Zobacz temat - [freelander] problem podlaczenie do kts550bosch
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [freelander] problem podlaczenie do kts550bosch

paulek1732 - Wto Lut 24, 2015 20:41
Temat postu: [freelander] problem podlaczenie do kts550bosch
witam mam problem z moim freelanderem chcialem podlaczyc z kompem kts 550 bosch i nie umie sie podlaczyc ze sterownikiem silnika jaka przyczyna pomóżcie.....
i mam drugi problem silnik na zimno cieszko ma odpalic i wesc na obroty tak jak by go zalewala benzyna jak juz wejdzie na obroty to niema mocy i jest bardzo slaby podajcie przyczyne a kontrolka silnika nawet sie nie wlaczy ze jest jakis blad systemu czy przyczyna moze byc ze padnol sterownik pomóżcie mi rozwiazac problem

sTERYD - Wto Lut 24, 2015 21:48

zainwestuj w słownik, bo Twoja pisownia powoduje krwawienie z oczu.

To, że KTS się nie może połączyć, to dziwne dość, ale może ktoś coś grzebał i trzeba mu odłączyć akumulator na chwilę, chyba że coś nie tak z wiązką.

co do braku mocy, to przyczyn może być kilka, od za niskiego ciśnienia paliwa, po słabą kompresję, przestawiony rozrząd, nieszczelny dolot, HGF, raczej mało prawdopodobne, że awarii uległ sterownik.

paulek1732 - Wto Lut 24, 2015 21:57

KTS sie podlaczyl w kazde inne podzespoly jak abs i srs szlo wszytko zrobic a w silniku nieszlo sie podlaczyc z cisnieniem pokombinuje jutro a jakie powino byc dokladne cisnienie na listwie wtryskowej.
sTERYD - Wto Lut 24, 2015 23:24

Mam pomysł, co tam może być nie tak, ale napiszę dopiero jak poprawisz swoje posty, tak, żeby było po polsku.
SyntaX - Sro Lut 25, 2015 09:44

Daj sobie spokój z tym KTS bo tylko nim namieszasz on nie działa dobrze z tymi silnikami i pokazuje czasem głupoty które tylko powodują błędną diagnozę i niepotrzebne wydatki.

Zainwestuj w Autocoma
Nawet ta podróba TCS CDP działa lepiej niż ten KTS.
http://allegro.pl/interfe...5103688725.html

Prosta instalacja masz wszystko w PL ładnie czyta silnik ABS i inne systemy.

KTS to stary syf który dobrze robi chyba jedynie grupę VAG u mnie leży nie ruszany 2 lata bo tylko wprowadza w błąd przy diagnostyce.

paulek1732 - Sro Lut 25, 2015 10:00

jeśli wiesz co jest w tym moim samochodzie padnięte to powiedz to a nie pisz jakiś głupot na temat pisowni po to jest forum zęby się dowiedzieć jaka jest przyczyna zepsutego samochodu anie kłótnia o pisownie
sTERYD - Sro Lut 25, 2015 10:45

Wybacz, ale nie mogę pisać, bo moje oczy nadal krwawią.

Poza tym nie wiem co może być nie tak z Twoim samochodem, podrzuciłem Ci kilka pomysłów wcześniej, sprawdziłeś choć jedno?

I, możesz mi wierzyć, wiem po co jest forum ale po co mam pomagać komuś, kto ewidentnie swoją pisownią pokazuje, że ma innych czytających to forum w d... bo ważny jest tylko Twój problem, a choćby poszukać i tak Ci się nie chce.

Miłego dnia.