Zobacz temat - [MG ZR] kodowanie programowanie pilota
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR] kodowanie programowanie pilota

maldini - Wto Mar 03, 2015 17:34
Temat postu: [MG ZR] kodowanie programowanie pilota
witam, mam takie pytanie jakie sa koszta odczytania kodu eka i zaprogramowania pilota? pytam poniewaz znalazlem kogos na olx kto robi to za 50zl w ok 30 minut? i wole sie upewnic poniewaz wydaje mi sue to tanie bo ogladalem inne oferty to zaprogramowane pilota plus odczyt kodu w granicach 230zl i 360zl widzialem takie ogloszenia.boje sie zeby ten za 50 zl czegos nie popsol w moim mg zr nie pokombinowal ze potem wogole nie opale auta a na dzien dzisiejszy jest z nim wszytko w jak najlepszym wporzadku odpala itd.tylko mam 1 pilot ktory ju zprzyciski pekaja i chcialem sie zabezpieczyc i odczytac kod i zaprogramowac drugi pilot ktory musze oczywiscie najpierw nabyc.pozdrawiam i dzieki
sTERYD - Wto Mar 03, 2015 19:10

30 minut, to chyba na 10 pilotów. Koszt, to kwestia woli dorabiajacego, też bym raczej nie wziął więcej.
maldini - Sro Mar 04, 2015 18:26
Temat postu: [MG ZR] kodowanie pilota
30 minut w sensie maxymalnie do 30 min bedzie zrobione, tylko dziwi mnie ta roznica oczywiscie na moja korzysc z czego sie ciesze, ale 50 zl a ponad 200zl-300zl jak znalazlem na allegro to spora roznica.zaryzykuje, ps a wie ktos jak wyglada sprawa wyciecia immo o zaplonu? bo tez takie ogloszenie zanlazlem, moze byla by lepsza opcja usunac to raz na dobre i niemiec klopotu z blokowaniem odpalania?
sTERYD - Sro Mar 04, 2015 18:38

z tym niemieć kłopotu z odpaleniem po usunięciu immo to bywa różnie...
leszczu - Sro Mar 04, 2015 19:32

Sam tez biorę 50 zł.
Cena 200 zł to była jakoś 7 lat wstecz.