Zobacz temat - [ROVER 214i 8v] Wymiana reflektorów - jakie wybrać
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [ROVER 214i 8v] Wymiana reflektorów - jakie wybrać

Babilonx - Pią Sty 09, 2015 11:15
Temat postu: [ROVER 214i 8v] Wymiana reflektorów - jakie wybrać
Cześć,

z powodu małej stłuczki muszę wymienić jeden z reflektorów. Kusi mnie jednak, aby wymienić oba, ponieważ w trasie, widoczność na standardowych jest tragiczna. I tu pojawia się pytanie, czy Angel Eyes z Allegro link mogą być lepsze od zwykłych zamienników? Od razu powiem, że nie zależy mi na ringach, tylko na światłach mijania/długich. Kusi mnie w nich przede wszystkim clear glass i żarówki, które podobno generują więcej światła. O używanych nie ma mowy, bo w trasie naprawdę nie jest przyjemnie. Alternatywą są reflektory z oferty Intercars:Intercars producenta BLIC, lub DEPO - na pewno brzmi lepiej niż JUNYAN, ale może ktoś powie więcej?

Pozdrawiam, Benek.

maniek1987 - Pią Sty 09, 2015 13:59

te z allegro są śliczne :) i tez sie nakręcałem by je kupić :) ale pomyślałem ze takie reflektory to 1/4 wartości auta wiec nie będę szalał z lampami.. lepiej kupić za tą kase nowy rozrząd czy lepszy olej :) kupiłem w iparts zwykłe lampy za 140zl sztuka i gra :) swoja droga to dziwne.. bo lampy ,,ringi,, do golfa 3 nowe kosztują 260-320zl za komplet.. a te do rovera 500-600 a nawet za 700zl były :)