Zobacz temat - [214si] uszczelka kolektora dolotowego pomocy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [214si] uszczelka kolektora dolotowego pomocy

xxbanasxx - Pon Sty 19, 2015 14:08
Temat postu: [214si] uszczelka kolektora dolotowego pomocy
Witam chce kupic rovera od kogoś po okazyjnej cenie ale mowi ze po wymianie uszczelki kolektora dolotowego auto nie odpala dodal ze sam wymmienial uszczelke. Moje pytanie bo nie chce sie naciac na minę co mogl zle zrobić bo cena jest dobra ale chce wiedziec co moze byc przyczyna i co zrobic albo jak to sprawdzic prosze o wyrozumiałość bo ja sie nie znam na tym a zalozylem konto specjalnie zeby sie dowiedziec. I pozniej jak juz bede posiadaczem tego auta również wbrazie problemow zglosic sie o pomoc. Bardzo prosze o pomoc
robsson78 - Pon Sty 19, 2015 16:18

Nie odpala znaczy - kręci ale nie odpala ?
czy może wcale nie kręci rozrusznik ?
Coś chyba ściemnia że to po wymianie uszczelki.
Jeśli wymienił tylko uszczelkę a wcześniej odpalał to nie widzę takiej możliwości żeby teraz nie odpalał, chyba że coś pomieszał (np. z przewodami)

xxbanasxx - Pon Sty 19, 2015 16:48

Tak kreci ale nie chce odpalic.

[ Dodano: Pon Sty 19, 2015 16:48 ]
Auto odpalilo i po przejechaniu jakiegos nodcinka zgaslo i nie chce odpalic to co to moze byc

przewad - Pon Sty 19, 2015 20:25

zostaw to auto i poszukaj innego bo coś koleś ściemnia
xxbanasxx - Pon Sty 19, 2015 21:57

powiedzial ze sam wymienil uszcelke kolektora i po przejechaniu kilkunastu metrow ssamochod zgasl i nie odpalil, rozrusnik kreci ale nie odpala. Pomoze ktos co to moze byc
flapjck1 - Pon Sty 19, 2015 22:42

zespul sie

no sorry stary ale wiemy tylko to co piszesz, a ty piszesz tylko to co facet ci powiedzial ( co moze byc prawda, polprawda, lub gownoprawda )

wiec wybacz; diagnozy brak

robsson78 - Sro Sty 21, 2015 18:13

Wymiana uszczelki kolektora dolotowego to błachostka więc zastanów się dlaczego chce go sprzedać po "okazyjnej cenie" jak to nazywasz.
Problem może tkwić w układzie paliwowym (pompa, filtr wtryski itd...) lub elektrycznym albo w zupełnie innym, ciężko strzelać.
Auto napewno powinien obejżeć fachowiec a właściciel pewnie sam nie wie co mu dolega więc stąd ta cena.
Ile chce jeśli można zapytać ?

Sadev - Pon Cze 29, 2015 22:24

Witam, podpinam się pod temat, nie chcę zakładać nowego.
Muszę zdemontować kolektor ponieważ chcę się dostać do termostatu a mam "gadżety" od instalacji gazowej, więc bez zdejmowania się nie przecisnę,
moje pytanie czy po demontażu kolektora koniecznie muszę zakładać nową uszczelkę czy stara powinna być ok?

Harry - Wto Cze 30, 2015 07:26

musisz założyć nową, ponieważ uszczelka może być odkształcona.
Drugi raz nie chce Ci się pewnie demontować kolektora

robsson78 - Wto Cze 30, 2015 19:05

Zależy jaki silnik.