Zobacz temat - Roverek dla dostawcy w dużym mieście
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Roverek dla dostawcy w dużym mieście

Jeta1 - Pią Sie 28, 2015 00:35
Temat postu: Roverek dla dostawcy w dużym mieście
Witam szanownych użytkowników Roverkow
Chciałbym kupic Roverka , ktory da radę pracowac na mieście jako dostawca jedzenia . Wymogi :
Zwrotny , mało zużywa paliwa , daje radę przy częstych rozruchach i gaszeniu silnika ( nie ma czasu na jakieś studzenie itp. ) mało awaryjny , odwdzięczę sie dobrym olejem do silnika i wszystkimi materiałami eksploatacyjnymi dobrej jakości ale ... Bez przesady . Musi byc maaaaaalo awaryjny i ekonomiczny .
Podczas wolnych dni od pracy , da radę przewiezdz 2+2 gdzieś za miasto , bezwzględnie 5 drzwiowy będę wdzięczny za podpowiedz
Prosze o sugestie

pelson91 - Pią Sie 28, 2015 06:43

Jeta1, raczej Rover nie spełni Twoich oczekiwań. Silniki wymagają jednak delikatniejszego obchodzenia się z nimi, żeby były bezawaryjne. Ja bym szukał czegoś innego.
AdaskoC - Pią Sie 28, 2015 07:20

Ja również nie widzę żadnego rovera by nadawał się do tych celów.

Chyba bardziej czegos ze stajni VW, opla, nissana bym szukal w starszych rocznikach.

Jeta1 - Pią Sie 28, 2015 10:18

Obecnie jeżdzę Micra k11 silnik 1.3 benzyna jeśli chodzi o bezawaryjność to naprawdę cudo , ale spalanie 8 ltr/100 km trochę słabo . Dostałem na próbę Rovera 200 dizelka i jestem zaskoczony ekonomią zuzyciem paliwa nie przekracza 5,5 ltr bardzo zwrotny dynamiczny ergonomia tez ok. Myślałem o jakimś zadbanym egzemplarzu ale jak doradzacie to chyba trzeba to uszanować. Dziękuje za sugestie.
longer86 - Pią Sie 28, 2015 10:44

ekonomia i wszystko ok... tylko pytanie jak z nagrzewaniem silnika na krótkich trasach w mieście? chyba że śmigasz wyjazd, powrót i kolejny wyjazd
sknerko - Pią Sie 28, 2015 11:25

Poszukaj suzuki swift