Zobacz temat - [R623][Złącze diagnostyczne]
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R623][Złącze diagnostyczne]

foto24 - Czw Gru 18, 2014 02:48
Temat postu: [R623][Złącze diagnostyczne]
Witam.Czy trzeba demontować plastiki aby dostać się do złącza diagnostycznego?
Jesli tak to które? Czy spodziewać sie złacza obd2 {podobne do euro w tv} czy tez raczej będą to inne gniazda? Jaki tani interfejs diagnostyczny warto nabyć który bedzie działał.Najlepiej aby był pod usb bo juz lapków ze złączem COM nie mam.
Pozdrawiam forumowiczów.

spitz - Czw Gru 18, 2014 13:24

O ile dobrze pamiętam to nie ma typowego złącza diagnostycznego. Jest kostka za schowkiem po stronie pasażera - u mnie koloru żółtego.
Nie pamiętam dokładnej procedury, ale generalnie trzeba ją zmostkować i komputer wybłyskuje kody błędów.

foto24 - Pią Gru 19, 2014 08:27

Witam ponownie.Zdjąłem dziś mały plastik od pasazera i mam tam 2 niezagospodarowane wtyczki koloru niebieskiego.Jedna ma 2 a druga 3 piny.Tu pytanie która jest do czego?
Zubek - Pią Gru 19, 2014 18:33

Złącze diagnostyczne jest pod kolumną kierownicy i wyglądem przypomina euro tak jak nazwałeś.
Marcin84 - Pią Sty 02, 2015 11:06

Z tego co pamiętam to u siebie w R600 SDi po prawej stronie była wtyczka którą kasowałem błąd poduszki powietrznej i tak mi się coś kojarzy, że właśnie była niebieska.
KRYS - Pią Sty 02, 2015 20:54

foto24,
Tak to to. Z dwoma pinami. zmostkuj je przekręc kluczyk (nie odpalaj) i check zacznie migać. Na forum jest cała procedura z kodami albo na forum hondy accord prelude. Jeżeli będzie swiecic cały czas to błedów brak.