Zobacz temat - XIV Zlot Ogólnopolski...w Bieszczadach
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - XIV Zlot Ogólnopolski...w Bieszczadach

walkie - Sob Wrz 20, 2008 20:33
Temat postu: XIV Zlot Ogólnopolski...w Bieszczadach
W przeprowadzonej ankiecie, która dotyczyła wytypowania miejsca na zlot, wygrało Bystre k. Baligrodu w Bieszczadach. Już wkrótce pojawią się szczegóły dotyczące samego zlotu, ośrodka, wyżywienia, noclegów i atrakcji przewidzianych. :)
Mam nadzieję, że wszystkie te osoby, które głosowały na Bystre a także te, które wytypowały inne miejsca przybędą do Bystrego aby uczestniczyć w kolejnym zlocie i dobrze się bawić.
Serdecznie zapraszamy. :)

W imieniu redakcji
walkie :)

drago - Nie Wrz 21, 2008 00:11

Trudno , zlocik mnie ominie , zycze wszystkim udanego zlotu i miłej zabawy.
Pozdrawiam

maniaq - Nie Wrz 21, 2008 10:32

ja pewnie bede atakowal w sobote wczesnym rancem , wiec jakby ktos nie chcial jechac sam to moge zabrac z wawy lub okolicy ;)
sTERYD - Nie Wrz 21, 2008 16:28

12 godzin luuuzik :cool:
jak dam radę zrobić sobie wolny pątek to będę nawet przez cały zlot ale tego sie dowiem po pierwszym :/

walkie - Nie Wrz 21, 2008 16:39

sTERYD, :) :) :) :) :)
jesteś moim idolem :)

Zukowaty - Nie Wrz 21, 2008 17:23

Moze tez wpadne...co prawda mialem nadzieje ze bedzie w Bornym ale co mi tam.My tu gadu gadu a wypadalo by postawic jakies bezalkoholowe ;) zeby sie troche podkupic :P Jak tylko namowie kobiete to bede...chyba ze nie to tez bede ale samemu :P
Jacek59 - Nie Wrz 21, 2008 19:38

Zawsze ktoś będzie miał bliżej, a ktoś dalej. Ja o kilku lat chciałem wybrać się w Bieszczady jesienią i z przyjemnością przyjadę do Bystrego. Czyli do zabaczenia w doborowym towarzystwie. :ok:
MaReK - Nie Wrz 21, 2008 20:09

Ja tez nie wiem jak to wyjdzie, bo albo przyjade w piatek po poludniu, w sobote po wiolke do kielc i z powrotem na zlot ;D
Albo wieczorem w Sobote bede z Wiolka od razu ;)

tommyyogi - Nie Wrz 21, 2008 20:19

Nio więc ja też będę ponieważ nigdy nie byłem w Bieszczadach :D

Do zobaczenia już za prawie miesiąc. Mam nadzieje ze będzie śnieg ;)


Pozdrawiam

Brt - Nie Wrz 21, 2008 21:00

tommyyogi napisał/a:
Mam nadzieje ze będzie śnieg


Chyba Ci sie narty spodobały :lol: to nie ten wyjazd :P ten będzie póxniej :mrg:

xROnx - Nie Wrz 21, 2008 22:07

My z Izą mam nadzieje się zjawimy. Warunek: musze zalatwic sobie wolne w piatek, nie mieć zjazdu na UZ w ten weekend i 2 miejsca wolne u Skiby :D :D
argail - Nie Wrz 21, 2008 22:18

Jeśli z "wstrzelę" się z terminem, to tym razem już nie odpuszczę ;))) Jak już pisałem, będę jechać z Radomia - mam 2 wolne miejsca ;)
emes - Pon Wrz 22, 2008 11:49

My też przyjedziemy :-)
Olo12 - Pon Wrz 22, 2008 14:25

No Ja jadę :lol:
Chester - Pon Wrz 22, 2008 14:27

hmm jeśli urlop dostanę pojawię się napewno :)
maciej - Pon Wrz 22, 2008 14:29

Ja na 99% będę, choć nie wiem, czy nie urwę się w niedzielę o 4 rano, bo o 10 mam regaty na Zalewie Zegrzyńskim. :D
Olo12 - Pon Wrz 22, 2008 14:36

Chester napisał/a:
hmm jeśli urlop dostanę pojawię się napewno

Nie rób obcichu czekaj 24-10 na mnie w Jasionce..

Chester - Pon Wrz 22, 2008 14:38

Cytat:
Nie rób obcichu czekaj 24-10 na mnie w Jasionce..
dobra dobra do końca m-ca będę wiedział na czym stoję ...
am_k - Pon Wrz 22, 2008 16:25

Będę.

[ Dodano: Pon Wrz 22, 2008 17:17 ]
Jeszcze nie wiem czy wyjadę w piątek czy w sobotę, ale będę.

AndrewS - Wto Wrz 23, 2008 19:08

ja pewnie tez bede, jesli nie trafi sie wczesniej jakis R to pewnie fiatoroverem, bo na Senn'a R800 raczej nie mam co liczyc :-(
maciej - Wto Wrz 23, 2008 19:12

AndrewS napisał/a:
bo na Senn'a R800 raczej nie mam co liczyc

Dlaczego? :(

AndrewS - Wto Wrz 23, 2008 19:15

ano ma dosc powazne alibi, no jak by to ujac, maja wtedy termin :mrgreen:

zapomnialem ze moge sobie go pozyczyc :mrgreen:

maciej - Wto Wrz 23, 2008 19:21

hehe... No tak. :)

Jakbyś miał problem, to do Bystrego z Wawy przez Puławy jest tylko 40 km to możemy po Ciebie podjechać. ;)

Choć na razie to może się okazać, że to ja będę szukał podwózki :/ ale o tym już w "Poradach...".

tunka - Wto Wrz 23, 2008 19:23

:hmm: ja pewnie też się pojawię :D
Senn - Wto Wrz 23, 2008 21:10

No tak sie zlozylo ze bedziem rodzic w okolicy tej daty :) Jak cos to dam znac i siłą wypijecie zdrowie malej roverkowiczki :D
Markzo - Wto Wrz 23, 2008 23:12

ja najprawdopodobniej będę w sobote po południu;)
herc - Sro Wrz 24, 2008 07:06

W związku z zaistniałą sytuacją muszę powiedzieć że ja będę w piątek po południu :mrgreen:
Markzo - Sro Wrz 24, 2008 07:13

Cfaniak :razz:
Olo12 - Sro Wrz 24, 2008 07:34

tuńka napisał/a:
:hmm: ja pewnie też się pojawię :D

Słowo pewnie oznacza 100%, czy niezdecydowanie?

andyhell - Sro Wrz 24, 2008 11:07

Ja też tam będę.W końcu niedaleko z tamtąd się urodziłem. :grin:
Skiba - Sro Wrz 24, 2008 11:15

xROnx napisał/a:
My z Izą mam nadzieje się zjawimy. Warunek: musze zalatwic sobie wolne w piatek, nie mieć zjazdu na UZ w ten weekend i 2 miejsca wolne u Skiby :D :D


Spoko ;) jeszcze się zobaczy, bo może Brt się załapie :roll: tylko on coś mówił że musi wcześniej wracać :(

Brt - Sro Wrz 24, 2008 11:22

Ja jeśli przyjadę to będę musiał wracać w sobotę popołudniu. A z Wrocka nie tylko Skiba będzie jechał w razie czego ;) Pewnie bliżej Zlotu jakiś temacik wspólnowyjazdowy z Zachodu się otworzy i będzie mozna się dogadać ;)
tunka - Sro Wrz 24, 2008 13:00

Olo12 napisał/a:
tuńka napisał/a:
:hmm: ja pewnie też się pojawię :D

Słowo pewnie oznacza 100%, czy niezdecydowanie?

Olo no wiesz, na 99% będę, no chyba że coś mi wypadnie ale chciałabym być :D
Poza tym, Bieszczady siłą wyższą więc każdą inną rzecz myślę że uda mi się przenieść na inny termin ;)

wiciu2xlc - Sro Wrz 24, 2008 21:55

Ja dzięki uprzejmości IKS oraz Tomasziego też zamierzam być i powiększyć grono znajomych :)mnie to chyba tylko pukanie śmierci może zatrzymać przed przyjazdem w Bieszczady, które zawsze chciałem "zwiedzić" :P
sTERYD - Czw Wrz 25, 2008 00:02

no ja jak zobaczyłem swoje obciążenie to zacząłem się martwić :(
na 100% w tym semestrze będę miał wszystkie łikędy zjazdowe w plecki :beczy:
ale mam jeszcze nadzieję, że akurat w ten łikęd nie bedzie zjazdu :cool:

tunka - Czw Wrz 25, 2008 10:34

sTERYD napisał/a:
mam jeszcze nadzieję, że akurat w ten łikęd nie bedzie zjazdu :cool:

to trzymamy kciuki ;)

wild_weasel - Czw Wrz 25, 2008 20:59

Taka mała podpowiedź z mojej strony... Dorzuć proszę walkie do pierwszego posta termin zlotu, bo dłuższą chwilę nie mogłem go nigdzie odnaleźć. Jest w innym temacie, ale nie każdy (np. ja z uwagi na nieobecność :P ) śledził tamten wątek.
7Tomi - Czw Wrz 25, 2008 21:03

Jak mnie nic nie zje to bede... :wink:
walkie - Czw Wrz 25, 2008 21:14

wild_weasel, zaraz będzie kolejny wątek o zapisach i artykuł to będzie wiadomo.
Acha, zaraz = w ten weekend :d

drago - Czw Wrz 25, 2008 23:09

Pewnie nieźle zajde za skóre niektórym ta wypowiedzią ale musze wyrazic swoje niezadowolenie:mianowicie
Wystarczy spojrzec z jakich okolic wypowiadaja sie klubowicze na temat zlotu.
Ciekawy jestem ilu bedzie z zachodniej Polski.
Nie chce nikogo urazic ani wprowadzac zamętu ale nadal uwazam ze mozna nastepny zlot zorganizowac tak zeby kazdy miał równe szanse. Jak na razie wszystko kreci sie w południowo-wschodniej Polsce.
A przeciez wszyscy jestesmy rodziną ROVERKOWICZÓW. Czy nie mozna zrobic raz na wschodzie raz na zachodzie raz na północy itd. :beczy:
Przepraszam jesli kogos uraziłem, po prostu bardzo załuje ze nie bede na zlocie z powodu odległosci :beczy:
Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz sorry

thef - Czw Wrz 25, 2008 23:29

Zawsze komuś będzie daleko, niestety, nie mieszkamy w San Marino ;) , ale:
IV Zlot - Soczewka (okolice Płocka)
V Zlot - Miedziana Góra (okolice Kielc)
VI Zlot - Garczyn (Kaszuby)
VII Zlot - Warszawa (okolice Pionek ;) )
VIII Zlot - Kazimierz Biskupi (okolice Konina)
IX Zlot - Wilga (mazowieckie)
X Zlot - Radom
XI Zlot - Jachranka (okolice Legionowa)
XII Zlot - Szumirad (opolskie)
XIII Zlot - Dzierżoniów (dolnośląskie)
XIV Zlot - Bystre (Bieszczady)

drago - Czw Wrz 25, 2008 23:34

Faktycznie przepraszam miejsca sa rózne.
Pozostaje nadzieja ze nastepny bedzie blizej tj w zasięgu 400 km
Pozdrowionka :lol:

emes - Czw Wrz 25, 2008 23:36

drago napisał/a:
Ciekawy jestem ilu bedzie z zachodniej Polski


Całkiem sporo osób :-) Kilka nawet z województwa, z którego pochodzisz :-)

drago napisał/a:
Jak na razie wszystko kreci sie w południowo-wschodniej Polsce


Nie wszystko, podziękowania dla thefa :-)

drago napisał/a:
Czy nie mozna zrobic raz na wschodzie raz na zachodzie raz na północy itd.


Zgodnie z ankietą umieszczoną na forum, do wyboru były różne miejsca, położone w różnych rejonach. Ostateczny wybór miejsca zlotu nie jest więc wyborem tylko zarządu, ale większości biorącej udział w głosowaniu :-)

thef napisał/a:
X Zlot - Radom


Brakuje okolicy w nawiasie :roll: :-)

thef - Czw Wrz 25, 2008 23:43

emes napisał/a:
Całkiem sporo osób :-) Kilka nawet z województwa, z którego pochodzisz :-)
Drago, a może skontaktujesz się z kimś właśnie z Twoich okolic i zabierzecie się razem, koszty spadną a długą drogę będzie milej przebyć. Ja wiem, że pewnie głównym powodem jest długość trwania podróży, no ale jakby tak urlopiki w piątek pozałatwiać to i ten Zlot nie musiałby być tak całkiem krótki.
emes - Czw Wrz 25, 2008 23:47

thef napisał/a:
Drago, a może skontaktujesz się z kimś właśnie z Twoich okolic i zabierzecie się razem, koszty spadną a długą drogę będzie milej przebyć


Dokładnie, część osób właśnie w ten sposób przyjeżdża na zloty :-)

drago - Czw Wrz 25, 2008 23:56

To swietny pomysł, musze rozeznac kto jedzie. Jesli tak to byłoby super :ok:
walkie - Pią Wrz 26, 2008 08:32

Gdzie jest to Robakowo?
Jak coś, mogę Cię z Wrocka wziąć marudo ;)

emes napisał/a:
X Zlot - Radom


Brakuje okolicy w nawiasie :roll: :-)


Emes, wiemy już że Jasło jest w Bieszczadach :P Na Radom, po prostu zerknij na mapę bo chyba każdy średnio zorientowany człowiek wie jaki to region. :]

Brt - Pią Wrz 26, 2008 09:08

Robakowo jest pod poznaniem ;)
walkie - Pią Wrz 26, 2008 09:11

Brt napisał/a:
Robakowo jest pod poznaniem ;)


Właśnie nie wiedziałam, które to Robakowo bo mi 3 wskazało w okolicy.
Z Poznania pewnie też ktoś jedzie.

Brt - Pią Wrz 26, 2008 09:18

Zukowaty chyba sie wybiera ?? :roll:
sTERYD - Pią Wrz 26, 2008 11:46

jak mi się uda, to chyba nawet będzie po drodze ;)
MaReK - Sob Wrz 27, 2008 22:34

Prawdopodobnie w sobote raniutko ruszam wraz z kolega Majkelem do Kielc po Violle.
Razem we trojke udajemy sie na spot. Gdyby ktos chcial, moze sie jeszcze zalapac ;)
Gorzej z powrotem, bo wracamy od razu do Wawy.

Ps.
Mam nadzieje, ze tym razem ani ja nie bede musial nikogo holowac ani nikt nie bedzie musial holowac mnie ;D

7Tomi - Nie Wrz 28, 2008 19:04

MaReK napisał/a:
Razem we trojke udajemy sie na spot. Gdyby ktos chcial, moze sie jeszcze zalapac ;)
Gorzej z powrotem, bo wracamy od razu do Wawy.


Do Bieszczad będziesz jechał a z powrotem leciał ? ;D W sumie tak czy tak przez Kielce ;)

maciej - Nie Wrz 28, 2008 19:28

Tomi_114 napisał/a:
W sumie tak czy tak przez Kielce

No nie...
Lepiej przez Radom lub Tarnobrzeg.

7Tomi - Nie Wrz 28, 2008 19:38

maciej napisał/a:
Tomi_114 napisał/a:
W sumie tak czy tak przez Kielce

No nie...
Lepiej przez Radom lub Tarnobrzeg.

Mając do wyboru trasę Tarnów - Kielce - Radom.... a Dębica - Mielec - Tarnobrzeg... to szczerze zdziwię się jeśli ktoś wybierze trasę przez Mielec...
Od 5 lat jeżdżę do Kielc... Zawsze leciałem na Tarnów - Szczucin - czas ok 1:45-2:15 zależnie od warunków. Dwa razy jechałem na Dębicę - Mielec i zajmowało zawsze min 2:45 - 3:00.

A jeśli chodzi o trase do WWA. Jakieś pół roku temu robiłem taką próbę dla porównania tras.
Wyjazd - Dębica 6:00 - na miejscu - Warszawa (ul. Żurawia) godz 10:15 (trasa Dębica-Pilzno-Tarnów-Kielce-Radow-Wwa).
Powrót - wyjazd godz 15:00 Dojazd od Dębicy na godzinę 21:30 (trasa właśnie przez Radom - Tarnobrzeg) więc ogólnie nie polecę tej trasy ;)

Nie wspominam już o tym, że nawierzchnia na Trasie D-ca - Tarnobrzeg jest porażkowa :/ a MaReK chyba nie jedzie Range Roverem ;)

maciej - Nie Wrz 28, 2008 19:45

Eee... Ale jak jadę przez Radom, to do Tarnobrzega nie zajeżdżam - przez Tarnobrzeg jadę, gdy jadę przez Górę Kalwarię i Kozienice (DK79), poza tym rozmawiamy chyba o trasie w Bieszczady, a nie do Pilzna i tu bliżej jest przez Radom-Rzeszów, niż Kielce. :)
sogreg1 - Wto Wrz 30, 2008 09:51

maciej napisał/a:
Eee... Ale jak jadę przez Radom, to do Tarnobrzega nie zajeżdżam - przez Tarnobrzeg jadę, gdy jadę przez Górę Kalwarię i Kozienice (DK79), poza tym rozmawiamy chyba o trasie w Bieszczady, a nie do Pilzna i tu bliżej jest przez Radom-Rzeszów, niż Kielce.


Mieszkałem jakiś czas w Warszawce i róznymi drogami jeździłem :roll: . Wiem jedno: najlepszą i najszybszą jest droga z W-wy przez Lublin następnie zjazd na Biłgoraj, Tarnogród i Przemyśl (z Przemyśla, "rzut beretem"). Ponadto na trasie Lublin - Przemyśl (ale przez Biłgoraj) nie ma "fotografów". Droga nie jest najlepszych lotów, ale za to bardzo szybka. Trasę z Białołęki do Przemyśla najszybciej zrobiłem w 3h.50m. i to reno clio :shock: Dodatkowe ulepszenie trasy jest obecnie w Garwolinie (ładna obwodnica i brak korków). Jeśli ktoś chce mogę podać bliższe szczegóły tej trasy :rotfl:

Co do trasy przez Radom, to już nigdy się nią nie wybiorę :nook: .

maciej - Wto Wrz 30, 2008 09:55

No ja ostatno jeżdżę przez Górę Kalwarię i Kozienice DK79 - pusto, na sporej części drogi odnowiona nawierzchnia i też nie ma fotoradarów. Przez Lublin jechałem ostatnio z 5 lat temu, więc może pora spróbować. :D

Może po drodze AndrewS dołączy... :D

MaReK - Wto Wrz 30, 2008 10:04

Ja chetnie sie wybiore, ale z powrotem... w tamta strone musze rano z Kielc odebrac Violle ;)

Pozdrawiam,

sogreg1 - Wto Wrz 30, 2008 10:06

Trzeba tylko uważać na "chipsy z suszarkami" w Rykach (foto), Kurowie (foto), Grabów (2foto). W lublinie kieruj się na Przemyśl (można obwodnicą albo przez centrum - na początku Lublina jedziesz prosto, a obwodnica - skręcasz w lewo. Wszystko zależy od pory dnia i czasami opłaca się obwodnica). Mijasz Lublin i musisz uważać w Jabłonnie, Wysokim i zaraz za Biłgorajem (czasami suszą) ale zupełny brak foto.

Z Woli (W-wa) do Przemyśla jest ok. 350 km :rotfl: . Robiłem tę trasę wiele razy (mieszkałem na Duracza - Bielany i na Białołęce k. Selgrosa).

maciej - Wto Wrz 30, 2008 10:30

Podziękował. :D
maniaq - Wto Wrz 30, 2008 11:23

ja wlasnie przez Gore i Kozienice bede pomykal w sobote wczesnym rancem ;)

ale poczytam inne propozycje :)

Olo12 - Wto Wrz 30, 2008 14:46

maciej napisał/a:
No ja ostatno jeżdżę przez Górę Kalwarię i Kozienice DK79 - pusto, na sporej części drogi odnowiona nawierzchnia i też nie ma fotoradarów. Przez Lublin jechałem ostatnio z 5 lat temu, więc może pora spróbować. :D

Może po drodze AndrewS dołączy... :D

Jedź przez Lublin na Rzeszów drogą 19 ja dołączę w Nisku, a przed rzeszowem zgarniemy Chestera.

morris - Wto Wrz 30, 2008 15:27

Gdyby W-wa jechała przez Lublin, to może byłaby to dodatkowa zachęta zeby się podłączyć. Drużka W-wa - Lubl. jest w miarę ok. (zależy od dnia tygodnia, akurat w piątek niestety cały Lublin wraca z Warszawy odetchnąć świeżym powietrzem).
maciej - Wto Wrz 30, 2008 16:55

Zobaczymy jak to wyjdzie - ostateczne ustalenia i tak będą w środę-czwartek przed wyjazdem. :)
maciekwawa - Wto Wrz 30, 2008 17:49

hejka moge jakieś szeczegóły? co gdzie? i jak? kiedy? ile? kiedy wawa jedzie i skad i kto?
Tomi - Wto Wrz 30, 2008 19:49

maciej napisał/a:
hehe... No tak. :)

Jakbyś miał problem, to do Bystrego z Wawy przez Puławy jest tylko 40 km to możemy po Ciebie podjechać. ;)

Choć na razie to może się okazać, że to ja będę szukał podwózki :/ ale o tym już w "Poradach...".


Maćku!! Ja z Gonią pewnie będziemy jechali, (na to liczę :) ) więc spokojnie się z nami zabierzesz... tylko jak z powrotem?

Markzo - Wto Wrz 30, 2008 19:55

Maciek zostaniesz u mnie a potem pozyczę Ci motorower marki Jawa i się dotyrkasz do Wawy :rotfl:
Tomi - Wto Wrz 30, 2008 20:00

Ktoś mi wspominał (jakiś tydzień, 2 tygodnie temu), że z Wa-wy do Radomia zrobili teraz LUX drogę... ale nie wiem jak dalej. Pewnie i tak pojadę, jak mi "Jadźka" pokaże.
Irek - Wto Wrz 30, 2008 21:53

Tomi napisał/a:
Ktoś mi wspominał (jakiś tydzień, 2 tygodnie temu), że z Wa-wy do Radomia zrobili teraz LUX drogę...


tia... za wyjątkiem odcinka Grójec-Białobrzegi :(

pozdr
irek

MaReK - Sro Paź 01, 2008 01:23

Maciek jakby cos to my na koniec zlotu zawijamy do wawy;)
W sumie taka konfiguracja juz moim autem jechalismy - do Krakowa i urwal nam sie wtedy zderzak ;D

argail - Sro Paź 01, 2008 09:51

Tomi napisał/a:
Ktoś mi wspominał (jakiś tydzień, 2 tygodnie temu), że z Wa-wy do Radomia zrobili teraz LUX drogę... ale nie wiem jak dalej. Pewnie i tak pojadę, jak mi "Jadźka" pokaże.

Z W-wy do Grójca (52 km) jest 4-ro pasmówka, później obwodnica Grójecka (ekspresówka), później 18km przebudowy drogi (nawierzchnia w fatalnym stanie) i później zaczyna się już ekpresówka, obwodnica Białobrzeska, i do samego Radomia droga szybkiego ruchu.
Wyjazd z radomia na Kielce też jest ok.

maciej - Sro Paź 01, 2008 09:52

Nie no - spokojnie - na razie moduł żyje, a jak coś to mam linkę w bagażniku. ;)
zetes - Sro Paź 01, 2008 11:56

Witam i pytam ! Cz jest juz ustalony i podany do publicznej wiadomosci harmonogram pobytu w Bystrem. Pozdrawiam :hejka2:
walkie - Sro Paź 01, 2008 12:13

Nie jest. Mam nadzieję, że dziś znajdę czas i w końcu Wam to napiszę.
maciekwawa - Czw Paź 02, 2008 10:23

a czy ktos moze odpisac na mojego posta?
maniaq - Czw Paź 02, 2008 10:25

oj kolego macku :)

czytamy na forum, byla anakieta wygral bystrow - bieszczady termin 24-26 ;)

a na reszte szczegolow czekamy wszyscy ;)

Tomaszi - Czw Paź 02, 2008 16:26

maniaq napisał/a:
oj kolego macku :)
hehe ja to zrozumiałem tak, że koledze maciekwawa, chodzi bardziej o warszawe
maciekwawa napisał/a:
moge jakieś szeczegóły? co gdzie? i jak? kiedy? ile? kiedy wawa jedzie i skad i kto?


równie dobrze mogę się mylić ;) :razz:

xROnx - Pią Paź 03, 2008 15:38

krotkie pytanie. czy cena za noc (47pln) jest za osobe czy za pokoj 2/os?
walkie - Pią Paź 03, 2008 15:41

za osobe
nilden - Pią Paź 03, 2008 21:15

A czy Mg też się może pojawić czy tylko ROVERKI?? :???:
MaReK - Pią Paź 03, 2008 21:17

Tylko Roverki... MG beda mialy Zlot w Kwietniu!
A sprobuj sie pojawic, to Ci porysujemy samochod gwozdziami i przerwocimy do gory nogami! :P

A tak na powaznie, raczej musisz sie pojawic ;)

Pozdrawiam,

Brt - Pią Paź 03, 2008 21:44

MaReK napisał/a:
Tylko Roverki... MG beda mialy Zlot w Kwietniu!
A sprobuj sie pojawic, to Ci porysujemy samochod gwozdziami i przerwocimy do gory nogami! :P


:hahaha: MaReK czyżbym miał usunąć Twoje zgłoszenie na Zlot :lol: :P

emes - Pią Paź 03, 2008 21:45

Ja bym nie usuwał, Marek z Violką mogą przecież przyjechać krówką :-)
Brt - Pią Paź 03, 2008 21:57

hmm fakt :P :lol:
xROnx - Pią Paź 03, 2008 22:14

A ja teraz zapytam sie oficjalnie:
Poszukuje 2 miejsc w R lub MG w kierunku na zlot i w kierunku odwrotnym :)
Ponieważ planujemy być od piątku do niedzieli wobec tego szukamy kogoś kto jedzie na te 3 dni :)

emes - Pią Paź 03, 2008 22:15

Do niedawna miałem jeszcze 2 wolne miejsca i miejsce w garażu na przechowanie Twojego Roverka :-)
walkie - Pią Paź 03, 2008 22:18

xROnx, jak dojedziecie rano do Wro to możemy jechać razem.
herc - Sob Paź 04, 2008 01:13

a mi sie pomieszały plany :/ i będę tylko w sobote od południa do nocy :/
am_k - Sob Paź 04, 2008 13:04

Witam.
No Lubelacy kto się wybiera i kiedy?

walkie - Sob Paź 04, 2008 13:04

Cytat:
a mi sie pomieszały plany :/ i będę tylko w sobote od południa do nocy


Ani się waż!

Markzo - Nie Paź 05, 2008 13:07

ja mam pytanie odnośnie zapisów na zlot. mam wesele w sobotę i musze zrobić na nim foty:/ ślub jest o 14 przy dobrych wiatrach ok 16 wyjadę z Błażowej, na miejscu będę pewnie 18-19 i zostane do końca, czyli mam się normalnie zapisać na stronie głównej?? i jak jest koszt zlotu w takim przypadku?
kasjopea - Nie Paź 05, 2008 13:17

Markzo, bierzesz wtedy nocleg na jedną noc i posiłków tyle, na ile się załapiesz :smile:
nilden - Nie Paź 05, 2008 13:18

W takim razie najprawdopodobniej się pojawię tylko oponki wymienię bo ostatnim driftowaniu zrobiły się troszkę łysawe :D

Jaka ilość?? osób na zlocie jest przewidywana :?:

kasjopea - Nie Paź 05, 2008 13:19

Na letnim była prawie setka
nilden - Nie Paź 05, 2008 13:57

a powiedzcie mi trzeba szykować zapasowe oponki na palenie czy nie macie takiej tradycji?? :lol:
AndrewS - Nie Paź 05, 2008 14:05

no wez, bedziesz pierwszym w historii zlotow ktory to zrobi :shock:
Tomi - Nie Paź 05, 2008 14:21

nilden napisał/a:
a powiedzcie mi trzeba szykować zapasowe oponki na palenie czy nie macie takiej tradycji?? :lol:

Witaj,

Szczerze mówiąc jest wielu amatorów szybkiej jazdy, jednak jest to jazda bardziej efektywna niż efektowna. Myślę, że smród palonych opon nie przypadnie wielu osobom do gustu... Chyba głównie tym się odróżniają zloty Roverków od VW, BMW czy Hondy, że u nas ważniejsze są więzi międzyludzkie, klimat i atmosfera, niż poprawienie własnego "ego" widzianego przez pryzmat ilości zużytych przez weekend opon.

Nie obrażaj się od razu, wygłaszam tylko i wyłącznie swoje zdanie i wiele osób może się z nim nie zgodzić.

xROnx - Nie Paź 05, 2008 14:23

Tomi napisał/a:
Nie obrażaj się od razu, wygłaszam tylko i wyłącznie swoje zdanie i wiele osób może się z nim nie zgodzić.

:brawa: :ok2:

nilden - Nie Paź 05, 2008 14:38

nie obrażam się spoko :D tylko właśnie byłem tylko gościem zlotu BMW :D i było wiele palenia laćka i dla tego pytam jak jest u was :cool: też nie bardzo mi się widzi tyrać moja bestie Tf :grin: no to dobra imprezka się szykuje :D więc zamiast zapasu opon zapas 2Kc :lol:
Tomi - Nie Paź 05, 2008 15:03

...i o to Polska walczyła :)
MaReK - Pon Paź 06, 2008 10:30

Dla efektu dobrego filmu, mozesz autem z na tyl naped pokrecic sie efektownie w koleczko ;)
walkie - Pon Paź 06, 2008 10:34

MaReK napisał/a:
Dla efektu dobrego filmu, mozesz autem z na tyl naped pokrecic sie efektownie w koleczko


Tylko uważaj na pompę paliwa! ;)

Spyder - Pon Paź 06, 2008 11:01

Witam

Potrzebuje jaki numer tel do organizatora zlotu.

Musze sie zapytać o coś a z pisaniem to za długo zejdzie.


Pozdrawiam

walkie - Pon Paź 06, 2008 11:49

Ja nie wiem czy mogę Ci podać swój numer ;)
Skiba - Pon Paź 06, 2008 15:29

Witam,

Czy jest może ktoś, kto będzie wracał ze Zlotu w niedzielę w stronę Wrocka i dodatkowo posiadał jedno wolne miejsce w R ?

Spyder - Pon Paź 06, 2008 18:17

walkie napisał/a:
Ja nie wiem czy mogę Ci podać swój numer ;)


możesz możesz nawet musisz :D najlepiej na prv

nilden - Pon Paź 06, 2008 20:50

ja tez proszę o numer organizatora :D
Tomaszi - Pon Paź 06, 2008 21:11

nilden, pytanie którego organizatora :diabeł:
walkie - Pon Paź 06, 2008 22:24

Spyder, odpowiem tutaj, będzie dla potomnych. :)

Otóż jeśli nie chcesz jeść ani spać ale uczestniczyć na Zlocie to wypełnij formularz pozostawiając przy posiłkach i noclegach 0. jeśli jednak chcesz być na imprezie w Chacie Dymnej, proponuję zamówić. Tam mają być jakieś kupony. :)

[ Dodano: Pon Paź 06, 2008 22:24 ]
nilden, a tu czego dusza pragnie? :)

nilden - Pon Paź 06, 2008 22:56

pragnie małżeńskiego łoża rozpusty :cool: :lol:
walkie - Pon Paź 06, 2008 23:24

nilden, to pomyliłeś adresy. :roll:
majk - Pon Paź 06, 2008 23:49

ja niestety nie mogłem w ostatni zlocik ale w ten mam nadzieje dam rade i czekam na info=)
walkie - Pon Paź 06, 2008 23:54

majk napisał/a:
a niestety nie mogłem w ostatni zlocik ale w ten mam nadzieje dam rade i czekam na info=)


jakie konkretnie info?

nilden - Wto Paź 07, 2008 00:07

nie no tak serio będę najprawdopodobniej z dziewczyna i chce w pokoju podwójne wyrko :!: da się zrobić :?:
Tomaszi - Wto Paź 07, 2008 00:15

nildlen obawiam się że nie ma apartamentów małżeńskich ;p będziesz zmuszony do przemeblowania pokoju na te dwie noce, dwa wyrka cuzamen do kupy i będzie :twisted:
Brt - Wto Paź 07, 2008 00:35

eee na jednym lepiej :D tylko trzeba ustalić, kto na górze :P
walkie - Wto Paź 07, 2008 08:27

Otóż chłopcy moi mili, jest bardzo dużo pokoi z łóżkami małżeńskimi :)
kasjopea - Wto Paź 07, 2008 08:33

o walkie to ja poproszę :błagam:
walkie - Wto Paź 07, 2008 08:57

kasjopea napisał/a:
o walkie to ja poproszę :błagam:


już macie :)

kasjopea - Wto Paź 07, 2008 09:27

dzienks :grin:
nilden - Wto Paź 07, 2008 15:43

spoko :wink: muszę uzgodnić :lol:
szamanpl - Wto Paź 07, 2008 16:33

co robię nie tak? zarejestrowałem się jako sympatyk (narazie) wchodzę na forum bez problemu,natomiast na stronie Roverki.pl gdzie jest formularz zgłoszeniowy na zlot w Bystrem mój nick,lub hasło jest odrzucany jako nieprawidłowy,próba rejestracji nowego użytkownika na tej stronie z tym samym nickiem i hasłem kończy się odrzuceniem (taki ktoś już jest zarejestrowany)
czy mogę jechać na zlot bez wcześniejszego zgłoszenia
pozdrawiam szamanpl

kasjopea - Wto Paź 07, 2008 16:44

szamanpl, napisz pw do któregoś z adminów, może coś gdzieś błędnie jest wpisane :hm:
szamanpl - Wto Paź 07, 2008 17:14

Już Cię lubię :oops:
kasjopea - Wto Paź 07, 2008 17:20

mnie? :oops:
szamanpl - Wto Paź 07, 2008 19:44

admin to takie groźne słowo, a ty dodałaś mi otuchy :ok2:
kasjopea - Wto Paź 07, 2008 20:13

hehe admini wbrew pozorom to też ludzie ;p
oj chyba banan będzie :olaboga:

Brt - Wto Paź 07, 2008 23:19

szamanpl, na stronie trzeba się osobno rejestrować niestety. Zarejestrujesz się i nie bedzie problemu z zapisam na zlot :)
wiciu2xlc - Sro Paź 08, 2008 18:23

a ja też mogę zamówić łoże małżeńskie ?? najlepiej żeby jeszcze na tym łożu czekała na mnie jakaś kobitka:D walkie dasz radę coś z tym zrobić ?? :)
walkie - Sro Paź 08, 2008 21:10

wiciu2xlc napisał/a:
walkie dasz radę coś z tym zrobić ?? :)


oj nie wiem nie wiem, do złotej rybki się zgłoś :)

wiciu2xlc - Sro Paź 08, 2008 21:38

no to przecież się zgłosiłem :) słyszałem, że rzeczy niemożliwe robisz od ręki, a na cuda trzeba poczekać dwa dni, to ja poczekam :)
walkie - Sro Paź 08, 2008 21:58

wiciu2xlc napisał/a:
no to przecież się zgłosiłem :) słyszałem, że rzeczy niemożliwe robisz od ręki, a na cuda trzeba poczekać dwa dni, to ja poczekam :)


kurczaki, kto Ci takich bajek naopowiadał? ;)

wiciu2xlc - Sro Paź 08, 2008 22:39

mam swoich informatorów walkie, nawet we Wrocku :P to jak będzie ?? :) wierzę, że nie zawiedziesz :P
walkie - Czw Paź 09, 2008 08:20

wiciu2xlc napisał/a:
mam swoich informatorów walkie, nawet we Wrocku :P to jak będzie ?? :) wierzę, że nie zawiedziesz :P


ale ja w innej dziedzinie, :) laseczek nie załatwiam :)

wiciu2xlc - Czw Paź 09, 2008 08:40

łeee no może samo łoże??? z resztą może sobie poradzę :)
walkie - Czw Paź 09, 2008 08:43

wiciu2xlc napisał/a:
łeee no może samo łoże??? z resztą może sobie poradzę


łoże od ręki ;)

MaReK - Czw Paź 09, 2008 09:24

prosze mi zaklepac takze to loze :P
walkie - Czw Paź 09, 2008 09:37

MaReK napisał/a:
prosze mi zaklepac takze to loze :P


będziesz spał razem z wiciem? :)

MaReK - Czw Paź 09, 2008 10:35

a to zalezy co do zaoferowanie lepszego niz wiolka ma wiciu ;)
Nie. Bede spal z V.

walkie - Czw Paź 09, 2008 10:37

LOL ;)
wiciu2xlc - Czw Paź 09, 2008 11:31

dobrze, że Marek jest normalny ;>
Brt - Czw Paź 09, 2008 11:32

MaReK normalny :lol: :P
wiciu2xlc - Czw Paź 09, 2008 11:34

pod względem sypiania Brt zboczeńcu jeden :P
nilden - Czw Paź 09, 2008 13:10

eee.... sodoma :?: i g.. :shock: co na tym zlocie się będzie działo :shock:
walkie - Czw Paź 09, 2008 13:18

nilden napisał/a:
eee.... sodoma :?: i g.. :shock: co na tym zlocie się będzie działo :shock:


to co zwykle :D

wiciu2xlc - Czw Paź 09, 2008 19:41

to będzie mój pierwszy raz :D nilden,
Skiba - Czw Paź 09, 2008 20:46

wiciu2xlc napisał/a:
to będzie mój pierwszy raz :D nilden,


ooo to stawiasz Flakonik 0,7 :D

argail - Czw Paź 09, 2008 21:00

Skiba napisał/a:
ooo to stawiasz Flakonik 0,7

Co tak mało .... Jeśli uda się mi stawić - przebijam - stawiam 1,5l oryginalnego domowego calvadosa ;)))
Kto da więcej ?? ? ;)

rybakowy - Czw Paź 09, 2008 22:12

Szkoda ze nie dam rady:( Moze następny zlocik gdzieś w BESKIDACH - Żywiec lub Wisła :lol:
xROnx - Pią Paź 10, 2008 09:39

skoro mowa o "zachciankach" to ja i Iza chcemy pokój z widokiem na.... morze!! :D
Olo12 - Pią Paź 10, 2008 13:02

xROnx napisał/a:
skoro mowa o "zachciankach" to ja i Iza chcemy pokój z widokiem na.... morze!! :D


No w takim wypadku masz załatwione może dostaniesz pokój :grin:

Brt - Pią Paź 10, 2008 13:05

Olo12, popraw swój profil na stronie hehe ;) mam nadzieję, że maila od walkie dostałeś :D
nilden - Pią Paź 10, 2008 14:02

mogę dostać telefonik do któregoś z organizatorów zlotu na pw :?: mam kila pytań :!:
canada80 - Pią Paź 10, 2008 19:22

Pozazdrościć,chętnie bym się z wami spotkał wkońcu dopiero z tamtąd się przeprowadziłem (Sanok)do Wrocławia i kupno mieszkania wyklucza nie pozwala mi narazie na taką wycieczkę.Radzę jechać z A4 na Pilzno,Krosno,Jasło i Sanok tak chyba szybciej.Dobrej zabawy.
Pozdrawiam

Markzo - Pią Paź 10, 2008 20:25

mi oczywiście życie zafundowało niespodziankę...prawdobopodbnie będę musiał zostać na weselu do końca czyli do godziny 2 w nocy....jeśli tak to będę w niedziele rano:/ ale 3majcie kciuki może jakoś dam rade dotrzec w sobote!
Brt - Pią Paź 10, 2008 23:24

Markzo przyjedź w piatek wieczorem :) Na integrację :mrg: i wrócisz sobie w sobotę rano do siebie ;)
mariose - Nie Paź 12, 2008 20:40

Widzę że będzie niezła impreza jak zwykle,ale niestety ja tym razem nie dam rady co nie znaczy że tego nie nadrobię następnym razem:D Pozdrawiam.
tunka - Nie Paź 12, 2008 23:34

:jupi: już się zapisałam :rotfl:
Do zobaczenia na zlocie ;)

xROnx - Pon Paź 13, 2008 06:56

:brawa:
MaReK - Pon Paź 13, 2008 09:05

mariose napisał/a:
Widzę że będzie niezła impreza jak zwykle,ale niestety ja tym razem nie dam rady co nie znaczy że tego nie nadrobię następnym razem:D Pozdrawiam.

Ale tak blisko Ciebie zlotu jeszcze nie bylo ;) No chyba, ze nie jestes w domu.

Pozdrawiam,

mariose - Pon Paź 13, 2008 22:04

No właśnie nie jestem a szkoda :) ,ale będą następne.
sTERYD - Wto Paź 14, 2008 00:31

ja niestety muszę z głębokim żalem zawiadomić iż będę nieobecny :beczy:
kariera nałukowa wymaga najwyższych poświęceń :/

pogrążony w smutku...

będę was wspierał duchowo :)

MaReK - Wto Paź 14, 2008 00:38

Wykrusza sie sporo pewniakow... a nowych nie zapisuje sie wielu ;/
sTERYD - Wto Paź 14, 2008 00:41

wierz mi MaRKu wolałbym sto razy piffkować z wami na zlocie niz pocić się gdzieś tam opowiadajac o moich "niesamowitych osiągnieciach" w dziedzinie obróbki skrawaniem :/
MaReK - Wto Paź 14, 2008 00:45

Zachoruj ;)
sogreg1 - Wto Paź 14, 2008 10:11

Panie i Panowie.
Niestety nie będę mógł uczestniczyć w tym zlocie :beczy: . Żoneczka zabiera mojego R75 i jedzie kawał drogi wykładać na uczelni, a ja muszę w tym czasie zająć się synkiem (jest zbyt mały aby go zabrać). Jest mi tym bardziej głupio, że mam naprawdę bardzo blisko i żałuję, że nie będę mógł Was poznać :sad: .

Życzę miłej zabawy i pozdrawiam :ok:

Brt - Wto Paź 14, 2008 10:31

a gdzie Kozik, bambi ;) zouza z dawidem nawet niech nie próbują się wymigać, o ekipie krakowskiej nie wspominam ;> piter Ty nie dasz rady zajrzeć ?? zapisy do jutra wiec najwyższy czas się zapisywać ;)
kasjopea - Wto Paź 14, 2008 11:10

sTERYD, łamiesz mi serce :beczy:
Markzo - Wto Paź 14, 2008 14:28

Kozik jest drużbą na weselu i będzie w piątek, wraca na sobote na wesele i w niedziele rano się pojawi, Herc będzie w sobote do nocy, ja właśnie pertraktuje żeby przyjechać w sobote po południu i być do końca już;)
Brt - Wto Paź 14, 2008 14:42

:) jak nie w sobotę, to przyjedź w piatek, a w sobotę wrócisz ;) a zresztą po prostu przyjedx :ok: :)
Markzo - Wto Paź 14, 2008 14:44

spoko nie bój sie, piffko za 620Ti i tak dostaniesz:P
dalej nie wiem czy dam rade być wtedy kiedy chcę...czy można sie dopsiać jeszcze jutro??

Spyder - Wto Paź 14, 2008 21:02

ufff
w końcu udało mie sie zapisać na zlocik jestem na 100% w sobote wyjazd z Rudy Śląskiej planuje w sobote około 6 rano.

Mam doborową ekipe :) czy 4 osoby i pieska (goldenka retrivera) bo niestety niemam z kim go zostawić a pozatym w bieszczadach jeszcze nie był :)

Mam nadzieje ze zostanie przyjęty do grona roverkowiczów :D

kasjopea - Wto Paź 14, 2008 21:04

Spyder, a naklejkę gdzie mu nalepisz? :lol:
wiciu2xlc - Wto Paź 14, 2008 21:11

kasjopea, tam gdzie wszystkie roverki mają.... na ... tylnej klapie :)
Spyder - Wto Paź 14, 2008 21:17

On w zasadzie Ona :) ma flage tą z XIII zlotu z wrocka więc gdzieś ją przywiesimy :D
walkie - Wto Paź 14, 2008 21:50

Przypominam, że do jutra jest czas na zapisy! :) Herc, Markzo i reszta, wpiszcie się proszę. :)
Markzo - Wto Paź 14, 2008 21:57

walcze, żeby być na 2 dni....jutro sie wsio wyjasni...pie******* wesele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
walkie - Wto Paź 14, 2008 22:03

Markzo, trzymam kciuki! :)
emes - Wto Paź 14, 2008 22:15

sTERYD napisał/a:
ja niestety muszę z głębokim żalem zawiadomić iż będę nieobecny


To kto dostanie nagrodę za najdłuższą drogę? :wink:

Jak nie przyjedziesz, to nikogo nie zamkniemy w Twoim bagażniku :razz: Kto był w Szumiradzie ten powinien wiedzieć o co chodzi :razz:

kasjopea - Wto Paź 14, 2008 22:25

Laski ogólnie lecą na bagażnik sTERYDa :hm:
emes - Wto Paź 14, 2008 22:28

kasjopea napisał/a:
Laski ogólnie lecą na bagażnik sTERYDa


Strasznie lecą, ale nie na bagażnik tylko do bagażnika :wink:

sTERYD - Sro Paź 15, 2008 00:06

kasjopea, wierz Mi że mojes serce jest jeszcze bardziej złamane.. acz może... kto wie...
emes napisał/a:
Kasjopea napisał/a:

Laski ogólnie lecą na bagażnik sTERYDa

Strasznie lecą, ale nie na bagażnik tylko do bagażnika

ile razy mam mówić, że to ona chciała żebym ją zamknął... :oops: nawet kanapę złożyłem, żeby nie było... :/

kasjopea - Sro Paź 15, 2008 00:16

sTERYD, dobra dobra - winny się tłumaczy :razz: .
Zresztą na zlocie letnim Twój bagażnik również gościł przedstawicielki płci pięknej :lol:

sTERYD - Sro Paź 15, 2008 00:18

cóż mogę powiedzieć byl otwarty i każdy kto chciał korzystał :)
...później tylko jakieś nieokreślone butelki wyciągałem :hahaha:

maniaq - Sro Paź 15, 2008 00:48

a ja juz zarejestrowany piatek- niedziela i nie ma mocnych :)

bieszczadzkie oesy przybywam :D


steryd - a co jak cie porwiemy na zlot ? ;)

Markzo - Sro Paź 15, 2008 18:42

ja sie nie pojawie... nie mam jak sie urwać z wesela do tego pokłuciłem sie z tata, niestety o zlot...także miłej zabawy!
sTERYD - Sro Paź 15, 2008 18:52

no dobra przyznam się...
miałem chytry plan pojawic się z zaskoczenia w sobotę w drodze powrotnej ze słowacji, ale niestety to ponad 1000 km więcej i moi towarzysze wymiętkli :/

kasjopea - Sro Paź 15, 2008 19:22

sTERYD, nie zadawaj się z cieniasami :razz: :wink:
xROnx - Sro Paź 15, 2008 19:25

kasjopea,
hehe właśnie miałem to samo napisać :)
sTERYD,
zmień towarzyszy :D :D

Tomaszi - Sro Paź 15, 2008 19:27

Ech ludzie się wykruszaja :evil:
Jestem ciekaw gdzie są Ci wszyscy którzy klikali w ankiecie na Bystre !! ??
Według moich wyliczeń BRAKUJE co najmniej DWUDZIESTU ankieterów z 50-ciu którzy klikali w Bystre.
Wychodzi na to -muszę to napisać- że u niektórych forumowiczów wystąpił... jak by to nazwać, syndrom klikania "Jak inni klikają to i ja sobie kliknę" inaczej: Przerost chęci nad możliwościami...
Hasło w ankiecie brzmiało:
"Gdzie i kiedy chcesz pojechać na XIV Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl"
a nie:
Gdzie i kiedy chciałbyś pojechać na XIV Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl

sorki z góry, tym co mieli szczere chęci, ale im się skomplikowało. Przynajmniej zdają sobie sprawę z tego, że przygotowanie zlotu nie jest to ot tak pstryknąć palcami i potrafili napisać tutaj, że nie mogą przyjechać.

Z mojej strony EOT :roll:

xROnx - Sro Paź 15, 2008 19:33

Tomaszi,
No widzisz. A jak klikałem na inną opcje a i tak jade :D /mam nadzieje że nic mi nie wypadnie/
No coż nie ukrywam że też jestem w szoku że zapisało się zaledwie 25 ludków/roverków...

Markzo - Sro Paź 15, 2008 19:59

tato obiecywał, że zaraz po ślubie tzn. zrobie foty grupowe, pierwszy taniec i moge jechać...a teraz wielka awantura nie odzywa sie do mnie:/ normlanie w domu jak na wojnie...musze odpuscić bo nie wytrzymam takiej nerwówki w domu....
Spyder - Sro Paź 15, 2008 20:01

xROnx napisał/a:
że zapisało się zaledwie 25 ludków



I jeden pies :mrgreen:

xROnx - Sro Paź 15, 2008 20:21

Spyder napisał/a:
I jeden pies

hehehe no tak zapomniałem :)

am_k - Sro Paź 15, 2008 20:25

Witam, dawno tu nie zaglądałem( walczyłem z dostawcą internetu).
Rzeczywiście 25 ludków się dopiero zapisało, a z Lubelszczyzny widzę dwóch.
Nie wiem jakie były frekwencje na poprzednich zlotach, będę pierwszy raz.
Może jeszcze rzutem na taśmę parę osób się dopisze, do północy jest czas.

Peti - Sro Paź 15, 2008 21:35

Hejka!!!!

Nie mogę zapisać się na zlot...a zostało parę godzin.
Mam problemy z rejestracją się na głównej stronie.
Help me!

MaReK - Sro Paź 15, 2008 21:36

Dzizas kurde ja pier... jak to masz problemy? Rejestrowac na stronie musisz sie oddzielnie... wiec to nie to samo co forum. Moge Cie zarejestrowac tylko napisz gdzie co jak i kiedy?
Peti - Sro Paź 15, 2008 21:39

Ty nie pier...takie jest życie...A poza tym mam czas do 24-tej.
2 osoby od soboty...i to nie wiem na 100%.
Jest jakaś szansa?

MaReK - Sro Paź 15, 2008 21:41

Chodz na SB - shout box
Peti - Sro Paź 15, 2008 21:42

Co to jest SB?!?!?!?
Bardzo źle się mi kojarzy...

MaReK - Sro Paź 15, 2008 21:43

Shout Box - taki maly chat na dole glownej strony forum !
wiciu2xlc - Sro Paź 15, 2008 22:38

Masakra z tym SB :D
AndrewS - Sro Paź 15, 2008 22:52

no to mnie tez niestety nie bedzie
oczywiscie nie bede przez mlodego :roll:
nie zostawie na pol weeckendu 2 miesiecznego chłopania tylko z zona,
bo by ja zameczyl :neutral: ,
im starszy tym coraz wiecej marudzi :roll:

tym razem perly na zlocie nie bedzie, no chyba ze ktos inny przywiezie, bo widze ze 2 osoby z lubelskiego:-)

wypijcie tez ostatni toast za kanciaka bo zostal wyrejestrowany :cry:

Brt - Sro Paź 15, 2008 23:52

AndrewS, jesteś usprawiedliwiony ;) a za kanta wypijemy :) :ok:
sTERYD - Sro Paź 15, 2008 23:55

AndrewS napisał/a:
wypijcie tez ostatni toast za kanciaka bo zostal wyrejestrowany :cry:

oj niedobrze :(
ze swojej strony obiecywam że spełnię do dna, acz ja na zlocię będę tylko duchem :beczy:

TIGER - Czw Paź 16, 2008 00:04

No to chyba zamknąłem listę jako ostatni. Zdążyłem się wpisać uff :razz: :mrgreen:
walkie - Czw Paź 16, 2008 08:39

TIGER napisał/a:
No to chyba zamknąłem listę jako ostatni. Zdążyłem się wpisać uff :razz: :mrgreen:


A czy Ty nie chcesz nic jeść?

xROnx - Czw Paź 16, 2008 10:26

może jest na diecie? :D
walkie - Czw Paź 16, 2008 10:44

xROnx napisał/a:
może jest na diecie? :D


może, ale wolę się upewnić aby nie był na przymusowej? :)

wiciu2xlc - Czw Paź 16, 2008 16:45

hehe walkie dba o żołądki roverkowiczów :) o mój też zadbała hihi
TIGER - Czw Paź 16, 2008 18:09

Nie no na diecie nie jestem xROnx bo przecież jak się procenty pojawią w żołądku to na drugi dzień konia z kopytami mogę zjeść :mrgreen:

walkie a jeżeli chodzi o jedzenie to napewno będę jadł bo się pojawię w sobotę około 18 więc na chatę dymną zdąże tylko wczoraj miałem mało czasu na czytanie tego wszystkiego bo chciałem zdążyć sie zapisać i tak wyszło. A z kolei posiłki będą płatne na miejscu więc myślę że się nic nie stało.

walkie - Czw Paź 16, 2008 18:14

No i tak i nie.
Żebyś miał za co płacić na miejscu, muszę wiedzieć co chcesz!
Zatem proszę mi na maila szybko napisać :)

TIGER - Czw Paź 16, 2008 18:33

walkie chyba już wszystko jasne z moim jedzeniem ?
walkie - Czw Paź 16, 2008 18:43

Tak jest, z glodu nie umrzesz :)
MaReK - Czw Paź 16, 2008 18:54

A tu kawalki z filmu z XIII Zlotu.

Spyder - Czw Paź 16, 2008 20:56

MaReK,
Na zlocie będzie coś więcej tych filmików??

Widziałem swojego R75 ale takie krótkie migawki że ledwo co ledwo było go widać. :cry:

emes - Czw Paź 16, 2008 21:11

Myślę że będzie dużo więcej i dużo lepszych :-) MaReK zaostrza apetyt :razz:
Spyder - Czw Paź 16, 2008 21:25

emes napisał/a:
MaReK zaostrza apetyt


No to już szykuje mojego R do wyjazdu. Chromy poleruje :razz: klocki wymienie przed trasą bo już pijawka sie zaświeciła że do wymiany i wyjazd na Bieszczady:)

PS: Jakie klocki założyć drogie ATE czy Lukasy tańsze ale też ponoć dobre chyba że coś innego polecacie?

Tomaszi - Czw Paź 16, 2008 21:32

emes napisał/a:
Myślę że będzie dużo więcej i dużo lepszych :-) MaReK zaostrza apetyt :razz:
No tak, to tylko trailer :) mają być 3 filmiki w tym jeden pełnometrażowy (20 minut) :lol:
Spyder napisał/a:
PS: Jakie klocki założyć drogie ATE czy Lukasy tańsze ale też ponoć dobre chyba że coś innego polecacie?
Spyder, proszę nie tutaj :> na zlocie ci doradzimy :twisted:
Spyder - Czw Paź 16, 2008 21:52

Tomaszi napisał/a:
Spyder, proszę nie tutaj na zlocie ci doradzimy


A jak mi brakienie klocka to kto mnie tam zaciągnie :?: :razz:

emes - Czw Paź 16, 2008 22:07

Spyder napisał/a:
A jak mi brakienie klocka to kto mnie tam zaciągnie


No a jak Ci braknie klocków to ktoś będzie Cię tam musiał zaciągnąć? :wink: Ja myślałem, że one nie są do jazdy tylko do hamowania :razz:

kasjopea - Czw Paź 16, 2008 22:09

Spyder napisał/a:
A jak mi brakienie klocka to kto mnie tam zaciągnie
ekspertem od klocków to zdaje się MaReK jest ;p
Tomaszi - Czw Paź 16, 2008 22:20

Spyder napisał/a:
Tomaszi napisał/a:
Spyder, proszę nie tutaj na zlocie ci doradzimy


A jak mi brakienie klocka to kto mnie tam zaciągnie :?: :razz:
Jak Ci braknie klocków to wolał bym być za tobą, wątpię żebyś znalazł jelenia który by chciał cię ciągnąć :hahaha:
MaReK - Czw Paź 16, 2008 23:12

Bedzie wiecej... chociaz nie wiem czy duzo wiecej bedzie Twojego R, ale na pewno zalapia sie inni. Nie wiem w ktorym momencie widziales swojego R bo pewnie jest w dwoch miejscach. Ale o tym na zlocie.

Klocki lepiej ATE nie oszczedzaj na tym elemencie.

Pozdrawiam,

TIGER - Pią Paź 17, 2008 00:03

O klockach to chyba gdzie indziej poszukaj a nie tutaj jeżeli rozmawiamy na temat zlotu. Ale klocki to sprawa jakby to powiedzieć oczywista albo zmieniasz bo są w stanie krytycznym albo nie. Oczywiście bez obrazy :grin:
Tomi - Pią Paź 17, 2008 07:54

TIGER napisał/a:
O klockach to chyba gdzie indziej poszukaj a nie tutaj jeżeli rozmawiamy na temat zlotu. Ale klocki to sprawa jakby to powiedzieć oczywista albo zmieniasz bo są w stanie krytycznym albo nie. Oczywiście bez obrazy :grin:


W przypadku 75-ki, gdy wymienisz je gdy się kończą masz szansę trochę oszczędzić. Gdy dojeździsz je do końca, dolicz koszt czujnika zużycia klocków.

Spyder - Pią Paź 17, 2008 10:37

Dobra dobra juz kończe tamat klocków bo mnie jeszcze zlinczujecie :mrgreen:

MaReK napisał/a:
Nie wiem w ktorym momencie widziales swojego R bo pewnie jest w dwoch miejscach

Dokładnie w dwóch miejscach. Reszte zobaczymy na miejscu.

am_k - Pon Paź 20, 2008 13:40

walkie,
Czy jak wezmę pięcioletniego syna, to będę liczony jako jeden czy już dwa.
Spalibyśmy na jednym wyrku. Czy właściciele nie będą mieli nic przeciwko ?

walkie - Pon Paź 20, 2008 15:28

am_kowalski, dowiem się ale ogólnie chociażby jedzonko mu jakieś będzie trzeba dać prawda? napisz mi na synek reflektuje, może policzą pół porcji.
am_k - Pon Paź 20, 2008 16:07

walkie,
Mikołaj to niejadek, pewnie wystarczyłaby moja porcja.
Jeszcze nie wiem czy go zabiorę, musi się zgodzić żonka.
A czy będą tańce, bo to lew parkietu.

walkie - Pon Paź 20, 2008 16:12

mogą być, do 17:30 musisz mi dac znać na kom
kasjopea - Pon Paź 20, 2008 17:27

am_kowalski, na Twoim miejscu nie brałabym małego :smile:
Skiba - Pon Paź 20, 2008 17:56

kasjopea napisał/a:
am_kowalski, na Twoim miejscu nie brałabym małego :smile:


Dlaczego ? ;> :P przecież każdy zlot spokojny jest .. nikt nie pije, nikt nie hałasuje, a po 19.00 wszyscy idą spać :D

Brt - Pon Paź 20, 2008 20:00

Skiba napisał/a:
a po 19.00 wszyscy idą spać

no rzeczywiście 4 rano jest po 19 :P :hahaha:

am_k - Pon Paź 20, 2008 20:08

Posłucham i nie biorę. :mrgreen:
A tak naprawdę, żona nie pozwoliła.
Widuje go tylko w weekendy i to nie wszystkie.(zmiana pracy, szkolenie daleko od domu).
Ale na wiosenny zlot już na pewno pojedzie.

zetes - Wto Paź 21, 2008 12:59

Trzeba sie dobrze przygotowac, bo zlot bedzie trwal niezaleznie czy to sie komus podoba czy nie o godzine dluzej /zmiana czasu na zimowy/ :lol:















t

am_k - Wto Paź 21, 2008 13:01

Witam ponownie.
Małe pytanko, czy lista uczestników zlotu ze strony klubowej jest aktualna, czy były jakieś małe zmiany?

Brt - Wto Paź 21, 2008 13:04

o ile wiem, to aktualna :)
am_k - Wto Paź 21, 2008 13:12

To moje pierwsze uczestnictwo w zlocie ogólnopolskim.
Czy jakieś wkupne obowiązuje :mrgreen: :?:

kasjopea - Wto Paź 21, 2008 13:15

Wkupne to podstawa :grin:

[ Dodano: Wto Paź 21, 2008 13:15 ]
Po flaszce na łebka będzie ok :razz: :wink:

am_k - Wto Paź 21, 2008 13:17

Kurde, tyle to nie zarabiam aby postawić 48 butelek.
Chyba, że przejdzie browarek?

zetes - Wto Paź 21, 2008 13:21

Jak dla mnie to browarek wystarczy /mala beczulka/ :mrgreen:
kasjopea - Wto Paź 21, 2008 13:24

am_kowalski, luzik, damy radę :grin:
am_k - Wto Paź 21, 2008 13:26

No to stawiam :mrgreen:
walkie - Wto Paź 21, 2008 13:33

am_kowalski, ja nie piję broawrka. Baileys albo jakieś coś dobre załatwi sprawę. :)
am_k - Wto Paź 21, 2008 13:36

Jest ktoś jeszcze, kto będzie Roverową-zlotową dziewicą?
Może razem sie oddamy pierwszemu razowi :grin: ?

kasjopea - Wto Paź 21, 2008 13:37

o dżizys i Ty dziecko chciałeś brać? :shock: :hahaha:
am_k - Wto Paź 21, 2008 13:41

Chodzi mi o uczestnictwo, proszę bez żadnych domysłów.
Skiba - Wto Paź 21, 2008 13:54

Wkupne ... to min skrzynka złotego trunku, lub flakon 0.7 :D
teusz - Wto Paź 21, 2008 17:43

widze ze troche tych Roverkow bedzie na tym zlocie oficjalnych i nieoficjalnych mam nadzieje ze tez bede przynajmniej na jeden dzien moze sobota i w niedziele sie porozjerzdzamy w swoja strone... Jadnak mam jeszcze malutka propozycje :] a mianwicie chlopaki z grupy VAG organizuja zlot i zapraszaja wszystkie marki pojazdow... wynajmuja parking w Rzeszowie pod tesco albo na podpromiu o 15.00 (potwierdze jeszcze gdzie dokladnie) Mysle ze fajnie byloby zagladnac do nich tymbardziej ze tyle Roverkow bedzie, wracajac do domku mozna zagladnac i pokazac jak sie Roverki integruja :] hehe a podobno kilka marek sie zapowiedzialo i z roznych miast... Pewnie i tak wiekszosc z Was bedzie wracac przez albo kolo Rzeszowa takze mozna podjechac... Napiszcie co wy na to?? :smile:
TIGER - Wto Paź 21, 2008 18:23

teusz dobry pomysł. Ja napewno zaglądnę pod TESCO jak będę wracał a co na to inni? Ale to różnie może być bo przecież integracja będzie do białego rana więc niewiadomo :mrgreen:
teusz - Sro Paź 22, 2008 15:55

no to widze ze jak narazie jest nas dwoch chetnych... moze ktos jeszcze? ;) napiszcie co Wy na to...
xROnx - Sro Paź 22, 2008 15:57

ja odpadam.
MaReK - Sro Paź 22, 2008 16:01

Odpadasz ze zlotu czy spod TESCO ;D ?
xROnx - Sro Paź 22, 2008 16:16

MaReK napisał/a:
Odpadasz ze zlotu czy spod TESCO ?

hehehe
spod TESCO. TESCO mam w ZG wiec nie potrzebuje być tam :)
a tak na poważnie to raz ze nie podrodze mi a dwa że nie podrodze no i trzeci najmocniejszy argument że... nie podrodze :lol:

MaReK - Sro Paź 22, 2008 20:02

Aha... no ale w sumie to Ci po drodze wiec najwazniejsze, ze Ci nie po drodze ;)
xROnx - Sro Paź 22, 2008 22:16

tak MaReK ... masz racje.... yhy... tak oczywiście :shock:
:mrgreen:

sTERYD - Sro Paź 22, 2008 23:44

am_kowalski,
będzie ku czci AndrewSa :)
Na zdrówko młodemu członkowi rodziny Seneczków :)

am_k - Czw Paź 23, 2008 10:32

Wybieracie się na zimówkach, czy jeszcze na letnich?(oponach)
Brt - Czw Paź 23, 2008 10:35

na letnich
Skiba - Czw Paź 23, 2008 10:37

A co tam już śnieg leży :P ?
walkie - Czw Paź 23, 2008 10:39

Na zimówkach.
W czarej Górze i Kłodzku dziś śnieg sypał rano :)

am_k - Czw Paź 23, 2008 10:41

No to nie zmieniam, zazwyczaj robie to po pierwszym śniegu lub po Andrzejkach.
walkie - Czw Paź 23, 2008 10:42

Ja zawsze na 1 listopada
Brt - Czw Paź 23, 2008 10:46

ja po prostu patrzę na pogode, a że nie muszę zmieniać u oponiarzy, więc luzik :) Na 1.11 często jeżdze na Kłodzko i parę razu już było "śniegowo" ;)
zetes - Czw Paź 23, 2008 11:21

Witam :!: Za okolo 24 godziny ruszam w kierunku Bystrego. Wszystkim, ktorzy beda tez pomykac do tej miesciny szerokosci /tym co w innych kierunkach tez/ :grin: Zatem do
zobaczenia na zlocie :papa: :papa: :piwko: -to juz na miejscu :fura: :hurra:

Brt - Czw Paź 23, 2008 11:24

szerokości zetes :) uważajcie na drodze :) :ok:
zetes - Czw Paź 23, 2008 11:28

ok :lol:
walkie - Czw Paź 23, 2008 11:29

zetes, a Wy jedziecie z emesem?
zetes - Czw Paź 23, 2008 11:33

walkie tak, zebym mial nieco dalej to jade przez W-w i zabieram emesa :grin:

[ Dodano: Czw Paź 23, 2008 11:35 ]
no i Anie :grin:

walkie - Czw Paź 23, 2008 11:40

zetes napisał/a:
walkie tak, zebym mial nieco dalej to jade przez W-w i zabieram emesa :grin:


Rozumiem, to będzie wesoła 45.

PS. Ja bym go nie brała ;)

zetes - Czw Paź 23, 2008 11:43

no nie 45 tylko 400tka ;)

[ Dodano: Czw Paź 23, 2008 11:45 ]
walkie to "ps" to zastanawiajace :?:

walkie - Czw Paź 23, 2008 11:50

zetes napisał/a:
no nie 45 tylko 400tka ;)


400 w sedanie, pojemniejsza? ;)

zetes napisał/a:
walkie to "ps" to zastanawiajace :?:


A tam, przypomniało mi się tylko jak nie mogliśmy się z nim skontaktować, tak za karę, a co! ;)

zetes - Czw Paź 23, 2008 12:09

Dla mnie zabranie emesa jest korzystne bo bede mogl w pelni, przez caly czas pobytu na zlocie poddac sie procesowi integracji, bez potrzeby myslenia o drodze powrotnej :mrgreen:
Brt - Czw Paź 23, 2008 12:10

:hahaha: :brawa: :ok2: :D
walkie - Czw Paź 23, 2008 12:21

hahaha, ;)
AndrewS - Czw Paź 23, 2008 23:49

bawcie sie dobrze, nie zapomnijcie o toastach :)
no i przyczepnosci oraz szerokosci dla Was

smutno mi ze nie jade :roll:

7Tomi - Czw Paź 23, 2008 23:57

Bawcie sie dobrze i wypijcie toast za MG ZQ ... jak sie złoży w sobotę do końca to Was nawiedze w niedziele rano ;)
sTERYD - Pią Paź 24, 2008 03:10

Tomi_114 napisał/a:
jak sie złoży w sobotę do końca to Was nawiedze w niedziele rano :wink:

no wiesz ...
choćby jedno zdjęcie ze zlota ;)

[ Dodano: Pią Paź 24, 2008 03:12 ]
Cytat:
bawcie sie dobrze, nie zapomnijcie o toastach :grin:

gdzieżbym zapomniał :)
już dzisiaj conajmniej 2 razy wypiłem :)

NEOSSS - Pią Paź 24, 2008 20:43

Będę i ja dzieki Markowi :twisted:
Markzo - Pią Paź 24, 2008 20:57

Miłej zabawy życzę:) jeśli się uda to będę w niedziele raniutko, zeby Was chociaż poznać;)
MaReK - Pią Paź 24, 2008 22:27

Dzieki Violce, ze zechciala Cie przyjac do auta ;D
Spyder - Pią Paź 24, 2008 22:51

I jak tam dojechaliście już??

Ja właśnie sie szykuje do drogi wstajemy o 4 i o 5 wyjazd mam nadzieje ze zawitam do was na 10 może 11.

Będzie nas wesoły autobusik czterech pancernych i pies :razz:

MaReK - Sob Paź 25, 2008 04:00

My wlasniw wyruszamy. Licze na to ze Michaelp juz nie spi i nie bedziemy mieli obsuwy czasowej z jego powodu.
Michaelp - Sob Paź 25, 2008 07:25

Nie zaspalem, ale obsuwa i tak byla,tylko ze nie z mojego powodu :smile:
Ale nie wazne, grunt ze jedziemy do przodu.
Do zobaczenia na miejscu :smile:

Kozik - Sob Paź 25, 2008 10:28

Pierwsza relacja ze zlotu, ja już wróciłem ;/ niestety

http://www.youtube.com/watch?v=6KnW9nDqWlc

Spyder - Sob Paź 25, 2008 17:49

Kozik napisał/a:
ja już wróciłem niestety


No my jeszcze jesteśmy i zaraz rozpalamy grilla tzn po małych zmianach ale nadal grill :wink:

Tylko toroche sie wykrusza ekipa Brt już wyjechał :cry: mam nadzieje że reszta to dopiero sie wykruszy jak brakinie browara i prosiaka :razz:

Markzo - Sob Paź 25, 2008 19:20

ja mam poważny problem bo w Vectrze taty wysrało pompe wody...i V6 jest unieruchomiona i nie bardzo moge zostawic na niedzielę rodziców bez auta....ale jeszcze cos pokombinuje żeby jutro rano Was odiwedzić;) mniej więcej o której jest planowane zakończenie zlotu?
Olo12 - Sob Paź 25, 2008 20:05

Witam wszystkich ja już zakończyłem udział w Zlocie było jedwabiście żałuję że nie mogłem zostać do niedzieli.
Dojechałem do domu bez przygód Pozdrawiam wszyskich uczestników.

7Tomi - Sob Paź 25, 2008 23:37

No niestety ja nie dotre :( ale jak ktos bedzie wracał jutro przez Pilzno to zapraszam na kawulca ;)
Spyder - Nie Paź 26, 2008 08:05

Podbudka :) My juz na nogach spacerek w bieszczadzkiej scenerii zaliczony teraz sniadanie i dluuugi spcer pogoda super słoneczko świeci mroźnie jest ale przyjemnie.

Wiec jeśl ktoś może to odpalajcie maszyny i zapraszamy!!

Olo12 - Nie Paź 26, 2008 10:47

Tylko nie polecam wycieczki w kierunku kamieniołomów ( bo maniaq wypije całą wodę ze źródełka :grin: )
Pozdrawiam i szczśliwych powrotów.

Skiba Jak zdrówko???

Markzo - Nie Paź 26, 2008 17:39

no i jak się Zlocik udał?? Wszyscy szczęśliwie dotarli??