Zobacz temat - [R214i] Rover 214 kilka pytań
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214i] Rover 214 kilka pytań

Sierzant - Wto Sie 25, 2015 12:29
Temat postu: [R214i] Rover 214 kilka pytań
Witam,

Stałem się posiadaczem Roverka i mam kilka pytań na które nie znalazłem odpowiedzi.

1. Pytanie dotyczy klapki wlewu paliwa, w moim roverze nie ma w tym miejscu zadnego mocowania linki czy centralnego zamka natomiast wlew jest na kluczyk, pytanie czy kluczyk od wlewu powinien być taki sam jak od stacyjki i zamków, ja posiadam inny (pewnie ze względu na wypadkową przeszłość tego fragmentu pojazdu) ale zastanawia, że jest odrobinę węższy niż ten od stacyjki.

2. Czy w silniku 1.4 8V jest zastosowany wtrysk w pełni sekwencyjny czy może full/półgrupa. Przymierzam się do podmiany instalacji gazowej na sekwencję i zastanawiam się czy jest sens.

3. Ma ktoś może informację jakie fajne opcje można było dokupić do roverka poza klimą? Ustaliłem, że grzanych siedzeń w ofercie nie było, zastanawiają mnie jeszcze elektryczne lusterka.

4. Czy jest możliwość rozkodowania VINu w celu ustalenia fabrycznego wyposażenia? Mój Rover posiada skórzaną tapicerkę a wydaje mi się, że jest ona dołożona przez poprzednich właścicieli.