Zobacz temat - Dystanse MDF
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - Dystanse MDF

Spiro - Sro Lip 23, 2008 17:42
Temat postu: Dystanse MDF
Witam czy dystanse mdf z rovera 200 pasują do rover mg zr?

W sensie czy jak kupię od 200 to czy założe u siebie?
Pan sprzedawca ma własnie do 200 3d ale nie jest pewny czy podejdzie.

Prosze o rozjaśnienie moich wątpliwości

Dziękuje

lineumaciel - Sro Lip 23, 2008 17:53

na 99% tak, polecam te z sklepu powe.pl, dokładnie te
Spiro - Wto Lip 29, 2008 02:33

ok zamówiłem, zobaczymy jak przyjdą :D
emilek_kg - Czw Lip 31, 2008 07:30

Witam. Jak juz przyjdą i zamontujesz to napisz czy bez problemu pasują i jaka jest różnica w grze głośnika. Też się zastanawiam nad takimi mdf-ami
lineumaciel - Czw Lip 31, 2008 08:18

emilek_kg napisał/a:
Witam. Jak juz przyjdą i zamontujesz to napisz czy bez problemu pasują i jaka jest różnica w grze głośnika. Też się zastanawiam nad takimi mdf-ami



Jest różnica warto montować.

Spiro - Pią Sie 01, 2008 01:07

juz dotarły, planuje montaż na sobotę łącznie z wyciszeniem drzwi matami app.
Napiszę w niedziele wieczorem.

emilek_kg - Sob Sie 02, 2008 07:18

No no to powidzeia. Jeszcze jedno mam pytanie. Te dystanse mają otwory do przykręcenia w fabryczne miejsca w drzwiach? Są one troche nie uniwersalne :razz:
Spiro - Nie Sie 03, 2008 20:54

Witam, dystanse pasuja bez problemów ! są dobrze dopasowane do drzwi, jednakże trzeba je jeszcze uszczelnić od spodu.
Zabawy troche jest, robiąc to 1 raz zrobiłem wszystko razem z wygłuszaniem drzwi w jakieś 4h, nie ma żadnych problemów z tapicerką itp.
Generalnie łatwa sprawa.
Pozdrawiam

AkUu - Pon Sie 04, 2008 11:12

Spiro napisał/a:
Witam, dystanse pasuja bez problemów ! są dobrze dopasowane do drzwi, jednakże trzeba je jeszcze uszczelnić od spodu.


tez sie zbieram zeby to zrobic...
jak uszczelnic tzn??

Spiro - Wto Sie 05, 2008 00:25

nie wiem czy dobrze zrobiłem ale wyciąłem sobie taki okrąg pod dystans z mdf z maty bitumicznej i przykleiłem do blachy, na to przykręciłem dystans i dopiero głośnik.
Zrobiłem tak ponieważ były luzy pomiędzy blachą a dystansem...

lineumaciel - Czw Sie 07, 2008 21:44

emilek_kg napisał/a:
No no to powidzeia. Jeszcze jedno mam pytanie. Te dystanse mają otwory do przykręcenia w fabryczne miejsca w drzwiach? Są one troche nie uniwersalne


Te co ja kupowałem są do seri 200 i pasowały idealnie

[ Dodano: Czw Sie 07, 2008 21:45 ]
Spiro napisał/a:
nie wiem czy dobrze zrobiłem ale wyciąłem sobie taki okrąg pod dystans z mdf z maty bitumicznej i przykleiłem do blachy, na to przykręciłem dystans i dopiero głośnik.
Zrobiłem tak ponieważ były luzy pomiędzy blachą a dystansem...


Tak samo ja zrobiłem i uważam że jest idealnie.

yoshi - Wto Sie 19, 2008 22:05

Czy te dystanse będą dobre do 400 ?

http://allegro.pl/item406...alne_z_mdf.html

marcinmarcin - Wto Sie 19, 2008 22:37

yoshi napisał/a:
Czy te dystanse będą dobre do 400 ?

http://allegro.pl/item406...alne_z_mdf.html

http://www.powe.com.pl/pr...products_id/105
Wydaje mi się że te powinny pasować, ale najlepiej porównaj kształt, albo poczekaj aż ktoś jeszcze potwierdzi

yoshi - Wto Sie 19, 2008 22:39

Zależy mi na tym, żeby kupić dystanse we Wrocławiu gdzie mieszkam.. bo kolejne dni czekać z zamontowaniem :( i płacić za wysyłke...
marcinmarcin - Wto Sie 19, 2008 22:44

yoshi napisał/a:
Zależy mi na tym, żeby kupić dystanse we Wrocławiu gdzie mieszkam.. bo kolejne dni czekać z zamontowaniem :( i płacić za wysyłke...

Ja już dwa miesiące się czaje na rozbebeszenie drzwi w ZRrze, ale z czasem ciężko... najlepiej oglądnij jak to wygląda w aucie, jak tak jak te do hondy, to moim zdaniem warto poczekać parę dni, bo z pasowanych powe chyba wszyscy są zadowoleni...

tysszek - Sob Wrz 27, 2008 10:05

Mi przyszły dystanse własnie zabieram sie za robienie a tu ci patrze a one w ogole nie pasuja do mojego roverka:( w ogole nie wiem czy gosc sie pomylil jak wysylal czy co ale w zaden sposob otwory nie pasuja i sa jakies wieksze od oryginalu tego plastikowego i nie wiem co mam teraz robic:(
Czy te z tej stronki co na forum jest o dystansach pasuja idealnie w miejsce oyginalnych do R200?!
http://www.powe.com.pl/pr...products_id/280

xtomekx - Sob Wrz 27, 2008 13:03

ja mam pytanie jak to mam zrobic bo w mg zr jak wyjolem stary glosnikto jest plastikowa dziura i z 6 cm przerwy i blacha i teraz pytanie gdzie mam przykrecic ten dystans czy do blachy jak do blachy to dalej zostanie z 5 cm przerwy bo dystans jest cienki a moze go sie przykreca na przod na plastik i na to glosnik chyba nie bedzie glupio wygladalo jestem kompletnie nie obeznany w CA prosze o pomoc jak to zamontowac
Tomaszi - Sob Wrz 27, 2008 18:23

xtomekx, a ta "plastikowa dziura" do czego jest przykręcona.
plastikowa dzura - chyba, obecny fabryczny dystans ??
Cytat:
dalej zostanie z 5 cm przerwy bo dystans jest cienki
pomiędzy czym a czym jest ta przerwa ??
Dystanse z regóły przykręca się do blachy drzwi.

Może zrób jakąś fotkę, może wtedy załapię o co chodzi w tym opisie :roll:

xtomekx - Sob Wrz 27, 2008 21:00

ten plastik to tapicerka on gruby jest jak przykladam glosnik to pasuje wiec moze nie trzeba dystansu

[ Dodano: Sob Wrz 27, 2008 21:07 ]
tak to wyglada

[ Dodano: Pon Wrz 29, 2008 21:40 ]
pomoze ktos ;p

[ Dodano: Pon Wrz 29, 2008 21:50 ]
bo teraz tak czy przykrecam ten dystans na ten plastkik i dopiero glosnik czy tam do srodka na ta blache :/

marcinmarcin - Pon Wrz 29, 2008 22:01

xtomekx napisał/a:

bo teraz tak czy przykrecam ten dystans na ten plastkik i dopiero glosnik czy tam do srodka na ta blache :/

Ściągasz boczek z drzwi, przykręcasz dystans do blachy - żeby uszczelnić najlepiej podklej najpierw matą bitumiczną, do dystansu przykręcasz głośnik. Na to zakładasz boczek z drzwi z maskownicą plastkikową

Brt - Wto Wrz 30, 2008 09:52

xtomekx napisał/a:
tak to wyglada

coś Ci sie kiepsko wkleiło tą fotkę ;)

DawidNB - Wto Lis 04, 2008 18:45

właśnie zamówiłem sobie takie dystanse :) i zobaczymy co przyjedzie ;) czas na nowe caraudio ;) bo Helixy już na biurku od dwóch tygodni leżakują ;]
michone - Wto Lis 04, 2008 22:57

jak ktos ma albo zamowi to prosze o fotke + wymiary :) szkoda mi kasy a plyty leza w piwnicy :P
kruszon - Czw Gru 11, 2008 10:46

Czy do R45/R400 beda pasowac te dystanse?

http://allegro.pl/item499..._99r_gw_fv.html

Pozdrawiam

escatox - Wto Gru 16, 2008 20:40

Czy ktoś może zwymiarować te dystanse ?? głównie rozstaw między otworami....
haszczyc - Pon Sty 14, 2013 18:04

gdzie zakupie dystanse do R75?? i czy ktoś wie czy pasują do innego modelu samochodu??