Czw Lis 27, 2014 12:36 ]
Podaje nr Vin SARRFLNMR4D758430O ogólnie auto sprowadzane
Ale przez osobę prywatna z rozmowy telefonicznej zbyt dużo nie udało mi się wyciągnąć

bociannielot - Czw Lis 27, 2014 12:48

rafik1312, handlarz bez działalności to też osoba prywatna :P rób jak chcesz ale na pewno bardzo dokładnie go sprawdź, nie ufam komisom (a Ty jako 'prywaciarz' ile w tym roku aut już przywiozłeś i wstawiłes do komisu?, bo ja 0 ; D )
Vigoslaw - Czw Lis 27, 2014 13:47

Jak dla mnie jest za tani... jak na rocznik i do tego gaz jest w środku
Normalnie okazja! :twisted:

Poza tym ma uszkodzoną rączkę w drzwiach kierowcy :P
nie ma pióra wycieraczki na szybie tylnej

Pozdrawiam,

V.

longer86 - Czw Lis 27, 2014 15:32

i ja dopisze jakiegoś dużego gluta na masce od środka do samego błotnika po stronie kierowcy, wyglada jakby był matowy widać na pierwszych 2 zdjeciach
NoPE - Czw Lis 27, 2014 21:56

Cena adekwatna do stanu albo nawet zawyżona (nie znamy stanu silnika)
Dużo wgniotek (błotnik przedni prawy), brak dekli z logo na felgi, brak maskownicy rączki w drzwiach kierowcy, osłony mechanizmu uchylania fotela i świeci kontrolka SRS (mógł tak szybko cyknąć fotkę ale wątpię może to być poduszka albo wtyczka pod siedzeniem lub przygoda kolizyjna). I chyba nieoryginalna gałka zmiany biegów - ja mam inną :/
Obicie foteli zadbane. Zdjęcia w większej rozdzielczości by się przydały.
Auto po opłatach więc kwotę odejmij od aktualnej ceny, przelicz na ojro i poznasz orientacyjną cenę zakupu w UE. Wtedy porównaj na zagranicznych aukcjach po ile chodzą zadbane sztuki.

dzban - Nie Lis 30, 2014 18:37

Usunięte.
NoPE - Pon Gru 01, 2014 18:31

No szkoda, szkoda. Szukaj dalej.
Tuner - Pon Gru 01, 2014 22:05


bociannielot - Wto Gru 02, 2014 09:13

Tuner, a skąd masz szpere :?:
TomaszComasz - Pon Sty 05, 2015 03:39
Temat postu: ZR z Łodzi http://otomoto.pl/mg-zr-benz-lpg-klima-skory-pole
Hej,
Mam pytanko na temat tej ZR z Łodzi? Czy był już ktoś ją oglądać? Rozmawiałem z tym gościem średnio rozmowny ale z tego co udało mi się wyciągnac przez telefon to ze na masce nic nie ma ze to "rosa na zdjęciu tak wyszła" Malowane były drzwi ponoć bez szpachli. Ja akurat pedantem co do rysek i jakiś wgniotek nie jestem, wiec specjalnie by mi nie przeszkadzały zastanawia mnie silnik i podwozie? Ktoś coś wie ? Gość się już troche czasu buja ze sprzedażą wiec pewnie jest coś nie tak. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedz bo osobiście moge podjechać dopiero za 2 tygodnie żeby go sprawdzić