Zobacz temat - [MG ZS 45] Nie grzeje świec i dławi się
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [MG ZS 45] Nie grzeje świec i dławi się

swistal14 - Wto Maj 19, 2015 16:17
Temat postu: [MG ZS 45] Nie grzeje świec i dławi się
[i]Witam, mój mg przestał grzać świece żarowe. Przekaźnik nie pstryka chociaż prąd do niego dochodzi, sprawdziłem miernikiem. Sam przekaźnik też jest dobry. Odłączałem czujnik temp. płynu chłodzącego, również nic z tego. Raz wsadziłem przekaźnik r2 od podgrzewania tylnej szyby na miejsce przekaznika grzania swiec zarowych i zaczął normalnie działać. Po przejechaniu 3km auto zgasło i znowu ten sam problem, brak grzania świec. Gdzie może leżeć problem? Konrtola również się nie pali

Pytanie nr 2; Raz podczas jazdy auto zaczęło szarpać i się dławić. Potem maksymalne obr jakie udało się osiągnać to 2tys obr. Wymieniłem filtr i przewody paliwowe, gruszke i na 1 i 2 biegu obr dochodzą do 3 tys na 3,4,5 max do 2,2tys obr. i przy tym strasznie dymi z rury wydechowej. Dziwne jest to, ze od razu po odpaleniu obr dochodzą do 4,2tys tak jak powinny. Przepływomierz również odłączłem, nic to nie dało. Nie mam pojęcia już, gdzie szukać przyczyny, czytałem podobne tematy lecz u mnie to nie pomaga. Z góry dzięki za podpowiedzi gdzie zajrzeć.