Zobacz temat - [HA VI 3.0 V6]Jakie opony letnie ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [HA VI 3.0 V6]Jakie opony letnie ?

kruszan - Wto Kwi 21, 2015 08:49

Dobra opona, dobra firma, dobra gwarancja:

Goodyear Efficientgrip Performance

bociannielot - Wto Kwi 21, 2015 13:40

aston napisał/a:
Te które kolega wymienił rzeczywiście są bardzo dobre. Chociaż w testach lepiej prezentują się pod względem cena/zachowanie na suchej i mokrej nawierzchni/hałas/komfort/zużycie
testy sa jakos tam wymierne, ale w zeszlym roku bylo ze adac od producentow w lape bral np wiec tez mozna je brac z dystansem a nie jako wyrocznie
Remigiusz - Wto Kwi 21, 2015 17:39

bociannielot, Kto jeszcze wieży w testy Niemców wszystko co niemieckie to jeden wielki szmelc :wink:

Ja akurat sobie tamtego roku zakupiłem Dunlop Sport BluResponse 195/50R15 i jestem bardzo zadowolony z tych opon trzymają się bardzo dobrze. Poprzednie miałem tez Dunlup używki i chwaliłem sobie.

bociannielot - Sro Kwi 22, 2015 08:57

Remigiusz napisał/a:
wszystko co niemieckie to jeden wielki szmelc
no dlatego nie kupuje nowej s klasy, juz bylem jedna noga w salonie ale przypomnialem sobie o tym co napisałes :wink:
Remigiusz - Sro Kwi 22, 2015 16:23

To chyba dobrze tym bardziej ze mercedes Benz jest producentem min lądowych i przez ich ręce ginie nadal setki niewinnych ludzi.
aleksander12 - Wto Kwi 28, 2015 14:49

Ja śmigam na Uniroyal rainexpert 3 to marka continentala jeszcze tak nie znana ale parapetry jak continentale. Ja trzymam się zasady ze wole dobre opony na trudne warunki w tym przypadku deszcz, bo na suchym kazda jest porównywalna bo przeciez nikt normalny nie jest kubicą na drodze
bociannielot - Wto Kwi 28, 2015 16:18

aleksander12 napisał/a:
a śmigam na Uniroyal rainexpert 3 to marka continentala jeszcze tak nie znana ale parapetry jak continentale.
jak nie znana jak znana, zobacz opinie o tej oponie i ich ilosc w necie, bardzo wiele osob zna f-mę uniroyal