Zobacz temat - [R600] Brak świateł awaryjnych
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Brak świateł awaryjnych

DJThomas - Pon Maj 18, 2015 20:06
Temat postu: [R600] Brak świateł awaryjnych
Witam mam problem ze światłami awaryjnymi a raczej z ich brakiem.Może opiszę jak to się zaczęło.Pewnego razu przestały działać kierunkowskazy i upalało bezpiecznik , okazało się że brat robiąc coś przy bagażniku przytarł przewody idące do lampy.Na szczęście dość szybko do tego doszedłem lecz od tamtej pory nie działają światła awaryjne.Gdy wcisnę przycisk od świateł nie mrugają ale z drugiej strony na wciśniętym guziku nie da się włączyć kierunkowskazów.Dodam że sprawdzałem też na innym przycisku i jest to samo. I tu moje pytanie czy to może być uszkodzenie przerywacza?Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i co jeszcze może powodować tą usterkę?Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
tomii620si - Pon Maj 18, 2015 22:02

Nie jestem pewny bo przewineło mi sie ostatnio przez rece wiele samochodów ale w r600 przerywacz nie jest przypadkiem w przycisku awaryjnych ? na 100% jest tak w civicu bo tam jak wyjmiesz przycisk od awaryjnych to juz nie masz kierunków ale nie wiem jak w acco/r600.. takze wymiana włacznika awaryjnych powinna ten problem rozwiązać.. bezpiecznik od awaryjnych caly ? Jak dobrze kojarze bo wczoraj robiłem accorda z 2007 ale to japońska nie zmienna mysl technologiczna to od awaryjnych jest osobny bezpiecznik.. sprawdź czy go nie przepaliło :P