Zobacz temat - mg zt Gdansk opinie bo mam ponad 400 km
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - mg zt Gdansk opinie bo mam ponad 400 km

kowalxxxx - Pią Sie 21, 2015 19:43
Temat postu: mg zt Gdansk opinie bo mam ponad 400 km
Moze ktos juz ogladal tego MG http://olx.pl/oferta/mg-z...D5-IDbjUgL.html
od kolesia za wiele sie nie mozna dowiedziec zwyczjny handlarz a ja na wycieczke z laweta na haku 450 km jakos nie mam ochoty
uszkodzony silnik mnie nie przeraza jako ze zmienie sobie go sam i mam z mojego rovera 75 lezacy w garazu.
bardziej mi chodzi jak tam zawieszenie i blacha moze ktos ma blisko i jest w stanie podjechac i zobaczyc

pelson91 - Pią Sie 21, 2015 21:18

najlepsza jest składanka disco polo w pasku :rotfl:
kowalxxxx - Nie Sie 23, 2015 10:11

Panowie nikogo niema z trojmiasta czy to az taki rupiec ze szkoda nawet jechac??
prebenny - Nie Sie 23, 2015 14:18

kowalxxxx kogoś z Gdańska pewnie znajdziesz, ale bez przejażdżki raczej nie ocenisz stanu zawieszenia itd.
spidi23 - Pon Sie 24, 2015 12:15

Chłopaki, tez byłem zainteresowany zakupem tego MG.
Wczoraj, nie chcąc przeszkadzać Pani, ewentualnie Panu w niedzielne popołudnie wyskrobalem maila z prośbą o lepsze zdjęcia miejsc które mnie interesuja(pod maską, środek, przód i progi) oraz o jakiekolwiek informacje nt stanu faktycznego nie zawarte w ogłoszeniu.
Dziś dostalem odpowiedź : "nie mam na to czasu."

....

kowalxxxx - Pon Sie 24, 2015 16:07

ja podobna odpowiedz dzis dostalem ale po tygodniu oczekiwania wiec chyba sobie odpuszcze to auto bo typ zarabiscie nieprzyjemny
j0zek - Wto Sie 25, 2015 20:31

Skoro nie ma czasu to po co wystawia auto na sprzedaz baran. Jak ktos przyjedzie ogladac to tez nie bedzie miec czasu?

dpisz mu czy bedzie miec czas zejsc na dol jak przyjedziesz obejrzec.

longer86 - Wto Sie 25, 2015 21:32

Paradoksalnie jak mu ukradną, pytanie czy znajdzie czas zgłosić.

Swoja droga nie lubię takich sprzedajacych i widocznie nie zalezy mu na sprzedaży.