Zobacz temat - [WWW] NOWA STRONA - uwagi dot. OBECNEJ TREŚCI I BŁĘDÓW
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Forum i WWW - [WWW] NOWA STRONA - uwagi dot. OBECNEJ TREŚCI I BŁĘDÓW

Brt - Pon Maj 31, 2010 10:00
Temat postu: [WWW] NOWA STRONA - uwagi dot. OBECNEJ TREŚCI I BŁĘDÓW
Witam Wszystkich

Jak już wiecie nasz strona klubowa http://www.roverki.pl została odnowiona. Na Zlocie na Walnym Zgromadzeniu prosiliśmy o zgłaszanie uwag na temat jej niedoskonałości. Strona jest w trakcie prac obecnie i uzupełniania treści i jeszcze trochę to potrwa wszystko (administratorzy poświęcają na to swój wolny czas). Natomiast jak będziecie przeglądali stronę i znajdziecie jakieś błędy (np.: niedziałające linki, braki obrazków itp. itd) to proszę wypiszcie je w tym temacie. Proszę tylko o bardzo precyzyjne wskazanie błędu (link do artykułu + opis błędu) bo to pozwoli nam na szybką reakcję, bez zbędnego szukania "o co chodzi". I prosilibyśmy zanim ktoś coś wpisze o sprawdzenie czy wcześniej już ten błąd nie został tutaj wyszczególniony do poprawki.

Z góry dziękujemy :)

[ Dodano: Pon Maj 31, 2010 10:00 ]
PS. I wiemy że spora część Klubowiczów widnieje na nowej stronie jako Sympatycy .... korekta w najbliższym czasie ;)

martens - Pon Maj 31, 2010 10:45

1. na glownym, poziomym menu/klub/o klubie poprawic na o klubie>> (tak jak multimedia/Galerie>>
2. na glownym, poziomym menu pod IE 8 /klub/o klubie zaslania lewa strone rozwijalnego menu (klubowe ABC, Wladze, Statut) oraz w multimedia/Galerie>> i Download>>.
3. na glownym, poziomym menu blednie podlinkowane "multimedia>>" - odsyla do http://www.roverki.pl/index.php
4. na glownym, poziomym menu zdecydowac sie na opisywanie przyciskow albo z malej litery wszystkie albo z duzej
5. artykuły>>/Charakterystyki modeli - http://www.roverki.pl/ind...erystyki-modeli
- zmniejszyc czcionke w:
ROVER serii 100 - dane techniczne
Dane techniczne ROVERa 25 (1999-2004)
Tabelaryczne zestawienie danych technicznych ROVERów serii 800
6. artykuły/Z archiwum Roverki.pl - nie pojawia sie menu po lewej stronie
http://www.roverki.pl/index.php/archiwalne
7. techniczny faq/Części i warsztaty
http://www.roverki.pl/index.php/czci-i-warsztaty
o co chodzi z tym SOBI2?
8. techniczny faq/Części i warsztaty/Szukaj warsztatu
http://www.roverki.pl/ind...obi2Task=search
okna wyszukiwarki zaslaniaja grafike ASO I WARSZTATY - pod IE8, pod Firefoxem wjezdzaja pod grafike (ekran 1280/1024)
9. problem z dzialaniem lewego menu pod multimedia>>/Galerie>> i Download>>
wiekszosc jest zle podlinkowana
10. Galeria klubowa - wybierajac kategorie ze strony jest OK, wybierajac z lewego menu np. Galeria klubowa/spotkania lokalne
http://www.roverki.pl/ind...lne/category/13
prowadzi do pierszego spotu na Bemowie (spotkania lokalne - 2001.04 Bemowo) zamiast do strony z wyborem spotow lokalnych
11. z lewego menu
Multimedia/filmoteka... i filmy reklamowe... brak podstron
http://www.roverki.pl/&Itemid=113
http://www.roverki.pl/&Itemid=114
12. menu glowne poziome: multimedia>>Galerie>>/ nieuwzgledniona jest tam galeria klubowa/spotowa i zlotowa. W porownaniu do podzialu z lewego menu jest troche niekonsekwencji.
13. kolejnosc umieszczania katalogow z informacjami/zdjeciami jest jak dla mnie bardo chaotyczna w porownaniu z poprzednia strona
na przyklad:
http://www.roverki.pl/ind...egory/17-modele
to samo w galeriach:
http://www.roverki.pl/ind...kie/category/12
moze umieszczac datami?

zetes - Pon Maj 31, 2010 11:30

w dziale "o klubie" nieaktualne informacje dotyczace wladz stowarzyszenia.
Mayson - Pon Maj 31, 2010 12:11

- w komentarzach nie można wpisać literki "Ł". Pozostałe polskie znaki OK.
- podpisy pod komentarzami są po imieniu i nazwisku (u mnie tylko imię), zamiast po nicku z Forum
- może to nie błąd, ale IMHO brak opcji "zaloguj automatycznie"

maciej - Pon Maj 31, 2010 12:15

Mayson napisał/a:
- w komentarzach nie można wpisać literki "Ł". Pozostałe polskie znaki OK.

Nie wpisuje się w pole "Komentarz", czy po wysłaniu się nie pojawia, gdy komentarz już jest na stronie?

Pytam, bo już to sprawdzałem po Twoim PW do Paula i u mnie da się wpisać "Ł" w pole, ale nie wysłałem tego komentarza, bo dopiero potem pomyślałem, że może pisząc "wpisanie" nie chodzi Ci o samo wpisanie w pole, tylko o wysłanie i wyświetlenie. Czy możesz sprecyzować?
Jakiej przeglądarki używasz i w której wersji?
Chodzi o komentarz do artykułu czy do warsztatu?

Perez - Pon Maj 31, 2010 12:16

http://roverki.pl/index.p...6-2001-09-wilga
Problem ze zdjeciami.

Mayson - Pon Maj 31, 2010 12:25

maciej, konkretnie chodzi o komentarz pod artykułem o nowej stronie. Jest tam moja wypowiedź i widać "l", zamiast "ł", bo przy próbach wpisania tej literki nic się nie pojawia w okienku, więc fizycznie wpisałem "l". Teraz sprawdziłem i nadal nie da się wpisać, więc informuję. Pisane oczywiście: " ALT+l ", a inne polskie znaki działają. Przeglądarka - IE 8.0.

[ Dodano: Pon Maj 31, 2010 12:25 ]
- i jeszcze jeden błąd teraz zauważyłem - pod komentarzami jest taka żarówka - nie wiem czemu ma ona służyć, ale po najechaniu na nią, pojawia się: "zdjmij z publikacji", a powinno być zapewne "ZDEJMIJ".

maciej - Pon Maj 31, 2010 12:30

Mayson napisał/a:
maciej, konkretnie chodzi o komentarz pod artykułem o nowej stronie. Jest tam moja wypowiedź i widać "l", zamiast "ł", bo przy próbach wpisania tej literki nic się nie pojawia w okienku, więc fizycznie wpisałem "l". Teraz sprawdziłem i nadal nie da się wpisać, więc informuję. Pisane oczywiście: " ALT+l ", a inne polskie znaki działają. Przeglądarka - IE 8.0.

Ciekawostka... Rzeczywiście w IE 8.0 tak jest, a w FF 3.6.3 wszystko działa... Hm... Obawiam się, że to może być problem kompatybilności IE, a nie strony, ale poszukamy, czy da się z tym coś zrobić.

Markzo - Pon Maj 31, 2010 16:09

jak wejść w profil/konto na stronie klubowej??
maciej - Pon Maj 31, 2010 16:31

Na razie nie można. ;)
azer - Pon Maj 31, 2010 16:43

martens napisał/a:
7. techniczny faq/Części i warsztaty
http://www.roverki.pl/index.php/czci-i-warsztaty
o co chodzi z tym SOBI2?

- dodatkowo rozjeżdżają sie pola 'WaySearch', co widać dobrze w profilu PHJOWI. Inna sprawa to nazwa samego pola, przydałoby się ją przetłumaczyć.

Generalnie jak większość z nas nie lubi zmian, dlatego moje prywatne odczucia zostawię na razie bez komentarza, bo potrzeba troche czasu do przyzwyczajenia się.

- Ale bardzo mnie rażą, zdjęcia osób na górze strony, wg mnie powinny być tam tylko auta. Tak samo ksywy aut? bez jaj. Powiedzmy podpis kogo to auto jeszcze przejdzie, ale ksywa?

-Przy wysyłaniu artykółu jest
Cytat:
* Nie masz uprawnień, by zobaczyć tę część witryny.

Przydałoby się wyjaśnienie, kto może kto nie. A nawet najlepszym rozwiązaniem wg mnie byłoby pozwolenie wrzucanie każdemu z adnotacją że musi zostac zaakceptowany. Zdaje się że ostatnio obiecywane było na forum że tak właśnie będzie (ale może pomieszałem coś)

- przy najechaniu na menu klub -> o klubie, rozwija się dodatkowe podmenu. Gdybym przypadkowo nie najechał bym sie nie domyślił że coś tam może być. Powinny byc oznaczone pola które jeszcze się rozwijaja które nie. W multimediach to jest zrobione.

kasjopea - Pon Maj 31, 2010 17:01

azer napisał/a:
-Przy wysyłaniu artykółu jest
Cytat:
* Nie masz uprawnień, by zobaczyć tę część witryny.

Przydałoby się wyjaśnienie, kto może kto nie. A nawet najlepszym rozwiązaniem wg mnie byłoby pozwolenie wrzucanie każdemu z adnotacją że musi zostac zaakceptowany. Zdaje się że ostatnio obiecywane było na forum że tak właśnie będzie (ale może pomieszałem coś)
A byłeś zalogowany, kiedy próbowałeś to robić?

[ Dodano: Pon Maj 31, 2010 17:01 ]
azer napisał/a:
- Ale bardzo mnie rażą, zdjęcia osób na górze strony, wg mnie powinny być tam tylko auta. Tak samo ksywy aut? bez jaj. Powiedzmy podpis kogo to auto jeszcze przejdzie, ale ksywa?
Rozumiem, że to Twoje subiektywne odczucie, ale są to zdjęcia, które ludzie sami przysłali, bo chcieli, żeby pojawiły się na stronie. I bez przesady, zrzeszamy ludzi, a nie auta :wink: .
Andrzej_1272 - Pon Maj 31, 2010 17:05

Chciałem ściągnąć sobie wygaszacz R45 jestem zalogowany,i niestety nie mogę.Może robię coś nie tak.
Ley - Pon Maj 31, 2010 17:11

azer napisał/a:
bardzo mnie rażą, zdjęcia osób na górze strony, wg mnie powinny być tam tylko auta.


Klub to ludzie a nie tylko auta, zatem zdjęcia pokazujące Klubowiczów przy okazji lokalnych spotkań lub zlotów wydają się być dobrym rozwiązaniem, tymbardziej, że stanowią one tylko małą część z ponad 80 zdjęć, które losowo wyświetlają się na bannerze.

Jeżeli zdjęć aut będzie przybywało (a mam nadzieję, że będzie) to i częstotliwość wyświetlania się zdjęć "klubowych" będzie mniejsza - oczywiście poza sekcją "klub", gdzie z założenia mają się wyświetlać wyłącznie zdjęcia pokazujące integrację klubową.

azer napisał/a:
Tak samo ksywy aut? bez jaj. Powiedzmy podpis kogo to auto jeszcze przejdzie, ale ksywa?


Z tego co pamiętam, to tylko TF violi ma ksywkę (Tofik) - reszta obrazków aut zawiera podpis wg schemetu MODEL (nick wlaściciela).


Przy tej okazji zachęcam wszystkich, którzy nie mieli czasu wcześniej tego zrobić do nadsyłania zdjęć swoich R i MG jeżeli życzą sobie aby ozdobiły odnowioną stronę www (PW lub ley@roverki.pl) :)

azer - Pon Maj 31, 2010 17:48

kasjopea napisał/a:
A byłeś zalogowany, kiedy próbowałeś to robić?
tak, testowałem 3 razy. Również przed chwilą

Reszty waszych odpowiedzi nie komentuje, przyjałem do wiadomości. Liczę że było to przedyskutowane, więc jako że nie brałem udziału w rozmowach to przystosowuje się :)

[ Dodano: Pon Maj 31, 2010 17:48 ]
w klub->klubowe abc-> Jak można zostać członkiem Klubu -> jest link
Cytat:
Najpierw należy wypełnić dokładnie formularz (tutaj)
link nie działa
Jugol - Pon Maj 31, 2010 17:50

Dlaczego nie mogę się zalogować na stronie klubowej ?? :bezradny:
azer - Pon Maj 31, 2010 18:20

wchodzac w sprawdzajke vin'u mamy, podane 2 daty dodania i poprawy, poprawy czego? Dziwnie to wygląda. Dodatkowo wyskakuje od razu że niepoprawny vin

[ Dodano: Pon Maj 31, 2010 18:09 ]
Na głownej sa wyświetlane najlepsze firmy, wg mnie powinny wyświetlać się same warsztaty, tak jak było w starej wersji. W tej chwili informacje tam wyświetlane są mało przydatne, zwłaszcza że posiadają po jednej ocenie.

[ Dodano: Pon Maj 31, 2010 18:12 ]
tak samo, pole ostatnie komentarze do warsztatów. W tej chwili tylko widać do jakiego warsztatu jest komentarz. W starej był podgląd i było to przydatniejsze

[ Dodano: Pon Maj 31, 2010 18:17 ]
u góry przycisk sprawdź pocztę, nie mam konta, ale klucz szyfrujący firefox odrzuca i po wpisaniu niepoprawnych danych wyrzuca na ekran bład phpa zamiast info o błędnym loginie czy coś w tym stylu

tronsek - Pon Maj 31, 2010 19:23

Dlaczego na stronie klubowej mam statut "Sympatyka", skoro jestem "Klubowiczem" ?? :bezradny:
Brt - Pon Maj 31, 2010 19:25

Przeczytaj mój pierwszy post w tym temacie, a dokładnie PS. pod nim :ok: ;)
_papa_ - Pon Maj 31, 2010 19:58

Generalnie jeśli layout jest ok, to jest problem ze znalezieniem potrzebnych informacji. Brakuje czytelnego menu tak jak to było na poprzedniej wersji strony. Wczoraj chciałem znaleźć Dane techniczne aut i za cholerę nie mogłem, dopiero przy drugiej próbie i dużej ilości cierpliwości się udało. Poprawcie proszę menu!!!
Brt - Pon Maj 31, 2010 20:03

_papa_, bedą jeszcze zmiany w menu właśnie w tym względzie i myslę, że nie będzie wtedy uwag o braku przejrzystości, ale to mała niespodzianka i niedługo się ujawni ;)
_papa_ - Pon Maj 31, 2010 20:16

Cytat:
_papa_, bedą jeszcze zmiany w menu właśnie w tym względzie i myslę, że nie będzie wtedy uwag o braku przejrzystości, ale to mała niespodzianka i niedługo się ujawni ;)
:mrgreen:

Trzymam kciuki!!

own - Wto Cze 01, 2010 10:40

Tak odnośnie pierwszej strony kilka uwag na szybko ;-)
Mam nadzieję, że nikogo nimi nie urażę, a jedynie wniosą one coś dobrego.
... jeżeli wyjdzie inaczej ;-) to z góry przepraszam :-D

Menu - jeżeli taka wielkość czcionki (można dać Arial i większą, to wtedy może będzie OK) to wysokość belki menu jest za duża. Dodatkowo rozmieszczenie samego menu jest dziwne - nierówno.

Newsy - proponuję zwiększyć tam line-height znacznie oraz dodać większy padding, żeby newsy nie były tak blisko względem siebie. Można również pomyśleć nad oddzieleniem graficznym tych newsów - może jakaś linia ? Można oczywiście też rozdzielać odstępem ale wtedy musi on być zdecydowanie większy. Kolor linku ,,więcej...'' wydaje się być defaultowy (ale to tak na oko, nie patrzyłem w CSS'a)

<UL> <LI> proponuję tam w CSS ustawić grafikę, żeby zastąpiła te kropki oraz ustawić mniejsze wcięcie z lewej strony (chyba margin za to odpowieada).

W całej lewej kolumnie przydałoby się rozdzielenie poszczególnych wpisów, bo są za bardzo zbite. Tutaj też może pomóc element graficzny, który by to rozdzielał lub/i odstępy.

Mogę się również doczepić do samego układ 3 kolumn (ale z tym można oczywiście polemizować i jest to moja bardzo osobista uwaga), który jest trochę przestarzały i daje małe możliwości sensownej prezentacji danych (za mało miejsca jest na bocznych kolumnach, a za dużo na środku). Obecnnie odchodzi się od modelu, że przez całą stronę biegną ściśle 3 kolumny, a stosuje się często ,,przeplatanie''.

... i to tyle moich uwag, tak na szybko, dotyczących strony głównej ;-)

Ogólnie strona jest o wiele lepsza, ładniejsza, jednak mam wrażenie, że za mało czasu poświęcono na to, żeby była intuicyjna i przejrzysta.


Znalazłem też jeszcze jeden typowo techniczny błąd - sesja z forum nie przenosi się na stronę - czyli trzeba się dwa razy logować. Skoro jest ta sama baza danych, to pliki sesji też by mogły być te same.

bizon - Wto Cze 01, 2010 11:04

Nie moge znalezc artykulow z serii "zrob to sam"". Jestem slepy czy ich na razie nie ma??
kasjopea - Wto Cze 01, 2010 11:24

Też nie mogę :wink: .
MaReK - Wto Cze 01, 2010 12:20

ownstlr napisał/a:
Znalazłem też jeszcze jeden typowo techniczny błąd - sesja z forum nie przenosi się na stronę - czyli trzeba się dwa razy logować. Skoro jest ta sama baza danych, to pliki sesji też by mogły być te same.

Baza jest wspólna tylko w kwestii nick/hasło, a i to jest również w teorii. Dla użytkownika bazy wyglądają na wspólne, ale w rzeczywistości są to dwa różne serwisy z różnymi bazami.
Sprzęgnięte są lub będą transparentnymi skryptami, które będą odpowiedzialne za synchronizację.

Cytat:
Ogólnie strona jest o wiele lepsza, ładniejsza, jednak mam wrażenie, że za mało czasu poświęcono na to, żeby była intuicyjna i przejrzysta.

Z pierwszą częścią się zgadzam, z drugą... zanim zaczęte zostały prace najpierw ley opracowywał wszystko na brudno. Menu jest w/g mnie czytelne, tylko wypadło z niego kilka pozycji, które zostaną przywrócone. Jak ktoś raz przeleci przez mapę strony, to wydaje mi się, że wszystko zapamięta.

Ale wiem, że każdy "web-creator" ma swoją wizję i w/g niego dałoby się to zrobić lepiej ;)
Współpracuje z takimi wariatami ;)

own - Wto Cze 01, 2010 12:41

MaReK napisał/a:
Baza jest wspólna tylko w kwestii nick/hasło, a i to jest również w teorii. Dla użytkownika bazy wyglądają na wspólne, ale w rzeczywistości są to dwa różne serwisy z różnymi bazami.
Sprzęgnięte są lub będą transparentnymi skryptami, które będą odpowiedzialne za synchronizację.


A czemu nie używa się do logowania pól w tabeli i bazie z phpBB? Do logowania te same pola, a pozostałe elementy strony wrzucić jako dodatkowe tabele w phpBB. Może na początku więcej roboty ale upraszcza to wiele rzeczy. Skoro logowanie jest to samo, to przepisywanie tego skryptami jest mniej intuicyjnie, jeżeli chodzi o proces tworzenia.

I pliki cookie współdzielone to by była na serio dobra opcja ;-)

Cytat:
Z pierwszą częścią się zgadzam, z drugą... zanim zaczęte zostały prace najpierw ley opracowywał wszystko na brudno. Menu jest w/g mnie czytelne, tylko wypadło z niego kilka pozycji, które zostaną przywrócone. Jak ktoś raz przeleci przez mapę strony, to wydaje mi się, że wszystko zapamięta.

Ale wiem, że każdy "web-creator" ma swoją wizję i w/g niego dałoby się to zrobić lepiej ;)
Współpracuje z takimi wariatami ;)

Przez mało intuicyjna miałem na myśli, że niektóre rzeczy są za bardzo zbite w jedno. Za mało oddzielone od siebie. Np. nagłówek newsa mógłby być zrobiony innym kolorem (np takim czerwono-różowym jaki jest w logowaniu na stronie lub forum, i już newsy by nabrały na przejrzystości. Można też śmiało w innych miejscach tego użyć.


Jak już pisałem wcześniej - moje opinie, pomimo tego, że dosyć krytyczne chciałbym, żeby pomogły w ulepszeniu strony ;-) i po prostu podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

MaReK - Wto Cze 01, 2010 12:55

ownstlr napisał/a:
I pliki cookie współdzielone to by była na serio dobra opcja ;-)

No i właśnie tego spróbujemy, ale w późniejszym procesie.

ownstlr napisał/a:
A czemu nie używa się do logowania pól w tabeli i bazie z phpBB? Do logowania te same pola, a pozostałe elementy strony wrzucić jako dodatkowe tabele w phpBB.

Bo jos_ nie jest 1:1 z phpbb_ i przy tworzeniu uprawnień, grup i autorów artykułów byłby rozjazd.

ownstlr napisał/a:
Skoro logowanie jest to samo, to przepisywanie tego skryptami jest mniej intuicyjnie, jeżeli chodzi o proces tworzenia.

Co tu ma być intuicyjne ;D ? Jeden INSERT więcej i już :)

ownstlr napisał/a:
Przez mało intuicyjna miałem na myśli, że niektóre rzeczy są za bardzo zbite w jedno. Za mało oddzielone od siebie. Np. nagłówek newsa mógłby być zrobiony innym kolorem (np takim czerwono-różowym jaki jest w logowaniu na stronie lub forum, i już newsy by nabrały na przejrzystości. Można też śmiało w innych miejscach tego użyć.

Jeśli masz chwile, to zrób prtscrna i zaznacz w paintcie o co chodzi. Wszystkie sugestie mile widziane zwłaszcza od osób, które obracają się w światku :)

ownstlr napisał/a:
Jak już pisałem wcześniej - moje opinie, pomimo tego, że dosyć krytyczne chciałbym, żeby pomogły w ulepszeniu strony ;-) i po prostu podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Najlepsze są te krytyczne ;)

Jugol - Wto Cze 01, 2010 13:28

Ponawiam pytanie: Dlaczego nie mogę się zalogować na stronie klubowej ?? :bezradny:
Ley - Wto Cze 01, 2010 13:30

Jugol napisał/a:
Ponawiam pytanie: Dlaczego nie mogę się zalogować na stronie klubowej ?? :bezradny:


Jugol spróbuj wyrzucić cookies, zamknać okno przeglądarki i spróbować jeszcze raz - kilka osób nie mogło się zalogować a po oczyszczeniu przeglądarki wszystko hula.

Hasło do www jest takie samo jak hasło do forum.

kasjopea - Wto Cze 01, 2010 13:32

Jugol, macie tu tylko zgłaszać zastrzeżenia, nikt nie będzie tracił czasu na odpowiadanie na każde pytanie, bo dosyć jest roboty. Cierpliwości :twisted:
own - Wto Cze 01, 2010 14:17

MaReK napisał/a:

No i właśnie tego spróbujemy, ale w późniejszym procesie.


No to super ;-)

MaReK napisał/a:

Bo jos_ nie jest 1:1 z phpbb_ i przy tworzeniu uprawnień, grup i autorów artykułów byłby rozjazd.

Myślałem, że strona jest autorska w pełni ;-) Jak tak to rzeczywiście.

MaReK napisał/a:

Jeśli masz chwile, to zrób prtscrna i zaznacz w paintcie o co chodzi. Wszystkie sugestie mile widziane zwłaszcza od osób, które obracają się w światku :)


Mówisz i masz. W załączniku się nie zmieściło ale poniżej link do mojej ,,na szybko'' propozycji zmian na stronie głównej w ,,paintcie'' ;-)



http://www.kv6.org/Roverkipl/Roverkipl_1-1.png



Dodatkowo... ,,statystyki'' oraz ,,kto jest online'' możnaby przenieść na zupełny dół strony - są fajne ale nie najważniejsze (prawa górna strona to obszar ekranu, na który człowiek zwraca największą uwagę)

Ley - Wto Cze 01, 2010 14:24

ownstlr napisał/a:
Mówisz i masz. W załączniku się nie zmieściło ale poniżej link do mojej ,,na szybko'' propozycji zmian na stronie głównej w ,,paintcie'' ;-)


Widzę że podobnie myślimy :) Niestety na ostateczne doszlifowanie strony przyjdzie jeszcze troche poczekać - narazie zbieramy uwagi i w pierwszej kolejności wyeliminujemy błędy techniczne - w drugiej dopracujemy kwestie wizualne. Stronka będzie picuś glancuś jak z nią skończymy :D

Jugol - Wto Cze 01, 2010 14:38

kasjopea napisał/a:
Jugol, macie tu tylko zgłaszać zastrzeżenia, nikt nie będzie tracił czasu na odpowiadanie na każde pytanie, bo dosyć jest roboty. Cierpliwości :twisted:


Kasjo, spokojnie, meliskę siakąś se zapodaj :spoko: Dostałem odpowiedź od Ley'a i już milczę :ok:

MaReK - Wto Cze 01, 2010 14:42

ownstlr, ładnie to wyszło. Faktycznie przejrzyściej, ale chyba najbardziej rzuca się w oczy zmiana jednokolumnowego tekstu w środkowej części strony.
Kolorystyka nagłówków linków itp. jest oczywiście do poprawek kosmetycznych.

Jak wspomniałem, górne menu jest ubogie bo maciej z Kruszonem zrobili zdjęcie z publikacji na czas premiery strony. Z tego co wiem (Ty powinieneś wiedzieć więcej), to zrobili to w piątek wczesnym rankiem ;)

Zmniejszyłeś długość belki menu - faktycznie, to chyba nawet jeszcze jest zapisane w naszych pierwszych poprawkach. Czcionka jest brzydka, która zaproponowałeś ;) Ale jak mówiłem, menu się jeszcze wypełni.

Czcionka z boku w modułach... chyba muszę na to popatrzeć jeszcze.
Zamysł jest okej, ale jakoś nie mogę się przyzwyczaić.

Na pewno Twoje uwagi będą brane pod uwagę i mam nadzieję, że docenione ;)
Szkoda, że nie ujawniałeś swoich talentów wcześniej - kiedy były burzliwe dyskusje o zmianie strony ;)

Pozdrawiam,

ps.
Strona nie jest autorskim projektem, ale została zbudowana w oparciu o gotowy CMS.
Pewne rzeczy oczywiście zostały przerobione pod nasze preferencje.

own - Wto Cze 01, 2010 14:58

To jest moja propozycja BARDZO na szybko i oczywiście wiele rzeczy wymagałoby dopracowania. To nie jest projekt, a jedynie propozycje kierunku, w którym można podążać ;-) Jak będziecie chcieli to mogę zrobić tak bardziej dopracowaną ,,moją wizje'' ;-)

MaReK napisał/a:

Na pewno Twoje uwagi będą brane pod uwagę i mam nadzieję, że docenione ;)
Szkoda, że nie ujawniałeś swoich talentów wcześniej - kiedy były burzliwe dyskusje o zmianie strony ;)


9.02.2007r. - tego dnia wysłałem pierwszego maila do Macieja o mojej chęci pomocy przy tworzeniu strony. Odpowiedź na maila była ale później kontaktu brak.

Gdzieś tak około rok temu temat powrócił i zaproponowano mi stworzenie strony, jednak (jak już napisałem na stronie :razz: ) w ramach ,,czynu społecznego''. O ile ja jako grafik mogłem zrobić to za free, o tyle ludzie z którymi zazwyczaj współpracuję (programiści), którzy nie mają nic wspólnego z klubem, już nie za bardzo dawali się na to namówić. Z tego też powodu na walnym, kiedy dowiedziałem się, że w tym roku jednak pieniądze się znalazły, a nie było nawet ,,castingu'', to się zirytowałem i wyszedłem :razz: :wink:

Ley napisał/a:

Widzę że podobnie myślimy :) Niestety na ostateczne doszlifowanie strony przyjdzie jeszcze troche poczekać - narazie zbieramy uwagi i w pierwszej kolejności wyeliminujemy błędy techniczne - w drugiej dopracujemy kwestie wizualne. Stronka będzie picuś glancuś jak z nią skończymy :D


OKi to mnie cieszy takie nastawienie :mrgreen: . Trzeba się postarać, żeby strona naszego klubu była NAJLEPSZĄ stroną klubu motoryzacyjnego w PL. A jest to realne i wierzę, że się uda :-)

sknerko - Wto Cze 01, 2010 22:36

Literówka tutaj: http://www.roverki.pl/ind...derby,2/page,3/
zamiast webasto jest tebasto

MaReK - Sro Cze 02, 2010 08:20

ownstlr napisał/a:
9.02.2007r. - tego dnia wysłałem pierwszego maila do Macieja o mojej chęci pomocy przy tworzeniu strony. Odpowiedź na maila była ale później kontaktu brak.

To podobnie jak ze mną ;) Ja brałem czynny udział w grupach od czerwca 2007 ;)
Wtedy zaniepokojony transferami na stronie zaproponowałem pomoc ;)
Doczekałem się jednak odpowiedzi, że "na razie nie potrzeba pomocy".
Trochę później na spocie obgadaliśmy temat i tak już pozostało ;)

ownstlr napisał/a:
Gdzieś tak około rok temu temat powrócił i zaproponowano mi stworzenie strony, jednak (jak już napisałem na stronie :razz: ) w ramach ,,czynu społecznego''.

Temat powracał wielokrotnie - nawet został nazawy "strona www po raz 150" :)
Śmiałków było wielu, amatorów programistów również. Byli też tacy co firmy mają i w ramach promocji zrobią nam tą stronę, tylko że.... i tutaj następował wysyp jakiś chorych warunków nie do przyjęcia, a jak chcieliśmy postawić na swoim, to się wycofywano ;)

Ja sam próbowałem ogarnąć stronkę, potem kolega reed zrobił całkiem sporo, ale zawsze znajdowały się jakieś powody żeby tego nie skończyć i temat się ciągnął latami.

Moi koledzy, mimo że koledzy chcieli za tą pracę zapłaty. Jedni mniej inni więcej, ale to było sporo.

Taki stan by się pewnie utrzymał do teraz, gdyby nie fakt, że strona zaczęła robić się mało bezpieczna. Przez autorskie rozwiązania na stronie poprzedniej, nie można było jej zaktualizować do wersji wyższych. Stąd serwer musiał być wyposażony w stare, dziurawe oprogramowanie ;) Powoli stawało się to na tyle ryzykowne, że dane zawarte w bazie strony były narażone na "wyciek". Wtedy znalazł się kolega Stanisław, który poniekąd zaprzyjaźniony z klubem zrobił w ciągu dwóch tygodni całą robotę. Przygotował podłoże, a Ley w ścisłej współpracy przygotował grafikę.
Zarząd musiał już wyłożyć środki na ten cel.

Na koniec maciej ze swoim uporem napisał skrypty i przeniósł wszystkie artykuły, galerię zdjęć, komentarze, warsztaty. Nasi moderatorzy i reszta adminów zajęła się poprawą linków, błędów itp. Wszystko żeby zdążyć przed Zlotem, przed Walnym Zgromadzeniem ;) Ja na kilka godzin przed premierą przełączyłem DNS :)

ownstlr napisał/a:
Z tego też powodu na walnym, kiedy dowiedziałem się, że w tym roku jednak pieniądze się znalazły, a nie było nawet ,,castingu'', to się zirytowałem i wyszedłem :razz: :wink:

Ja nic o tym nie widziałem. Myślę, że nie ma się co obrażać ;) Ty jesteś swój, ale co do programistów, strach było trochę oddawać projekt w obce ręce. Stanisław jest prawie swój, a przynajmniej zetknął się już z ROVERki.pl.

Czyli jak dobrze Cię zrozumiałem jesteś grafikiem, a nie programistą?

Pozdrawiam,

mkamecki - Czw Cze 03, 2010 00:15

Dlaczego nie można znaleźć artykułów "Zrób to sam"

Potrzebuję wymienić wentylator na chłodnicy.

walkie - Czw Cze 03, 2010 00:18

a to akurat bez problemu :)
http://roverki.pl/index.p...cy-w-roverku-75

a Ty nie chciałeś pompy sprzęgłą przed chwilką na SB? ;)

sknerko - Czw Cze 03, 2010 21:48

http://www.roverki.pl/ind...yklej-pompy-abs
tutaj brak fotki która jest niezbędna

[ Dodano: Czw Cze 03, 2010 21:48 ]
kiedyś było tu:
http://www.roverki.pl/ima...75_pompyABS.JPG

maciej - Pon Cze 07, 2010 20:24

Jugol napisał/a:
Dlaczego nie mogę się zalogować na stronie klubowej ?? :bezradny:

Sprawdź teraz z hasłem z forum. Z nieznanych przyczyn miałeś inne hasło na stronie (a przynajmniej inaczej wyglądało w wersji zaszyfrowanej).

Nie wiem dlaczego, bo tak nie powinno być...

[ Dodano: Pon Cze 07, 2010 19:40 ]
azer napisał/a:
Dlaczego na stronie klubowej mam statut "Sympatyka", skoro jestem "Klubowiczem" ?? :bezradny:

Problem znaleziony, jeszcze nie rozwiązany - robi się. ;)

[ Dodano: Pon Cze 07, 2010 20:14 ]
Problem statusu klubowicza prawdopodobnie rozwiązany - wszystkich Klubowiczów proszę o sprawdzenie, ale informację niech napiszą tylko ci, którym nie działa, bo nie chcę mieć tu ponad 800 wpisów. ;)

[ Dodano: Pon Cze 07, 2010 20:24 ]
sknerko napisał/a:
http://www.roverki.pl/ind...yklej-pompy-abs
tutaj brak fotki która jest niezbędna

Zrobione, a nawet trochę przerobione - chyba na lepsze - sprawdź proszę. :)

apples - Pon Cze 07, 2010 20:27

maciej to jeszcze to http://forum.roverki.eu/v...p=200752#200752
Brak zdjęć. :wink:


Sknerko
Cytat:
http://www.roverki.pl/ind...yklej-pompy-abs
tutaj brak fotki która jest niezbędna
[ Dodano: Czw Cze 03, 2010 21:48 ]
kiedyś było tu:
http://www.roverki.pl/mod...75_pompyABS.JPG
Poprawiłem tez już w Workshop. Zdjęcie jest również już prawidłowe. :wink:
maciej - Pon Cze 07, 2010 20:30

Andrzej_1272 napisał/a:
Chciałem ściągnąć sobie wygaszacz R45 jestem zalogowany,i niestety nie mogę.Może robię coś nie tak.

Sprawdź teraz - u mnie działa, jeśli nie zadziała, to daj znać z dokładnym linkiem, z którego wchodzisz.

Tylko pamiętaj, że musisz być zalogowany, a nowa strona na razie wylogowuje po każdym zamknięciu przeglądarki.

[ Dodano: Pon Cze 07, 2010 20:30 ]
apples napisał/a:
maciej to jeszcze to http://forum.roverki.eu/v...p=200752#200752
Brak zdjęć. :wink:

W którym miejscu?

apples - Pon Cze 07, 2010 20:35

Ogólnie cały ten wątek był poprzeplatany zdjęciami. Z tego co pamiętam to piter34 go zrobił więc wie najlepiej. Były zdjęcia tapicerki, radia, panel sterowania, blendy i wiele innych.

[ Dodano: Pon Cze 07, 2010 20:35 ]
Szkoda by było to stracić bo wielu osobom pomógł. :wink:

maciej - Pon Cze 07, 2010 20:40

Ok. Już znalazłem. Kurcze, tam też linki do artków nie działają. :/
apples - Pon Cze 07, 2010 20:44

No ale z pewnością będą :wink:
maciej - Pon Cze 07, 2010 20:57

Powinno działać.
emes - Pon Cze 07, 2010 21:04

maciej, w poście z linka podanego przez apples'a nie działa jeszcze 1 link. Poniżej jako pogrubienie.

Cytat:
- biegi wchodzą normalnie. W 75-ce częste są awarie układu wysprzęglania (padające pompy sprzęgła i wysprzęgliki). Temat zgłębiono w tym i tym artykule oraz w długim wątku na forum.

maciej - Pon Cze 07, 2010 21:12

emes napisał/a:
maciej, nie działa jeszcze 1 link. Poniżej jako pogrubienie.

Powinno być ok.

Poproś Anię, żeby sprawdziła, czy może się zalogować.

Dzięki. :)

[ Dodano: Pon Cze 07, 2010 21:12 ]
Spadam do domu. Następna porcja poprawek jutro. ;)

ania - Pon Cze 07, 2010 21:15

maciej napisał/a:
Poproś Anię, żeby sprawdziła, czy może się zalogować


Sprawdzone. Działa :ok: Dzięki :)

maciej - Pon Cze 07, 2010 21:24

Super. :)
apples - Pon Cze 07, 2010 21:25

maciej :ok: Dzięki.
maciej - Pon Cze 07, 2010 21:28

Cytat:
maciej :ok: Dzięki.

Nie ma sprawy. :)

Im więcej uwag tym lepiej - szybciej będzie poprawione.

Wg mojej oceny to strona uzyska pełną sprawność za jakieś 3 tygodnie, o ile ja, MaReK, czy Ley nie wypadniemy z prac na jakiś czas. ;)

Jugol - Pon Cze 07, 2010 21:56

maciej napisał/a:
Sprawdź teraz z hasłem z forum. Z nieznanych przyczyn miałeś inne hasło na stronie (a przynajmniej inaczej wyglądało w wersji zaszyfrowanej).

Nie wiem dlaczego, bo tak nie powinno być...

...sprawdzone- dalej lipa- może poczekam te 3 tygodnie i wtedy będzie już wsio ok :spoko:

maciej - Pon Cze 07, 2010 21:57

Kurde... Jutro rano będę kombinował dalej.
MaReK - Pon Cze 07, 2010 22:24

Jugol napisz mi PW z danymi na jakie się logujesz okej?
Jugol - Pon Cze 07, 2010 23:49

MaReK napisał/a:
Jugol napisz mi PW z danymi na jakie się logujesz okej?


Poszło :taa:

[ Dodano: Pon Cze 07, 2010 23:49 ]
Dziękuję MaReK - teraz wsio ok :ok: :ok: :ok:

MaReK - Wto Cze 08, 2010 00:45

Detale ;)
Wszystko było okej, tylko Jugol zapomniał o drobnym szczególe ;)
Maciej MD5 może się różnić ciągiem znaku przy takim samym haśle. Dziwne jest to, że po przeniesieniu 1:1 bazy hasła były różne. Musi, że Jugol zmieniał sobie hasło na forum ;)

maciej - Wto Cze 08, 2010 08:57

MaReK napisał/a:
Maciej MD5 może się różnić ciągiem znaku przy takim samym haśle.

To jak on to potem sprawdza?

Zawsze byłem pewny, że hash jest ten sam, a tylko kilka haseł może mieć takie same hash'e, a nie odwrotnie...

Bo niby jak to potem porównać?
MaReK napisał/a:
Dziwne jest to, że po przeniesieniu 1:1 bazy hasła były różne.

No właśnie to mi nie pasowało, zwłaszcza, że potem przeniosłem Jugola hasło z forum na stronę ręcznie w bazie i nadal nie działało.
MaReK napisał/a:
Wszystko było okej, tylko Jugol zapomniał o drobnym szczególe ;)

Napisz na PW jakim, to będę wiedział na przyszłość o co pytać użyszkodników. ;)

Super, że działa. :D

MaReK - Wto Cze 08, 2010 09:34

maciej napisał/a:
Maciej MD5 może się różnić ciągiem znaku przy takim samym haśle.

To jak on to potem sprawdza?

Zawsze byłem pewny, że hash jest ten sam, a tylko kilka haseł może mieć takie same hash'e, a nie odwrotnie...

Dobrze myślisz. To ja pomyliłem MD5 z cryptem ;/
Zapatrzyłem się na bazę użytkowników poczty...

maciej napisał/a:
No właśnie to mi nie pasowało, zwłaszcza, że potem przeniosłem Jugola hasło z forum na stronę ręcznie w bazie i nadal nie działało.

maciej napisał/a:
Napisz na PW jakim, to będę wiedział na przyszłość o co pytać użyszkodników. ;)

Ważne jest by podawać login i hasło pamiętając o dużych i małych literach.

Pozdrawiam,

maciej - Wto Cze 08, 2010 09:35

Cytat:
Ważne jest by podawać login i hasło pamiętając o dużych i małych literach.

Ok. To wszystko jasne. :)

Jugol - Wto Cze 08, 2010 13:29

maciej napisał/a:
Ok. To wszystko jasne.

...nie wszystko, otóż na forum mam w haśle ł, a na stronie trza wklepać l, drobne , ale ważne jak sie okazuje :taa: i tu był w sumie cały problem z logowaniem :wink:

maciej - Wto Cze 08, 2010 13:30

Cytat:
...nie wszystko, otóż na forum mam w haśle ł, a na stronie trza wklepać l, drobne , ale ważne jak sie okazuje :taa:

Ot, ciekawostka... Tego nie wiedziałem... Nauka na przyszłość. :)

MaReK - Wto Cze 08, 2010 13:39

Jugol napisał/a:
...nie wszystko, otóż na forum mam w haśle ł, a na stronie trza wklepać l, drobne , ale ważne jak sie okazuje :taa: i tu był w sumie cały problem z logowaniem :wink:

Hmm... nie chcę już wprowadzać zamieszania, ale to ja zmieniłem wczoraj wieczorem hasło na bez "ł" i tak Ci napisałem.

maciej - Wto Cze 08, 2010 13:46

Cytat:
Hmm... nie chcę już wprowadzać zamieszania, ale to ja zmieniłem wczoraj wieczorem hasło na bez "ł" i tak Ci napisałem.

Z "ł" są jakieś problemy, które zgłaszał Mayson - mam to samo w IE, ale jugol używa Opery...

Ważne, że działa. Jeśli problem się powtórzy, wtedy będziemy główkować, na razie mamy jeszcze trochę innych rzeczy do poprawienia, a ja niestety chwilowo mam tez sporo pracy w pracy. ;)

Jugol - Wto Cze 08, 2010 14:11

MaReK napisał/a:
Hmm... nie chcę już wprowadzać zamieszania, ale to ja zmieniłem wczoraj wieczorem hasło na bez "ł" i tak Ci napisałem.

...aha, to ok, zmienię sobie na identyczne w forum :ok:

Mayson - Wto Cze 08, 2010 15:52

Jest jeszcze jeden błąd/pierdółka i dotyczy powiadomień o odpowiedzi na Forum, ale pojawiło się to, gdy ruszyła nowa strona, więc to może mieć związek(?):

Załączam skan, bo za dużo opisywania - porównajcie tytuł TEGO wątku, w 3-ch miejscach; w kolumnie "tytuł", w informacji o mailu nad okienkiem z treścią, i w treści maila. Pierwszy raz tak mi się dzieje jeśli chodzi o powiadomienia z Forum. To chyba nie problem u mnie(?).

maciej - Wto Cze 08, 2010 18:42

hihi... Jakieś jaja z kodowaniem...

MaReK!!!! ;)

[ Dodano: Wto Cze 08, 2010 16:45 ]
Cytat:
- może to nie błąd, ale IMHO brak opcji "zaloguj automatycznie"

Błędem, jak się okazuje, to nie było, tylko celowym działaniem, ale "vox populi - vox dei" - opcja przywrócona. ;D

[ Dodano: Wto Cze 08, 2010 18:42 ]
Perez napisał/a:
http://roverki.pl/index.p...6-2001-09-wilga
Problem ze zdjeciami.

Poprawione, ale wiem, że może być jeszcze klika galerii z podobnym problemem, więc jeśli znajdziecie, to piszcie z linkiem, tak jak Perez. :)

martens - Wto Cze 08, 2010 21:09

Galeria klubowa/Zloty ogolnopolskie - zly link w lewym menu - odnosi do
Zloty ogólnopolskie - Spotkania lokalne
http://www.roverki.pl/ind...kie/category/12

brak zdjec (zawartosci) w katalogu:
http://www.roverki.pl/ind...08-06-08-krakow
http://www.roverki.pl/ind...-04-01-ochla-zg
nie laduja sie zdjecia:
http://www.roverki.pl/ind...04-25-bialystok
http://www.roverki.pl/ind...05-zielona-gora
http://www.roverki.pl/ind...8-03-30-rzeszow
nie laduja sie 2 pierwsze zdjecia
http://www.roverki.pl/ind...-06-02-katowice

[ Dodano: Wto Cze 08, 2010 20:53 ]
brak zdjec (zawartosci katalogu)
http://www.roverki.pl/ind...stre-bieszczady

brak zawartosci podkatalogow w:
http://www.roverki.pl/ind...lubu-wola-ducka

[ Dodano: Wto Cze 08, 2010 20:57 ]
nie laduja sie zadne filmy galerii

[ Dodano: Wto Cze 08, 2010 21:03 ]
http://www.roverki.pl/ind...22-schematy-r45
powiekszenia zdjec:
9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18.jpg
pozinny byc pionowe a kadruja sie do poziomu ucinajac gore/dol

[ Dodano: Wto Cze 08, 2010 21:09 ]
http://www.roverki.pl/ind...ory/30-schematy

wiekszosc powiekszen w podkatalogach jest zle pokadrowana/obcieta przy powiekszeniu (nawet wyswietlona po zapisaniu pliku)

MaReK - Sro Cze 09, 2010 23:14

Mayson napisał/a:
Jest jeszcze jeden błąd/pierdółka i dotyczy powiadomień o odpowiedzi na Forum, ale pojawiło się to, gdy ruszyła nowa strona, więc to może mieć związek(?):


Nie ma to związku a przynajmniej nie powinno ;)
Dzisiaj sprawdziłem na temacie

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=512037

poczta przyszła z poprawnymi znakami.

Pozdrawiam,

Perez - Czw Cze 10, 2010 12:12

Mi od jakiegos czasu zaczely przychodzic juz normalnie, ale dzisiaj rano przyszly ze cztery z napisem unexpected....
Nie powiem Ci od ktorej godziny, bo juz je skasowalem.

maciej - Pią Cze 11, 2010 09:27

Dyskusja o Rave wydzielona: http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=56657
MaReK - Sob Cze 12, 2010 01:51

http://www.roverki.pl/index.php/filmoteka - oddajemy nowy dział, z filmami roverkowymi ;)
Będziemy sukcesywnie dokładać kolejne pozycje.

Pozdrawiam,

azer - Sob Cze 12, 2010 02:51

MaReK napisał/a:
http://www.roverki.pl/index.php/filmoteka - oddajemy nowy dział, z filmami roverkowymi ;)
Będziemy sukcesywnie dokładać kolejne pozycje.
właśnie dodałem komentarz pod filmem rozczarowany i czas dodania jest -2h w stosunku do aktualnego.
MaReK - Sob Cze 12, 2010 08:10

azer napisał/a:
właśnie dodałem komentarz pod filmem rozczarowany i czas dodania jest -2h w stosunku do aktualnego.

Dzięki :) Od samego początku jesteśmy w strefie czasowej Londynu ;)
Poprawiłem.

sknerko - Sob Cze 12, 2010 10:33

Przy wejściu na stronę z filmem z Wenecji w operze wyświetla mi się tak:
MaReK - Sob Cze 12, 2010 10:37

sknerko jaka przeglądarka i czy nadal to występuje? U mnie na IE7,8 i FF działa wszystko.
sknerko - Sob Cze 12, 2010 10:40

napisałem przecież
sknerko napisał/a:
z filmem z Wenecji w operze wyświetla mi

Opera

MaReK - Sob Cze 12, 2010 10:52

A to nie doczytałem ;) Tylko w tym konkretnym filmie czy w innych też?
Bo to generalnie te same arty są tylko zmieniają się dane o pliku.

[ Dodano: Sob Cze 12, 2010 10:52 ]
Okej. Poprawiłem, faktycznie opera zbyt do siebie bierze niektóre znaczniki ;)

sknerko - Sob Cze 12, 2010 10:55

:ok:
martens - Nie Cze 20, 2010 11:37

W odpowiedzi na temat "[Seria K] Co to jest HGF?"
http://www.roverki.pl/ind...i/5-technika/34
nie dziala ten link (pogrubiony)
...w serii artykułów o tytule HGF na naszej stronie...

[ Dodano: Nie Cze 20, 2010 11:37 ]
--------------
http://www.roverki.pl/ind...o-zwrocic-uwage
nie dziaja pogrubione linki:
...Dane te można znaleźć w dziale Pliki. ...
... ROVER przewidział procedurę sprawdzania przydatności śrub głowicy (opisana tutaj). ...

kasjopea - Nie Cze 20, 2010 11:40

Zrobione :wink: .
martens - Nie Cze 20, 2010 11:48

:ok: - wlasnie chcialam pisac ze sie pomylilam - sprawdzilam chwile po napisaniu a on dziala :shock: . Co za szybkosc!
kasjopea - Nie Cze 20, 2010 12:00

martens napisał/a:
... ROVER przewidział procedurę sprawdzania przydatności śrub głowicy (opisana tutaj). ...
poprawione

martens napisał/a:
...Dane te można znaleźć w dziale Pliki. ...
tutaj to na razie nie wiem co miałoby być podpięte :engry:
martens - Nie Cze 20, 2010 14:43

Mam nastepne :) (zaznaczylam jako pogrubione).
W "Porady nt. eksploatacji":
----------
http://www.roverki.pl/ind...atalog-czci-epc

Tak. Można go pobrać z tego adresu

-------------
http://www.roverki.pl/ind...e-w-marke-rover

Polecamy przeczytać ten artykuł.
--------------------
http://www.roverki.pl/ind...pony-do-roverka

zajrzyj do działu "Modele" i sprawdź dane

----------------
http://www.roverki.pl/ind...-mojego-roverka

znajdziesz w dziale Linki.
Duża baza sprzedawców (hurtownie, firmy, osoby prywatne) znajduje się też na naszej stronie klubowej w dziale Części i warsztaty.
--------------------------

http://www.roverki.pl/ind...sznie-duzo-pali

radzimy zajrzeć do działu modele i sprawdzić dane producenta

--------------------
http://www.roverki.pl/ind...ow-np-400-i-416

Powody tej zmiany zostały podane tym artykule (przedostatni akapit).
----------------------

[ Dodano: Nie Cze 20, 2010 14:43 ]
Nastepne w "Porady nt. eksploatacji" dotyczace poszczegolnych modeli:

http://www.roverki.pl/ind...ilot-nie-dziala

Przeczytaj ten artykuł, a potem ten.
------------

http://www.roverki.pl/ind...-przeciwpylkowy

można pobrać z tego adresu - nie ma takiego pliku
----------------
http://www.roverki.pl/ind...y-faluja-obroty

obrotów ssania można znaleźć w RAVE oraz w manualu do Hondy Accord
--------------------------
http://www.roverki.pl/ind...sci-i-robocizna

Podane ceny są orientacyjne. Nie wiesz gdzie kupić? Przeczytaj to.
-----------------

http://www.roverki.pl/ind...zonych-obrotach

Na stronie klubowej znajduje się artykuł na temat czyszczenia przepustnicy w silnikach serii K.
------------

http://www.roverki.pl/ind...ymiany-rozrzadu

Podane ceny są orientacyjne. Nie wiesz gdzie kupić? Przeczytaj to.


---------------
http://www.roverki.pl/ind...lektora-ssacego

Więcej informacji na temat systemu VIS stosowanego w KV6 można znaleźć tutaj.

---------
http://www.roverki.pl/ind...sci-i-robocizna

Podane ceny są orientacyjne dotyczą zamienników (paski, uszczelniacze wałków i napinacze) oraz oryginałów (pompa wody i napinacz hydrauliczny). Nie wiesz gdzie kupić? Przeczytaj to.

-------------------

http://www.roverki.pl/ind...ka-check-engine

Przyczyn może być wiele, ale szukanie należy rozpocząć od sprawdzenia kodów błędów

-------------------

MaReK - Nie Cze 20, 2010 15:48

Kurcze martens, niezła robota :)
Czy w ogóle ktoś wie, do czego to ma się odnosić?
Bo to już nie jest kwestia preparowania linka, tylko całości samego odnośnika....

martens - Nie Cze 20, 2010 15:58

MaReK, moze da sie porownac ze stara wersja strony (jesli jest jeszcze gdzies dostepna)? Do czego maja sie odnosic to juz pytanie nie do mnie ;) - ja dopiero staram sie zrozumiec swojego Rover'ka ;) .
kasjopea - Nie Cze 20, 2010 21:57

Właściwie wszystko zrobione.
Mam jedynie problem z tym:
martens napisał/a:
http://www.roverki.pl/ind...atalog-czci-epc

Tak. Można go pobrać z tego adresu


i tym, a konkretnie manualem Hondy
martens napisał/a:
http://www.roverki.pl/ind...y-faluja-obroty

obrotów ssania można znaleźć w RAVE oraz w manualu do Hondy Accord

martens - Nie Cze 20, 2010 22:17

kasjopea, niezla robota!
Malutka uwaga - w IE 8 tekst
"rave-100-800-mgf.iso

To miejsce jest przeznaczone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.
Proszę zaloguj się lub zarejestruj."

wyswietla sie BARDZO DUZA CZCIONKA

http://www.roverki.pl/ind...y-faluja-obroty
i przejscie do RAVE:

http://www.roverki.pl/ind...-startdown/104/

ale to juz kosmetyka :mrgreen:
Szukac dalej czy dac Wam chwile oddechu?

kasjopea - Nie Cze 20, 2010 22:20

Jak dla mnie to możesz szukać, zawsze możemy coś przeoczyć :wink: .
emes - Nie Cze 20, 2010 23:06

http://www.roverki.pl/index.php/o-klubie/statut

Nie działa pogrubiony link:

Wersja Statutu w formacie MS Word spakowana zipem dostępna jest TUTAJ.

azer - Pon Cze 21, 2010 10:35

nie wiem czy było to wspominane, ale przy częściach i warsztatach w widoku ogólnym, http://www.roverki.pl/ind...sztaty?catid=29 jest opis warsztatu co robią itd, a wchodząc w szczegóły tego opisu już nie ma. A przydalby się bo jak daje się komuś link do konkretnego serwisu to wchodząc w ten link dana osoba nie wie do końca czym się zajmuje mechanik.
Tomaszi - Wto Cze 22, 2010 00:05

emes napisał/a:
http://www.roverki.pl/index.php/o-klubie/statut

Nie działa pogrubiony link:

Wersja Statutu w formacie MS Word spakowana zipem dostępna jest TUTAJ.

Zastanawiam się czy jest to potrzebne, skoro mozna teraz skorzystać z ikonek pdf i drukuj.

MaReK - Wto Cze 22, 2010 11:40

azer napisał/a:
nie wiem czy było to wspominane, ale przy częściach i warsztatach w widoku ogólnym, http://www.roverki.pl/ind...sztaty?catid=29 jest opis warsztatu co robią itd, a wchodząc w szczegóły tego opisu już nie ma. A przydalby się bo jak daje się komuś link do konkretnego serwisu to wchodząc w ten link dana osoba nie wie do końca czym się zajmuje mechanik.

Zrobione. O to chodziło?

azer - Wto Cze 22, 2010 13:53

MaReK, tak
Ciufa - Pią Lip 02, 2010 14:19

tylko mi źle otwiera ten dokument ? http://roverki.pl/index.p...czne?format=pdf
te dane w tabelkach się kupy nie trzymają

martens - Pią Lip 02, 2010 15:45

Ciufcia, nie tylko Tobie :) .
DawidNB - Pon Lip 05, 2010 22:38

po włączenu menu uproszczonego

ikonka WIADOMOŚCI wygląda tak jak dla menu pełnego:


Ley - Pon Lip 05, 2010 22:52

DawidNB napisał/a:
po włączenu menu uproszczonego

ikonka WIADOMOŚCI wygląda tak jak dla menu pełnego:


No tak :) Tryb uproszczony był jedną z kilku opcji, którą odłożyłem "na później" :oops:

Jak wrócę z wywczasu to się za to wreszcie wezmę (chyba, że mnie ktoś wyprzedzi) :D

apples - Wto Lip 20, 2010 12:34

Dotyczy forum:
Możecie sprawdzić jeszcze co się stało ze zdjęciami z tego tematu http://forum.roverki.eu/v...p=275735#275735 Po przeniesieniu strony klubowej zanikły. :sad:

kasjopea - Wto Lip 20, 2010 12:52

Może kolega Dam-Kam usunął je z fotosika.
apples - Wto Lip 20, 2010 17:33

kasjopea napisał/a:
Może kolega Dam-Kam usunął je z fotosika.
Nie wiedziałem że były na fotosiku. Dzięki :wink:
azer - Czw Lip 22, 2010 13:04

będąc w charakterystyce modeli
http://www.roverki.pl/ind...200-opis-modelu
mamy klikalne linki będące poddziałami "opis ogólny / dane techniczne / raport awaryjności / galeria"

Jednak konkretnym linkiem (dane techiczne) nie można się podzielić bo w linku jest spacja, widać wyraźnie poniżej
http://www.roverki.pl/ind...pis-modelu#dane techniczne

maryba - Wto Wrz 28, 2010 23:10
Temat postu: Ceny salonowych rowerków
czy ma ktoś może ceny salonowych rowerków z 2002- 2005 roku

może tu były -ale juz nie ma :(
http://www.roverki.pl/mul...rover-w-polsce/

martens - Pon Sty 03, 2011 10:58

1. W Galerii/Prospekty i Katalogi - Skany prospektów MG
http://www.roverki.pl/pro...spektow-mg.html
znajduje sie katalog ROVER 75/Dane techniczne '00 (en)
powinien byc chyba pietro wyzej...

2. W Galerii

a) /Zloty ogólnopolskie - XI Ogólnopolski Zlot Klubu (Jachranka 23.06.2007)
http://www.roverki.pl/gal...-jachranka.html

w katalogu filmy:
http://www.roverki.pl/gal.../792-filmy.html

filmy nie laduja sie/nie odtwarzaja/nie mozna zapisac elementu docelowego

b) Zloty ogólnopolskie - X Ogólnopolski Zlot Klubu (Radom 1.07.2006)

http://www.roverki.pl/gal...7-01-radom.html

w katalogu filmy
http://www.roverki.pl/gal.../745-filmy.html

film nie laduje sie/nie odtwarza/nie mozna zapisac elementu docelowego

c)Zloty ogólnopolskie - V Ogólnopolski Zlot Klubu (Miedziana 07.2003)
http://www.roverki.pl/gal...-miedziana.html
w katalogu filmy

http://www.roverki.pl/gal.../438-filmy.html
filmy nie laduja sie/nie odtwarzaja/nie mozna zapisac elementu docelowego

d)Zloty ogólnopolskie - III Ogólnopolski Zlot Klubu (Jachranka 05.2002)
http://www.roverki.pl/gal...-jachranka.html
pierwszy element:
000_III_Zlot_Roverki_divx5.avi
film nie laduje sie/nie odtwarza/nie mozna zapisac elementu docelowego

e) Zloty ogólnopolskie - II Ogólnopolski Zlot Klubu (Wilga 09.2001)

http://www.roverki.pl/gal...1-09-wilga.html
wszystkie elementy z rozszerzeniem *. MPG
filmy nie laduja sie/nie odtwarzaja/nie mozna zapisac elementu docelowego


na razie tyle
pozdrawiam
Marta

[ Dodano: Pon Sty 03, 2011 10:10 ]
i nastepne:
---
problem z artykulem/zdjeciami
http://www.roverki.pl/wia...-nowego-mg.html
---
prawdopodobnie bledne sciezki miniaturek .gif w poszczegolnych artykulach i stronie
http://www.roverki.pl/wia...a-mg-group.html

http://www.roverki.pl/mod...GXPpoweSV-R.gif
http://www.roverki.pl/mod...admin/MGGT1.gif
http://www.roverki.pl/mod...in/75coupe1.gif

[ Dodano: Pon Sty 03, 2011 10:49 ]
zla sciezka zapowiedzi artykulu i w artykule:
http://www.roverki.pl/his...lat-rovera.html
http://www.roverki.pl/mod...th_ROV3D4C_.gif

[ Dodano: Pon Sty 03, 2011 10:55 ]
----
http://www.roverki.pl/his...ria-modelu.html

w tekscie:
[ Historia | Dane techniczne | Galeria | Wygaszacze | Tapety ]
zly link do wygaszaczy

w ostatnim zdaniu:
"45 pod nazwą MG ZS (Galeria ZS...) została wystawiona do rajdów serii BTCC (ROVER w sporcie...)."
zly link (Galeria ZS...)

[ Dodano: Pon Sty 03, 2011 10:58 ]
---
http://www.roverki.pl/his...ria-modelu.html
w tekscie:
[ Opis modelu | Dane techniczne | CrashTest | Galeria ]
nieaktywne linki Dane techniczne, CrashTest, Galeria
no chyba, ze mialy byc niepodpiete

kasjopea - Sob Sty 08, 2011 00:44

martens napisał/a:
problem z artykulem/zdjeciami
http://www.roverki.pl/wia...-nowego-mg.html
Jedyne co mogłam zrobić, to wyłączyć artykuł.

martens napisał/a:
zla sciezka zapowiedzi artykulu i w artykule:
Nie rozumiem o co chodzi.

martens napisał/a:
http://www.roverki.pl/his...ria-modelu.html

w tekscie:
[ Historia | Dane techniczne | Galeria | Wygaszacze | Tapety ]
zly link do wygaszaczy

w ostatnim zdaniu:
"45 pod nazwą MG ZS (Galeria ZS...) została wystawiona do rajdów serii BTCC (ROVER w sporcie...)."
zly link (Galeria ZS...)
Linki do galerii poprawione, wygaszacze wyłączone, bo nie znalazłam żadnych.

martens napisał/a:
http://www.roverki.pl/his...ria-modelu.html
w tekscie:
[ Opis modelu | Dane techniczne | CrashTest | Galeria ]
nieaktywne linki Dane techniczne, CrashTest, Galeria
no chyba, ze mialy byc niepodpiete
Podpięte.

Jeśli chodzi o resztę, to niestety nie umiem tego zrobić :roll: .

martens - Wto Mar 01, 2011 20:01

Cytat:
[ Dodano: Pon Sty 03, 2011 10:49 ]
zla sciezka zapowiedzi artykulu i w artykule:
http://www.roverki.pl/his...lat-rovera.html
http://www.roverki.pl/mod...th_ROV3D4C_.gif


chodzilo mi o to, ze zarowno na glownej stronie:
http://www.roverki.pl/historia-firmy-rover.html
nie pojawia sie .gif
jak i po przejsciu do artykulu:
http://www.roverki.pl/his...lat-rovera.html

.gif:
http://www.roverki.pl/mod...th_ROV3D4C_.gif

:smile:

ps. szukac dalej ?? ;)

[ Dodano: Wto Mar 01, 2011 20:01 ]
I nastepne ;) to znaczy trzeba zaktualizowac na 2011
na stronie:
http://www.roverki.pl/klub/o-klubie.html

"ze stosownym dopiskiem, np. "Składka roczna 2010 - nick, imię i nazwisko (nowa legitymacja)*".

*nowa legitymacja w tytule przelewu oznacza to, że klubowicz wpłaca składkę pierwszy raz i nie ma jeszcze legitymacji, lub ma już zapełnione trzy pola na naklejki roczne, i chce otrzymać nową

Składka roczna na rok 2010 wynosi minimum 50 zł (będziemy wdzięczni za większe wpłaty, stosownie do swoich możliwości finansowych). "


oraz tutaj:
http://www.roverki.pl/o-k...onkowskiej.html

Składka roczna powinna być wniesiona na ww rachunek bankowy.
TYTUŁ PRZELEWU powinien brzmieć: "Składka 2010, nick, (nowa legitymacja)*"

greg-si - Wto Mar 01, 2011 20:08

up
kasjopea - Wto Mar 01, 2011 20:30

martens, dzięki, jest to w tylu miejscach napisane, że nie ogarnęłam wszystkich, w których trzeba pozmieniać. Jeszcze raz dziękuję.
martens - Wto Mar 01, 2011 20:36

kasjopea, spoko :grin: , ciesze sie, ze moge w czyms pomoc. Strona rzeczywiscie jest bardzo rozbudowana i w wielu miejscach powtarzaja sie pewne informacje, dodatkowo ostatnia zmiana strony - chetnie w wolnych chwilach poprzegladam reszte :grin:
greg-si, dziekuje :grin:

kasjopea - Wto Mar 01, 2011 20:41

martens, Twoje uwagi są naprawdę cenne. Dziękuję za nie. To co mieści się w moich umiejętnościach i jestem sama w stanie poprawić, to zrobię. Inne rzeczy niestety muszą poczekać.
Verneur - Sro Mar 23, 2011 13:42

Witam,
próbowałem pobrać ze strony klubowej instrukcję obsługi R25.Po kliknięciu "Pobierz" wyskakuje komunikat, że nie znaleziono pliku:

LINK




Taki sam komunikat wyskakuje w przypadku próby ściągnięcia jakiegokolwiek pliku z działu technicznego (zarówno tego ogólnodostępnego jak i dla klubowiczów).Próbowałem na dwóch przeglądarkach (Mozilla i Chrome).
W czym może tkwić problem?

MaReK - Sro Mar 23, 2011 15:23

Verneur napisał/a:
W czym może tkwić problem?

W ścieżkach do plików...

Spróbuj teraz.

Pozdrawiam,

Verneur - Sro Mar 23, 2011 15:47

Już działa :wink:

Dzięki

MaReK - Sro Mar 23, 2011 16:14

Verneur napisał/a:
Już działa
Dzięki


Dzięki za zgłoszenie.
Pozdrawiam,

Harry - Czw Mar 24, 2011 23:47

jest bład w specyfikacji technicznej rover 200 RF
nie ma felg alu 5 calowych są albo 5,5 albo 6
http://images40.fotosik.p...2ce2e615c26.jpg

http://images46.fotosik.p...4e3c1605b37.jpg

http://images47.fotosik.p...6bd0566965b.jpg



( jak chcesz Marku to mogę CI wysłać zeskanowaną cała książeczkę z akcesoriami do Roverów :wink: żeby np. była na str. klubowej )

MaReK - Pią Mar 25, 2011 00:29

Wkleiłeś za krótkie linki.
A co do tego co mi możesz wysłać, to czy to jest możliwe do umieszczenia przez nas?

Harry - Pią Mar 25, 2011 16:32

poprawione, kiedyś jeden z klubowiczów/ sympatyków podesłał mnie to :wink:
a czy jest możliwe to nie wiem, sam byś musiał ocenić

MaReK - Pią Mar 25, 2011 16:48

Harry napisał/a:
jak chcesz Marku to mogę CI wysłać zeskanowaną cała książeczkę z akcesoriami do Roverów :wink: żeby np. była na str. klubowej )

Mam wrażenie, że piszę o tym samym z kolegą Slax ;)

martens - Sob Kwi 09, 2011 14:53

Dzisiaj zauwazone:

http://www.roverki.pl/spr...tokwiecien.html

"Czas trwania konkursu: 10.05 .2011 - 05.05.2011" - tutaj chyba trzeba poprawic date i zdjac spacje w dacie

"Zdjęcia przesyłajcie na adres foto at roverki . pl" - zdjac zbedne spacje w adresie

pozdrawiam
Marta

MaReK - Sob Kwi 09, 2011 15:57

To nie powinno być jeszcze opublikowane ;)
martens - Sob Kwi 09, 2011 19:45

oj sorki - to uprzedzajcie wczesniej co mam sprawdzac a co nie :razz: :wink:

ps. ale przynajmniej widac, ze czasem zagladam na WWW ;)

pozdrawiam
Marta

kasjopea - Sob Kwi 09, 2011 20:05

martens napisał/a:
ps. ale przynajmniej widac, ze czasem zagladam na WWW ;)
Dokładnie. Niektórzy poza forum świata nie widzą :razz: :wink: .
greg-si - Pon Kwi 11, 2011 11:44

martens napisał/a:
Dzisiaj zauwazone:

http://www.roverki.pl/spr...tokwiecien.html

"Czas trwania konkursu: 10.05 .2011 - 05.05.2011" - tutaj chyba trzeba poprawic date i zdjac spacje w dacie

"Zdjęcia przesyłajcie na adres foto at roverki . pl" - zdjac zbedne spacje w adresie

pozdrawiam
Marta

Nadal to nie jest poprawione.

Cytat:
Widok z okna wskazuje, że wiosna zagościła u nas już na dobre, więc w tym miesiącu trzeba ożywić trochę design kalendarza. W związku z tym proponuję na kwiecień zdjęcia, które będą przedstawiały Wasze Roverki na tle pierwszych oznak wiosny. Na pewno takie są gdzieś obok Was. J

Nie wiem po co to J.

MaReK - Pon Kwi 11, 2011 11:47

Nie jest poprawione, ale nie jest też upublicznione.
Wiadomo, że jak klikniesz w link artykułu to będzie się wyświetlał.

J. to pewnie Justyna, albo coś nie poszło ;D

greg-si - Pon Kwi 11, 2011 11:48

MaReK, jest publiczne dla niezalogowanych :)
Jak było zablokowane i niewidoczne to link nie działał.

MaReK - Pon Kwi 11, 2011 11:58

Ano tak! Justyna go chyba dzisiaj poprawiła.
Ja mam dzisiaj dodać zdjęcia nowe, z marca ;)

greg-si - Pon Kwi 11, 2011 12:02

MaReK, właśnie dlatego odwiedzam stronę klubową co chwila :P
MaReK - Pon Kwi 11, 2011 12:42

Ale w takim razie, gdzie jest jeszcze błąd, bo nie kumie ;)
greg-si - Pon Kwi 11, 2011 12:51

No w dacie konkursu. Bo jak coś może trwać od 10 maja do 5 maja tego samego roku? ;)
martens - Pon Kwi 11, 2011 13:03

a i jeszcze zobaczylam tu:
http://www.roverki.pl/spr...czenwinner.html
dziwne znaki zapytania:
"Mamy pierwszych zwycięzców konkursu fotograficznego. Przez cały luty trwała ankieta, w której głosowaliście na najlepsze zdjęcia. Przypomnę, iż tematem styczniowej edycji konkursu była ?Zima w mieście?.

Zwycięskie zdjęcie Klubowicza zagości na styczniowej karcie kalendarza roverkowego na 2012 rok, a zwycięskie zdjęcie Sympatyka weźmie udział w dogrywce i będzie także miało szansę znaleźć się na kartach klubowego kalendarza.

A o to i wyniki ankiety.

Ze zdjęć nadesłanych przez Klubowiczów wybraliście zdjęcie nadesłane przez MaReK?a ? 39 głosów ? 78% wszystkich oddanych głosów.

Wśród Sympatyków wygrał darpaj, którego zdjęcie zdobyło 16 głosów ? 31,73%."

Gites - Wto Kwi 12, 2011 15:00

Witam,
Na stronie z opisem modelu MG TF jest drobny błąd. Opis układu hamulcowego mówi, że nie jest możliwym zainstalowanie kół 16". Prawidłową informacją powinno być, iż nie da rady zamontować 15" ;)
Pozdrawiam,

andrew0503 - Czw Kwi 14, 2011 20:09

Hello
A na stronie
http://www.roverki.pl/por...do-roverka.html
nie działają linki następujących firm:
Dayco, Iskra, Filtron, Sędziszów, Cifam, Textar, Brembo, Remsa, Lucas, KaYaBa, Impergom, Klokkerholm, Federal Mogul, Auto-Sosulski, Quinton Hazell :sad:

[ Dodano: Czw Kwi 14, 2011 18:48 ]
Aha i Rave na stronie klubowej jest trochę okrojony, można ściągnąć, nie można uruchomić
http://www.roverki.pl/ind...-startdown/105/
Ktoś na forum podał 3 linki z Rapida, gdzie jest całość i hula aż miło
http://rapidshare.com/fil..._2003.part1.rar
http://rapidshare.com/fil..._2003.part2.rar
http://rapidshare.com/fil..._2003.part3.rar
A tym ktosiem jest jak widzę niezastąpiony kolega apples
Linki są w temacie "dyskusja o rave" i tam działają :wink:

[ Dodano: Czw Kwi 14, 2011 19:08 ]
http://www.roverki.pl/por...wnopodobne.html
Hartmann Auto Tuning, strona też nieaktywna

[ Dodano: Czw Kwi 14, 2011 19:23 ]
Na stronie
http://www.roverki.pl/por...nde-lambda.html
odnośniki też nieaktywne
http://www.roverki.pl/por...do-roverka.html
tabela z zamiennikami opon też nie chce się wyświetlić

[ Dodano: Czw Kwi 14, 2011 19:33 ]
http://www.roverki.pl/por...nie-wlacza.html
o klimatyzacji też się więcej nie dowiem-3-częściowy artykuł nie wyświetla się

[ Dodano: Czw Kwi 14, 2011 20:09 ]
Na stronie
http://www.roverki.pl/ind...i-mg-w-polsce/4
Austin Mini Morris Garage - Błąd 404

apples - Czw Kwi 14, 2011 21:34

Nie działa link do opisu kasowania inspekcji serwisowej http://roverki.pl/index.p...cle/21-inne/419 oraz do opisu zmiany wyświetlacza http://roverki.pl/index.p...cle/21-inne/470 Linki są z http://forum.roverki.eu/v...p=493184#493184
kasjopea - Czw Kwi 14, 2011 22:51

andrew0503 napisał/a:
A na stronie
http://www.roverki.pl/por...do-roverka.html
nie działają linki następujących firm:
Dayco, Iskra, Filtron, Sędziszów, Cifam, Textar, Brembo, Remsa, Lucas, KaYaBa, Impergom, Klokkerholm, Federal Mogul, Auto-Sosulski, Quinton Hazell :sad:
Poprawiłam wszystkie, z wyjątkiem Lucasa, bo nie wiem jaką stronę mam tam podpiąć :/

[ Dodano: Czw Kwi 14, 2011 22:08 ]
martens znaczki pousuwane ;) .

[ Dodano: Czw Kwi 14, 2011 22:10 ]
andrew0503 napisał/a:
http://www.roverki.pl/por...wnopodobne.html
Hartmann Auto Tuning, strona też nieaktywna
Poprawione.

[ Dodano: Czw Kwi 14, 2011 22:18 ]
andrew0503 napisał/a:
Na stronie
http://www.roverki.pl/por...nde-lambda.html
odnośniki też nieaktywne
http://www.roverki.pl/por...do-roverka.html
tabela z zamiennikami opon też nie chce się wyświetlić
:ok:

[ Dodano: Czw Kwi 14, 2011 22:31 ]
apples napisał/a:
Nie działa link do opisu kasowania inspekcji serwisowej http://roverki.pl/index.p...cle/21-inne/419 oraz do opisu zmiany wyświetlacza http://roverki.pl/index.p...cle/21-inne/470 Linki są z http://forum.roverki.eu/v...p=493184#493184
apples, ;> wstaw dobre linki:
http://www.roverki.pl/zro...u-rover-75.html
http://www.roverki.pl/zro...dowy-w-r75.html
:razz:

[ Dodano: Czw Kwi 14, 2011 22:38 ]
Poprawiłam Ci w workshopie.

[ Dodano: Czw Kwi 14, 2011 22:40 ]
andrew0503 napisał/a:
http://www.roverki.pl/por...nie-wlacza.html
o klimatyzacji też się więcej nie dowiem-3-częściowy artykuł nie wyświetla się
Nikt się nie dowie. Ja robiłam ten dopisek i nie mam zielonego pojęcia skąd były te artykuły ;) .

[ Dodano: Czw Kwi 14, 2011 22:51 ]
Gites napisał/a:
Na stronie z opisem modelu MG TF jest drobny błąd. Opis układu hamulcowego mówi, że nie jest możliwym zainstalowanie kół 16". Prawidłową informacją powinno być, iż nie da rady zamontować 15" ;)
Tam jest napisane, że są tarcze 304 mm i zaciski czterotłoczkowe, to ta informacja o niemożności zamontowania felg 16" chyba jednak jest prawidłowa. Czy się mylę?
MaReK - Czw Kwi 14, 2011 22:59

16" wchodzą ale tylko w odpowiednim kształcie (szprychowe) inne nie podejdą, gdyż ramię felgi może zahaczać o zacisk. 15" to w ogóle chyba nie ma co marzyć ;)

Piszę na podstawie informacji uzyskanych od mądrzejszych kolegów na spocie, kiedy pierwszy raz zademonstrowaliśmy "toffika" ;)

apples - Pią Kwi 15, 2011 08:59

kasjopea napisał/a:
Poprawiłam Ci w workshopie.
Dzięki :grin: Jak zawsze, Niezastąpiona. :smile:
Gites - Pią Kwi 15, 2011 20:23

MaReK napisał/a:
16" wchodzą ale tylko w odpowiednim kształcie (szprychowe) inne nie podejdą, gdyż ramię felgi może zahaczać o zacisk. 15" to w ogóle chyba nie ma co marzyć ;)

Piszę na podstawie informacji uzyskanych od mądrzejszych kolegów na spocie, kiedy pierwszy raz zademonstrowaliśmy "toffika" ;)

Ok, najwidoczniej zamerdałem i mnie nie zrozumiałeś... W podanym artykule jest w tej chwili zapis:
Kod:
Spowodowało to niemożność zamontowania kół 16-calowych

Chyba zgodzisz się że powinno to być zmienione na:
Kod:
Spowodowało to niemożność zamontowania kół 15-calowych

Pozdrawiam

kasjopea - Pią Kwi 15, 2011 21:57

Gites, moim zdaniem nie masz racji. Dla mnie z tego wynika, że 16' nie podejdą, a jeśli już (jak pisze MaReK) to tylko niektóre.
Gites - Sob Kwi 16, 2011 01:34

kasjopea napisał/a:
Gites, moim zdaniem nie masz racji. Dla mnie z tego wynika, że 16' nie podejdą, a jeśli już (jak pisze MaReK) to tylko niektóre.

Nie żebym był uparty czy coś podobnego. Zwróciłem na to uwagę wyłącznie dlatego, że wcześniej "gdzieś" po anglojęzycznej stronie internetu znalazłem artykuł zawierający tabelę. Było to zestawienie wszystkich modeli serii TF, gdzie w wierszu obejmującym zastosowane felgi 15", dla modelu 160 było napisane "not possible". Niestety nie mogę znaleźć dokładnie tego samego artykułu ale na poparcie swoich racji pozwolę sobie przytoczyć to zestawienie. Mniej więcej w 1/3 tego zestawienia są podane dane dla kół 15" i 16". Proszę sprawdzić co jest podane dla modelu 160 (ostatnia kolumna).
Poza tym tak na chłopski rozum biorąc, jeśli twierdzicie że nie można wsadzić obręczy 16" ze względu na powiększone tarcze i zaciski to jakim cudem wejdą tam 15"?
Pozdrawiam,

MaReK - Sob Kwi 16, 2011 12:22

Gites napisał/a:
Poza tym tak na chłopski rozum biorąc, jeśli twierdzicie że nie można wsadzić obręczy 16" ze względu na powiększone tarcze i zaciski to jakim cudem wejdą tam 15"?

Teraz to ja czegoś nie rozumiem ;)
Gdzie twierdzimy, że 16 nie wejdą, a wejdą 15?
15 nie wejdą na 160 z brembo na pewno, a 16 wejdą, ale nie wszystkie z tego co mi wiadomo. Chyba nie pozostanie nam nic innego, jak przyjechać na Zlot TFem i będziemy przerzucać obręcze ;)

Gites - Sob Kwi 16, 2011 17:11

MaReK napisał/a:
Gites napisał/a:
Poza tym tak na chłopski rozum biorąc, jeśli twierdzicie że nie można wsadzić obręczy 16" ze względu na powiększone tarcze i zaciski to jakim cudem wejdą tam 15"?

Teraz to ja czegoś nie rozumiem ;)
Gdzie twierdzimy, że 16 nie wejdą, a wejdą 15?
15 nie wejdą na 160 z brembo na pewno, a 16 wejdą, ale nie wszystkie z tego co mi wiadomo. Chyba nie pozostanie nam nic innego, jak przyjechać na Zlot TFem i będziemy przerzucać obręcze ;)


Tutaj - cała dyskusja rozbija się dokładnie o ten tekst:

Cytat:
Układ hamulcowy.
Dzięki zmianie tylnego zawieszenia stało się możliwe zwiększenie siły hamowania kół tylnych. W modelu 160 zastosowano większe (304-mm) tarcze hamulcowe. Spowodowało to niemożność zamontowania kół 16-calowych - inne zaciski (większe, czterotłoczkowe).


Poza tym to, że wspomniałem w ostatnim poście o felgach 15" miało na celu zwrócenie uwagi że jeśli zgodnie z błędnym (moim zdaniem) zapisem we wspomnianym artykule nie można wsadzić 16" to że niby można 15"? No bo 17" to chyba raczej nie wejdą ze względu na szorowanie po nadkolach.
Czy teraz już wiadomo o co mi dokładnie chodzi?
Pozdrawiam,

kasjopea - Sob Kwi 16, 2011 18:17

Uwaga do osób śledzących ten wątek.
Włączyliśmy na stronie klubowej Strefę R i Strefę MG. Informacje znajdujące się w naszych zasobach dopiero będą tam umieszczane, więc proszę na razie nie zgłaszać żadnych uwag o błędach, brakach itd. ;)

MaReK - Sob Kwi 16, 2011 23:48

Gites napisał/a:
Czy teraz już wiadomo o co mi dokładnie chodzi?

Nie wiem już sam czy Cię rozumiem ;)
Tobie chodzi o to, że artykuł powinien być napisany dla ciemnej masy i zawierać treść jasno określającą, że 15' nie wejdzie żadna felga, a z 16' wejdą tylko wybrane kształty? ;)
W ogóle to jak się tak wczytać w tę treść, to informuje nas ona o tylnych hamulcach, a tam akurat zarówno 15' jaki 16' cali podejdzie. Nie wejdą na te zaciski brembo z przodu...

Ja bym poczekał na opinie np. Tomiego, który chyba w tej kwestii będzie miał więcej do powiedzenia, ew. poprosił kogoś z Rave'em żeby przekopiował co tam jest napisane ;)

Gites - Nie Kwi 17, 2011 19:21

MaReK napisał/a:
[...] Tobie chodzi o to, że artykuł powinien być napisany dla ciemnej masy i zawierać treść jasno określającą, że 15' nie wejdzie żadna felga, a z 16' wejdą tylko wybrane kształty? ;) [...]

No może bez obrażania ludzi ;) ... ale tak, mniej więcej o to mi chodzi. Dam sobie paznokieć obciąć że widziałem gdzieś oryginalny artykuł po angielsku, z którego to było tłumaczone i tam wyraźnie było napisane że ze względu na powiększone zaciski i tarcze nie da się założyć felg 15". Co do tego że tylko niektóre 16" wchodzą - zupełnie się nie orientuję ale to zapewne kwestia dobrania felgi z odpowiednim ET (jak przy każdym innym aucie zresztą). No dobra... nie ma co ciągnąć tej historii w nieskończoność. Zrobicie jak będziecie uważali.

adamsky - Nie Kwi 17, 2011 22:58

Gites napisał/a:
Dam sobie paznokieć obciąć
tak tak... Czarek też tak MÓWIŁ :D

a tak z innej paki. odnośnie tematu "Avatar przy postach" to podany link do władz klubu działa, ale przy nickach forumowych tych w nawiasach są znaki zapytania.
Jakby ktoś miał chwilę to może je pousuwać :)

kasjopea - Nie Kwi 17, 2011 23:04

To nie jest kwestia pousuwania. Coś się wysypało, bo w artykułach też tak jest. Poznikały cudzysłowy i myślniki. Ale to już może MaReK będzie wiedział jak temu zaradzić :/ .
adamsky - Nie Kwi 17, 2011 23:09

kasjopea napisał/a:
może MaReK będzie wiedział jak temu zaradzić :/ .

może nie kombinować to tak się nie bedzie robiło ? ;)

MaReK - Pon Kwi 18, 2011 03:26

adamsky8811 napisał/a:
może nie kombinować to tak się nie bedzie robiło ? ;)

Coś sugerujesz? ;)
Strona i forum to dwa oddzielne podwórka.

Zaraz spojrzę co się tam dzieje ;)

[ Dodano: Pon Kwi 18, 2011 03:26 ]
Problem wynikł najprawdopodobniej przy imporcie bazy danych.
Nie wiem jak były skonstruowane te artykuły i co zawierały przed sobą znaki " i -, ale stały się dla serwera niezrozumiałe, stąd "?". Takie kwiatki trzeba poprawiać ręcznie.

adamsky - Pon Kwi 18, 2011 10:25

Cytat:
Coś sugerujesz? ;)


nie nie nie :) robisz robotę i to jest :ok:

MaReK - Pon Kwi 18, 2011 10:29

adamsky8811 napisał/a:
nie nie nie :) robisz robotę i to jest :ok:

Hehe, ale nie tam ;) Tam się popsuło przy konwersji, pewnie różnice w wersji oprogramowania bazy. Takie kwiaty tylko ręcznie można poprawić. Co ciekawe, "-" przy dwu członowym nazwisku zostało nietknięte. Prawdopodobnie w samym artykule był niewidoczny znaczek przed, który został przez serwer potraktowany jako "ufo" i stąd krzaki.

Przy stronie będę wszak dłubał niedługo, bo trzeba upublicznić artykuły tylko dla oczu Klubowiczów :) Ale to nocami będzie się działo więc luz ;)

kasjopea - Wto Kwi 19, 2011 12:11

UWAGA! Prośba do osób chętnych do pomocy przy tworzeniu strony klubowej.

Jak zauważyliście (i już wcześniej w tym temacie wspomniałam), włączyliśmy na stronie klubowej strefy R i MG. Właściwie poumieszczałam już w nich większość materiałów znajdujących się w naszych zasobach i nadających się do umieszczenia tam. Oczywiście jest jeszcze sporo do zrobienia, między innymi dopieszczenie menu, ale tym zajmę się pewnie dopiero po świętach.

Nie da się nie zauważyć, że niestety mamy duże braki w materiałach na temat poszczególnych modeli. I tutaj prośba do Was. Osoby, które byłyby chętne do opracowania brakujących informacji bardzo proszę o kontakt. Nie ukrywam, że liczę na Waszą pomoc :grin: .

fafnir - Sro Kwi 20, 2011 19:19

Jeżeli wytyczycie mi jakiś kierunek działania,to jakby co zgłaszam się na ochotnika do pomocy.
martens - Sro Kwi 20, 2011 19:43

Ja nie czuje sie na silach aby opracowywac informacje ale jesli bedzie taka potrzeba chetnie bede sprawdzac i zglaszac ewentualne bledy i braki- jak dotychczas ;) .
Jesli bedzie potrzebna pomoc grafika takze chetnie pomoge w wolnej chwili :D .

pozdrawiam
Marta

fafnir - Sro Kwi 20, 2011 20:55

Skąd mogę wiedzieć jakich informacji potrzeba i na jaki temat?
adamsky - Sro Kwi 20, 2011 21:03

Cytat:
Skąd mogę wiedzieć jakich informacji potrzeba i na jaki temat?

napisz PW do Kasjopea, ona da Ci potrzebne informacje.

fafnir - Sro Kwi 20, 2011 21:07

Ok,dzięki wielkie.Pozdro
adamsky - Czw Kwi 21, 2011 11:22

a co to za motywy na autkach na górze strony ? ;)
MaRek - Twoja inwencja ?
fajnie to wygląda ;P

MaReK - Czw Kwi 21, 2011 11:39

adamsky8811 napisał/a:
a co to za motywy na autkach na górze strony ? ;)

Podobno jakieś święta idą... :)

adamsky8811 napisał/a:
MaRek - Twoja inwencja ?

Nie. Leya.

adamsky8811 napisał/a:
fajnie to wygląda ;P

Czy ja wiem ;) Nie chciałbym mieć tak pomalowanego auta, nawet na święta ;P

adamsky - Czw Kwi 21, 2011 11:43

Fajnie to wygląda bo zmieniło dotychczasowy wygląd a każda zmiana niesie coś dobrego :)

P.s.
jakie święta ?? :załamka:

thef - Czw Kwi 21, 2011 14:44

Kurcze, czy każdy temat musi być tak zaśmiecany offtopem? Proszę, powstrzymajcie się czasem przed zupełnie zbędnymi postami.
kasjopea - Czw Kwi 21, 2011 18:41

fafnir napisał/a:
Skąd mogę wiedzieć jakich informacji potrzeba i na jaki temat?
Wystarczy, że obejrzysz sobie na stronie klubowej Strefę R i Strefę MG, a zobaczysz, że sporo się już pojawiło informacji, ale wielu jeszcze brakuje, szczególnie o MG. I o przygotowanie nieopracowanych modeli aut właśnie Was proszę.
Kilka osób już się zgłosiło, za co jestem bardzo wdzięczna. :grin:

dzelo23 - Pią Kwi 22, 2011 10:12

Joł joł od niedawna zostałem sympatykiem na stronie klubowej. ocb ?? Na forum jest ok ale na stronie sympatyk ogranicza mi dostęp do wielu rzeczy :-)
martens - Pią Kwi 22, 2011 10:52

dzelo23, u mnie tak samo.
Do niedawna mialam status klubowicz na WWW a teraz sympatyk ;)
...cos nabroilam widocznie ze mnie zdegradowano :hmm:

MaReK - Pią Kwi 22, 2011 10:58

A teraz?
martens - Pią Kwi 22, 2011 11:03

Witaj martens,
Status: Sympatyk

Tomaszi - Pią Kwi 22, 2011 11:06

MaReK napisał/a:
A teraz?
akurat u dzelo23 i martens pole odpowiedzialne za to, jest wypełnione prawidłowo.
maciej - Pią Kwi 22, 2011 11:17

Hm... U mnie działa...
martens - Pią Kwi 22, 2011 11:24

MaReK, :całus: :ok2:
MaReK - Pią Kwi 22, 2011 11:29

Tomaszi napisał/a:
akurat u dzelo23 i martens pole odpowiedzialne za to, jest wypełnione prawidłowo.

Akurat u martens nie było, ale uzupełniłem i jest okej ;)
dzelo23 być może stawał się klubowiczem w momencie kiedy fiksował system synchronizacji danych. Niech się sam wypowie.

dzelo23 - Pią Kwi 22, 2011 12:23

Już jest ok. Akcja "sympatyczna" trwała kilka dni a klubowiczem jestem drugi rok więc nie wiem jak jest z tą synchronizacją danych :roll:
kzrr - Pią Kwi 22, 2011 14:01

dzelo23, u mnie jest to samo, loguje się - status "sympatyk"
kasjopea - Sob Kwi 23, 2011 19:36

martens napisał/a:
Ja nie czuje sie na silach aby opracowywac informacje ale jesli bedzie taka potrzeba chetnie bede sprawdzac i zglaszac ewentualne bledy i braki- jak dotychczas ;) .
Jesli bedzie potrzebna pomoc grafika takze chetnie pomoge w wolnej chwili :D .
Miałabym dla Ciebie pracę domową ;) . Mianowicie. Prosiłabym o sprawdzanie artykułów, które już umieściłam w Strefie R i Strefie MG pod kątem ewentualnych błędów (szczególnie chodzi mi o te znaczki, które ostatnio powyskakiwały). Nie ukrywam, że zaoszczędziłoby mi to trochę czasu i pozwoliło zająć się innymi rzeczami na stronie.
martens - Nie Kwi 24, 2011 10:35

kasjopea, OK :grin:
kasjopea - Czw Kwi 28, 2011 19:00

UWAGA!

Udało mi się uporządkować Strefę R i Strefę MG na stronie klubowej. Wszystkie informacje, które znajdowały się w naszych zasobach, a się do tego nadawały zostały tam umieszczone.

Niestety jeśli tam zajrzycie, to zobaczycie, że mamy duże braki, zwłaszcza w strefie MG.

No i tutaj prośba ponowna o zgłaszanie się osób chętnych do wykazania się, z nadmiarem wolnego czasu, z zapałem, energią itd. ;) , które chciałyby pomóc w uzupełnieniu tych braków. Poniżej zamieszczę listę rzeczy, których brakuje, żeby każdy mógł to zobaczyć, bez zbędnego klikania i ewentualnie zadeklarować się do opracowania konkretnej rzeczy:

Strefa R
- Rover 100 - historia modelu
- Rover 200 (kanciak) - opis modelu, dane techniczne ( zarezerwowane)
- Rover 400 (kanciak) - opis modelu
- Rover 800 - historia m.
- R 75 - historia
- R 75 V8 - opis, historia, dane (zarezerwowane)
- Streetwise - dane
- CityRover - historia, dane
- Mini - opis
- SD1 - opis, historia, dane
- P4 - historia, dane
również mile będą widziane opisy różnych innych dawnych modeli R
- Roewe 550 - opis


Strefa MG
- ZS - historia modelu
- ZT - opis, historia, dane (zarezerwowane)
- RV8 - opis, historia, dane
- MGF - opis, historia
- MG TF - historia
- MG XPower SV - historia, dane
- MG 3 - opis, historia, dane
- MG 5 - opis, historia, dane
- MG 7 - opis, historia, dane ( zarezerwowane)
- opisy, historie i dane techniczne różnych dawnych modeli MG



Jak widzicie jest tego naprawdę dużo i bez Waszej pomocy z pewnością nie da się tych braków uzupełnić.

Zatem zachęcam do współpracy, wykazania się i zwyczajnie proszę o pomoc. Satysfakcja gwarantowana :grin:

[ Dodano: Czw Kwi 28, 2011 19:00 ]
Aaaa i jeszcze coś. Proszę nie zwracać uwagi, na znikające lewe menu, bo jeszcze tego nie umiem zrobić :oops: :razz:

Ciufa - Czw Kwi 28, 2011 19:50

kasjopea napisał/a:
Udało mi się uporządkować Strefę R i Strefę MG na stronie klubowej. Wszystkie informacje, które znajdowały się w naszych zasobach, a się do tego nadawały zostały tam umieszczone.

:brawo:

kasjopea - Sob Kwi 30, 2011 16:19

Dzięki "łapance" przeprowadzonej na SB :razz: :wink: udało się z powyższej listy usunąć w krótkim czasie kilka pozycji. Krzys3k, greg-si, Jugol, leszczu19901 bardzo dziękuję :grin: .
I oczywiście zachęcam do dalszej wysilonej pracy :wink: .

aliciaMG - Nie Maj 01, 2011 21:12

Witam,
ja też mam ten problem:
Witaj aliciaMG,
Status: Sympatyk

kasjopea, strefa R i MG wygląda super!!! :ok2: :ok2: :ok2:

kasjopea - Nie Maj 01, 2011 21:31

aliciaMG napisał/a:
kasjopea, strefa R i MG wygląda super!!! :ok2: :ok2: :ok2:
Dzięki, ale to nie moja tylko zasługa. Ja tam tylko sprzątam ;) .
Jugol - Nie Maj 01, 2011 21:33

kasjopea napisał/a:
Dzięki "łapance" przeprowadzonej na SB :razz: :wink: udało się z powyższej listy usunąć w krótkim czasie kilka pozycji. Krzys3k, greg-si, Jugol, leszczu19901 bardzo dziękuję :grin: .
I oczywiście zachęcam do dalszej wysilonej pracy :wink: .


kasjo, kaszka z mlekiem ;) , ale polecam się na przyszłość :taa:

MaReK - Nie Maj 01, 2011 23:58

aliciaMG napisał/a:
Witam,
ja też mam ten problem:
Witaj aliciaMG,
Status: Sympatyk

Powinno być już okej.

aliciaMG - Pon Maj 02, 2011 09:23

MaReK napisał/a:
aliciaMG napisał/a:
Witam,
ja też mam ten problem:
Witaj aliciaMG,
Status: Sympatyk

Powinno być już okej.


:D super! Status jest już ok. Wielkie dzięki Marku ;)

MaReK - Pon Maj 02, 2011 10:25

aliciaMG napisał/a:
Wielkie dzięki Marku ;)

Nie ma za co.

kasjopea - Wto Maj 03, 2011 12:12

Z wcześniejszej listy zostały następujące rzeczy do zrobienia:


Strefa R
- Rover 200 (kanciak) - dane techniczne ( zarezerwowane)
- R 75 V8 - opis/historia, dane (zarezerwowane)
- Streetwise - dane
- Mini - opis
- SD1 - opis/historia, dane
również mile będą widziane opisy różnych innych dawnych modeli R
- Roewe 550 - opis


Strefa MG
- ZT - opis/historia, dane (zarezerwowane)
- MGF - opis/historia
- MG 3 - opis, dane
- MG 7 - opis, dane ( zarezerwowane)
- MG Y - opis/historia
- MG Metro - opis/historia
- MG Maestro - opis/historia
- MG Montego - opis/historia
- MG EX-E - opis/historia
- MG RV8 - opis/historia


Czy jest ktoś chętny?

adamsky - Nie Maj 08, 2011 23:13

nie działa link
www.pozdrowienia.roverki.pl

Witryna www.pozdrowienia.roverki.pl żąda podania nazwy użytkownika i hasła. Komunikat witryny phpMyAdmin localhost.

Dodam że ten link jest na wizytówkach ;)

MaReK - Nie Maj 08, 2011 23:40

adamsky8811 napisał/a:
Witryna www.pozdrowienia.roverki.pl żąda podania nazwy użytkownika i hasła. Komunikat witryny phpMyAdmin localhost.

No to musisz podać, bo inaczej pozdrowienia się nie udadzą ;)
Żart... oczywiście zaraz to poprawię. Dzięki za zgłoszenie.

Pozdrawiam,

greg-si - Wto Maj 10, 2011 13:47

Warto by było zmienić link na banerze na aktualny z maja :)
walkie - Wto Maj 10, 2011 13:48

greg-si, spokojnie, sprawa czeka w kolejce :)
MaReK - Wto Maj 10, 2011 14:11

greg-si napisał/a:
Warto by było zmienić link na banerze na aktualny z maja :)

Greg! Dostaniesz bęcki za format zdjęcia ;P

Link zmieniony.

greg-si - Wto Maj 10, 2011 14:32

MaReK napisał/a:
Greg! Dostaniesz bęcki za format zdjęcia ;P

Spoko. Wszystko przyjmę na klatę :D
Mogłem dać w normalnym formacie ale kto by chciał krowie placki oglądać :D

Tricky - Czw Maj 12, 2011 14:49

W artykule "Jak działa przepływomierz" pierwszy akapit jest powtórzony:
http://www.roverki.pl/zro...plywomierz.html

kasjopea - Sro Lip 27, 2011 18:46

Czy znajdą się chętni do opracowania brakujących modeli do Strefy R i Strefy MG na stronę klubową? Do zrobienia zostały:

Strefa R
- Rover 200 (kanciak) - dane techniczne
- R 75 V8 - opis/historia, dane
- Streetwise - dane
- SD1 - opis/historia, dane
również mile będą widziane opisy różnych innych dawnych modeli R
- Roewe 550 - opis


Strefa MG
- MGF - opis/historia
- MG Y - opis/historia
- MG Metro - opis/historia
- MG Maestro - opis/historia
- MG Montego - opis/historia
- MG EX-E - opis/historia
- MG RV8 - opis/historia

AndrewS - Sro Paź 12, 2011 21:25

melduje posłusznie ze nie działa galeria, a konkretnie fotki ze zlotu w woli duckiej, bystre ,wenecja, ślesin chyba ze tylko mi :roll:
kasjopea - Czw Paź 13, 2011 08:32

Niestety nie tylko Tobie. I na razie nie doszliśmy gdzie podziały się zdjęcia :( .
MaReK - Czw Paź 13, 2011 10:18

A czy one w ogóle były? Czy tylko miały być, zostały stworzone foldery i na tym się skończyło?
zefir - Czw Paź 13, 2011 19:58

w FAQ R75 link opisany jako Co to są silniczki kolektora ssącego (KV6)?
przenosi do błędnego artykułu, a mianowicie TU

pozdrawiam :)

kasjopea - Czw Paź 13, 2011 21:23

Cytat:
A czy one w ogóle były? Czy tylko miały być, zostały stworzone foldery i na tym się skończyło?
Na pewno były z Woli Duckiej, bo je kojarzę, a co za tym idzie z następnych zlotów pewnie też.

[ Dodano: Czw Paź 13, 2011 21:23 ]
zefir, już poprawione, dzięki :smile: .

Ley - Czw Paź 13, 2011 21:49

Za to mamy lukę z Kiekrza :) Nawet katalogu nie ma dla XVIII Zlotu - może ktoś coś odnajdzie w domowych archiwach?