Zobacz temat - [ROVER 200] Proszę o ocenę
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [ROVER 200] Proszę o ocenę

meggi - Czw Sie 13, 2015 13:45
Temat postu: [ROVER 200] Proszę o ocenę
Witam!

Szukam pierwszego i taniego autka dla siebie.

Wpadły mi w oko Rovery 200.

Zastanawiam się nad poniższym egzemplarzem (koniecznie auto z instalacją LPG).

http://olx.pl/oferta/rove...D5-IDbchVW.html

Proszę o ocenę tego Roverka i pomoc w zakupie, aby móc dopisać się do Klubu. :)

Harry - Czw Sie 13, 2015 14:22

silnik małą ma moc.
tylna klapa uszkodzona, silniczek tylnej wycieraczki lub ramię też, możliwe, że jest uszkodzony lewy przedni błotnik.
Lampy przednie dwie różne. prawa jaśniejsza. ciekawe która zostal wymieniona i dlaczego ?

bociannielot - Czw Sie 13, 2015 14:54

przod ogolnie niewyraźny a reszta zdjec wyraźna, przypadek ?? ;> przebieg mało realny, gaz do 2023 podejrzewam ze ma juz 12 lat a nie 2, za te pieniadze co prawda nie ma co wymagac ale mozna tez sie wkopac na minę, jeśli oglądac na miejscu to bardzo dokładnie
Vigoslaw - Czw Sie 13, 2015 15:10

do tego handlarz złomem..
Progi robione na szybko, przyciemniane szyby, to musi się skończyć niespodzianką :roll:

Pozdrawiam,

V.

meggi - Czw Sie 13, 2015 15:48

Vigoslaw napisał/a:
do tego handlarz złomem..
Progi robione na szybko, przyciemniane szyby, to musi się skończyć niespodzianką :roll:

Pozdrawiam,

V.


O co chodzi z tymi przyciemnianymi szybami, mógłbyś rozwinąć swoją myśl? Szukam pierwszego auta, a bardzo podoba mi się ten model. Mógłbyś też powiedzieć o co chodzi z tymi progami robionymi na szybko? :o

bociannielot - Czw Sie 13, 2015 16:05

Cytat:
Mógłbyś też powiedzieć o co chodzi z tymi progami robionymi na szybko?

to i ja Ci mogę za kolegę powiedziec, na szybko, znaczy byle jak, na odpie..., byle by było, na sztukę ;-)

Harry - Czw Sie 13, 2015 21:02

pewnie tylko butla zlegalizowana po koleżeńsku i już ogólnie jak szukasz 200 do 3 tys coś się znajdzie, ale pamiętaj, że te auta nie będą bez wad. Później na forum użytkownicy piszą jakie to złe auta są, a w rzeczywistości kupili jakiegoś parcha
Aragorn - Czw Sie 13, 2015 23:34

...szczerze? to auto za grosze ale i nadające się tylko na złom ...albo było mało jeżdżone i ruda je całe zjadła albo jeżdżone normalnie wyeksploatowane na maxa jeszcze R75 może jakoś dzwignie przebieg powyżej 300tyś ale R200 to już skarbonka gdzie kilka wizyt w warsztacie przekroczy wartość auta ...lepiej odłożyć troszkę $ i kupić coś co nie jest zjedzone przez rdzę (bo w tej 200 to już pewnie podłogi nie ma)
bociannielot - Pią Sie 14, 2015 09:25

Aragorn napisał/a:
R75 może jakoś dzwignie przebieg powyżej 300tyś ale R200 to już skarbonka
ciekawy poglad, ja mam 270k w tej budzie (a ile w pamieci to nie wiem) wszystko hula bez problemu, choc k-serii bym sie bal ale generalnie to te 200 jakby ktos chcial to przejezdza 75ke z palcem w :dupa:
skarbonka to wlasnie 75 jest bo mimo iz tani w zakupie to wszytsko kosztuje kilkukrotnie nawet wiecej niz do r200, a duzo wiecej rzeczy jest do popsucia