Zobacz temat - [R620ti] układ wydechowy HELP :(
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620ti] układ wydechowy HELP :(

eddievedder - Pią Sie 28, 2015 18:50
Temat postu: [R620ti] układ wydechowy HELP :(
Witam serdecznie szanownych forumowiczów! Od pół roku jestem posiadaczem Rovera 620 z 2.0 ti vitesse. Porobiłem już kilka standardowych rzeczy typu podnośniki do szyb itp, przyszedł czas na układ wydechowy bo się sypie a maszynę zaczyna być słychać z dużej odległości ;) Chciałem wymienić kompletny wydech bo na prawdę jest w opłakanym stanie, ale wszędzie gdzie dzwonię mówią, że do tego motoru nie mają :( Czy ktoś z szanownych Kolegów ma wiedzę gdzie go zdobyć (może jakiś zamiennik), albo czy od innej pojemności by pasował ? Będę BARDZO wdzięczny za informację.

Pozdrawiam!

tomii620si - Pią Sie 28, 2015 19:06

Zależy jaki tłumik... Ogólnie częsci zamienne sa z 620SDi.. Kolega z miasta ma 620ti wlasnie z końcówym od SDi - pasuje P&P tylko jedynie trzeba zagiete w dół końcówki obciać i dac nakładki zdjete z ori tłumika.. środkowy to przelotowy takze nie ma co sie spuszcząc nad nim.. tylko średnice dobierz..

Ogólnie to jak chcesz rzeźbić od nowa to polecam zrobić tak, że wywlić kata i w jego miejsce dać tłumik (jesli chcesz cicho) np. awg w kształcie kata.. ori środkowy dać jakiś custom a tył np. ja do siebie chciałem pchać turboworksa.. Ładnie wyglada .. Kolega markzo ma końcówke od nich i sobie chwali a i na filmikach ladnie brzmi.. rasowo ale nie nachalnie.. No i juz bedziesz miał wydech przygotowany pod jakies tuningi