Zobacz temat - Jak dołączyć do klubowiczów na 2010??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Pozostałe sprawy klubowe - Jak dołączyć do klubowiczów na 2010??

cirek - Nie Lis 15, 2009 22:15
Temat postu: Jak dołączyć do klubowiczów na 2010??
Co trzeba zrobić by dołączyć do klubowiczów na rok 2010?
Brt - Nie Lis 15, 2009 22:19

poczekac na styczen i zapłacic skladke ;) teoretycznie można nawet wcześniej wpłacić zaznaczajac, ze to na 2010, ale później skarbnik ma wiecej roboty czy jakośtam ;)
staf - Nie Lis 15, 2009 22:20

cirek, Prosze.
http://www.roverki.pl/mod...Klub+ROVERki.pl

Dk-san - Pią Lis 27, 2009 00:16

czyli lepiej poczekac na styczen prawda ? Choc wolalbym juz miec ta kozacka naklejeczke :P

a jak pierwszy raz wstepuje to musze cos dopisac czy cus ? czy za kazdym razem te bajery sie otrzymuje ? :P

MaReK - Pią Lis 27, 2009 00:58

Za pierwszym razem, otrzymasz kpl. naklejek pod tablice, zywiczna naklejke (znaczek) oraz legitymacje wraz ze stickerem na dany rok. Po 3 latach kiedy Ci sie zapelni blankiet, otrzymasz nowa legitymacje. I tak w kolko, az Ci sie Rover rozpadnie i przesiadziesz sie na MG :)
seyfer - Pią Lis 27, 2009 10:59

Też czekam na styczeń :P po 3 latach już wypada być klubowiczem :)
staf - Pią Lis 27, 2009 15:33

MaReK napisał/a:
I tak w kolko, az Ci sie Rover rozpadnie i przesiadziesz sie na MG :)


Albo na.... Freelander-ka :razz:

Mayson - Pią Gru 04, 2009 15:19

Czy składka klubowa na 2010 wynosi nadal 50zł? Komu ją wpłacić?
Brt - Pią Gru 04, 2009 16:42

dalej 50 PLN ... wpłaca się na konto klubu ale najlepiej w nowym roku (względy rozliczeniowe u Skarbnika)
http://www.roverki.pl/article.php?sid=19

:)

kasjopea - Pią Gru 04, 2009 18:53

Mayson, coś taki gorliwy na koniec roku? ;>
Mayson - Pią Gru 04, 2009 19:06

Dzięki Brt :)

No Kasjo, nowy sezon się zaczyna, to trzeba się wtrybić ;) A poza tym w 2008 wpłaciłem pod koniec września i dopiero potem dowiedziałem się, że składka obowiązuje na dany rok, a nie PRZEZ rok, to w 2009 sobie odpuściłem. Zresztą chciałem wpłacić w kwietniu ale miałem jazdy z mbankiem i konto było zawieszone przez 2 miechy, to jednak odpuściłem.
No a teraz trzeba się zacząć podlizywać, skoro już zamierzam wybrać się na zlot, żeby już móc na miejscu się z kimś podroczyć, a nie całkiem "świeżak" :> ;p ;)

(kurde, znowu wygląda jakbym się tłumaczył :milczy: )

walkie - Pią Gru 04, 2009 19:11

Mayson napisał/a:
(kurde, znowu wygląda jakbym się tłumaczył :milczy: )


nie wygląda, Ty się po prostu tłumaczysz :P

Mayson - Pią Gru 04, 2009 19:20

Już wiem z kim m.in. się będę droczył :> ;p
walkie - Pią Gru 04, 2009 19:47

Mayson, że ze mną? Ja poważna kobieta jestem ;)
Mayson - Pią Gru 04, 2009 19:58

Właśnie widzę :taa: ;)
walkie - Pią Gru 04, 2009 20:23

Mayson, ciesz się. :) Nie mylisz się ;)
Holender - Czw Gru 24, 2009 10:32

Też chciałbym zostac klubowiczem, jednak według instrukcji powinienem wypełnic najpierw formularz sympatyka. Przerobiłem różne opcje, lecz cały czas wywala mnie na stronę logowania do Klubu. Jakieś pół roku temu też chciałem, było to samo, lecz już nie miałem czasu tego rozgryzac. Jestem jeszcze dwa tygodnie w Polsce więc może tym razem ktoś mi pomoże... ? :???:
staf - Czw Gru 24, 2009 10:34

Holender, Robisz tak jak tu pisze?
http://www.roverki.pl/mod...ub+ROVERki.pl#3

Brt - Czw Gru 24, 2009 10:47

Holender, jestes zarejestrowany na stronie .. wiec tylko się zaloguj i wejdź w swój profil i uzupełnij dane (pesel i takietam) a później opłać składkę (jeśli to możliwe, to po nowym roku) a reszta sama już pójdzie ... a jak nie możesz się zalogowac to napisz do mnei PW ... po świętach to sprawdzę :ok: ... narazie zmykam z forum :papa:
Holender - Czw Gru 24, 2009 12:13

Heh,... tak właśnie zrobiłem, dzięki wielkie :ok: Po Nowym Roku biegnę na pocztę a potem zmykam i ja ...do pracy...
Postaram się nie zamilknąć na kolejne 3 miesiące tak jak ostatnio, dlatego zabieram tym razem komputer ze sobą :lol:
Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkim Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

czapaja - Pią Gru 25, 2009 11:38

W takim razie ja też czekam do nowego roku ;)
McMisiu - Nie Gru 27, 2009 22:57

Tez mam zamiar włączyć się w życie klubowe, ponieważ stałem się teraz właścicielem 620 :)
Dydo - Pon Gru 28, 2009 22:08

Widze, że małe grono od Stycznia dołączy do klubu, podobnie jak i ja ;)
shakesbeer - Wto Gru 29, 2009 16:16

dzień dobry
ja też zaczekam te trzy dni :)

staf - Nie Sty 03, 2010 10:16

Czy skarbnik przygotowany na przyjmowanie przelewów? :smile:
pajda - Nie Sty 03, 2010 11:29

no wlasnie :> :?:
Speedy - Nie Sty 03, 2010 13:40

można już wpłacać? :mrgreen:
-IKS- - Nie Sty 03, 2010 17:52

skarbnik jeszcze nie do końca gotowy...
dopiero po 6 stycznia wszystko powinno być załatwione (stary skarbnik Tedi i nowy- Tomaszi wybierają się do Wawki aby ostatecznie przekazać i przejąć obowiązki)
z wpłatami radzę jeszcze kilka dni poczekać...

SyntaX - Sro Sty 06, 2010 23:10

Aha no właśnie bo ja wpłaciłem 1 stycznia :)
To tak w ramach dobrej inwestycji na nowy rok.
I widzę że narazie nie jest odnotowane.
Czekam na klubowe naklejeczki do nowego autka :)

Brt - Sro Sty 06, 2010 23:58

Nowy skarbnik przejął dziś obowiązki ... jeszcze czekamy na uaktywnienie konta i od przyszlego tygodnia powinno wszystko ruszyć ... chwlowo nie mamy dostepu do konta więc jeszcze prosimy o chwilę cierpliwosci .... jak ktos dokonal wplaty, to można mi na maila przesłać dowód wpłaty to zmienię status na forum i stronie :ok:
Dydo - Czw Sty 07, 2010 15:12

Ja wpłacę po 10, więc mam nadzieję, że już będzie po wszystkim i pieniążki raz dwa zostaną zaksięgowane :)
Tomaszi - Czw Sty 07, 2010 19:13

Witam wszystkich zainteresowanych.
Tak jak już Brt zdążył Was poinformować, wczoraj przejąłem obowiązki skarbnika.
Niestety do czasu gdy nie uzyskamy pełnego dostępu do konta nie jestem w stanie zweryfikować kto już wpłacił, do tego czasu tylko dowód wpłaty do Brt jeśli zależy komuś na szybkim granatowym kolorku. Proponuję dokonywać wpłat po 15tym stycznia.
Wysyłki naklejek na 2010r. rozpocznę pewnie pod koniec miesiąca (dotyczy klubowiczów mających jeszcze miejsce na ową naklejkę na legitymacji)
W przypadku braku miejsca proszę przy wpłatach postępować zgodnie z informacją zawartą na stronie roverki.pl
Legitymacje dla nowych klubowiczów + pakiet powitalny powinienem rozpocząć wysyłać najszybciej w 2giej połowie lutego, po złożeniu zamówienia, firma wyprodukuje i dostanę przesyłkę (zależy od ilości "Nowych" -od 10-iu wzwyż).

P.S. Przypominam sympatykom wstępującym w szeregi klubowiczów o dokładne wypełnianie formularza rejestracyjnego, w którym koniecznie musi znaleźć się:
Imię Nazwisko
Adres
PESEL

Pozdrawiam i życzę cierpliwości
Tomaszi Wasz skarbnik

Roj - Sob Sty 09, 2010 09:48

chyba by się wypadało zapisać w końcu :cool:
Tomaszi, napisz tu jak już ogarniesz i nowi będa mogli wpłacać.
pozdrawiam

Tomaszi - Sob Sty 09, 2010 16:46

Teoretycznie wpłacać można cały czas, konto klubowe istnieje tak jak istniało :grin:
Prosząc Was o wpłaty trochę później, chciałem zaoszczędzić tym mniej cierpliwym czekania na zmianę statusu oraz wypatrywania listonosza przez okno.

tronsek - Czw Sty 14, 2010 18:53

Chcę zostać nowym klubowiczem.
Proszę mi powiedzieć, jaki nick mam wpisać w tytule przelewu, ten ze strony roverki.pl czy z forum? Bo są różne. Różnią się tylko jedną literą, ale się różnią.
Na rowerki .pl man nick - "tronse" a na forum "tronsek".

Tomaszi - Czw Sty 14, 2010 21:06

tronsek, a nie chciał byś mieć takich samych? Nam było by łatwiej i nie musiał byś zadawać takich pytań ;)

[ Dodano: Czw Sty 14, 2010 21:06 ]
wpisz w tytule przelewu tronsek, teraz jak poinformowałeś o tym fakcie, będę o tym pamiętał.

tronsek - Czw Sty 14, 2010 21:18

Już wszystko w porządku. Na rowerki.pl zarejstrowałem się jeszcze raz jako tronsek.
Dzięki.
Pozdrawiam

Speedy - Pią Sty 15, 2010 11:13

Tomaszi, jak by co to informuje o wpłacie którą dzisiaj zrobiłem :mrgreen: i czekam na znaczek :razz:
Brt - Pią Sty 15, 2010 11:25

Dostęp do konta już nowy Skarbnik ma, wiec jak ktoś ma chęć to zapraszam do wpłacania :)
Dydo - Pią Sty 15, 2010 11:34

Ja wpłacę albo dziś, albo jutro. W zależności o której dotrą pieniążki na konto, bo akurat kumpel mi przelewał, bo ja nie będę miał możliwości kiedy wpłacić w najbliższych dniach ;)
Brt - Pią Sty 15, 2010 11:42

Dla przypomnienia: W tytule przelewu należy wpisać nick (!), imie i nazwisko oraz czy legitymacja ma być dorabiana (nowi Klubowicze lub istniejący którym się skończyło miejsce na naklejki) a i jeszcze jedno .... żeby status został zmieniony MUSI być wypełniony profil na stronie klubowej (imię, nazwisko, PESEL, adres korespondencyjny) .... do czasu uzupełnienia danych status nie zostanie zmieniony :ok:
Dydo - Pią Sty 15, 2010 11:52

Kasa już jest, więc wpłacam ;)
Tomaszi - Wto Lut 02, 2010 09:06

Dydo, pokolorowany

Brt jak zwykle szybszy o de mnie :)

To co trzeba wiedzieć na temat wpłat jest w Kubowe FAQ
Cytat:
Jak można zostać członkiem Klubu?

Klubowiczem zostaje się po opłaceniu rocznej składki członkowskiej.
Na XII Ogólnopolskim Zlocie ustalono składkę roczną w wysokości minimum 50 zł dla Klubowiczów i minimum 100 zł dla Członków Wspierających (instytucjonalnych).
Najpierw należy wypełnić dokładnie formularz (TUTAJ) i stać się „sympatykiem” a następnie wpłacić składkę roczną na rachunek:
44 1140 1010 0000 2980 3700 1001, BRE Bank SA, 00-950 Warszawa, ul. Królewska 14
Klub ROVERki.pl; ul. Walerego Czumy 18/35, 01-355 Warszawa
z dopiskiem, "Składka roczna 2010 - nick, imię i nazwisko (nowa legitymacja*)".

*nowa legitymacja w tytule przelewu oznacza to, że klubowicz ma już zapełnione trzy pola na naklejki roczne, i chce otrzymać nową


[ Dodano: Wto Lut 02, 2010 09:06 ]
...po krótkiej przerwie

Serdecznie witam nowych Klubowiczów. Wiem, że nie możecie się już doczekać tego upragnionego znaczka i naklejek...
Pragnę Was poinformować, że dnia wczorajszego miałem zaszczyt złożyć zamówienie pierwszej parti legitymacji. W związku z tym, co najmniej dziesięcoro userów zmieniło swój statut z sympatyków na klubowiczów.
Również wczoraj, do 16-tu klubowiczów poszły listy z naklejką VOID "ROVERki.pl 2010" na legitymacje.
Prawdopodobnie dzisiaj, te same nalepki polecą do kolejnych sześciu klubowiczy.

W swoim imieniu oraz Klubu ROVERki.pl dziękuję za Wasz wkład* klubowy :mrg:

* - interpretacja dowolna ;)

Na obecną chwile to tyle.
Pozdrawiam Skarbnik Tomaszi

sTERYD - Wto Lut 02, 2010 09:26

Tomaszi, jakbyś mi przypadkiem wysyłał nową leditimację to dorzuć parę nalepków pod tablicę gdyż już nie posiadam ;)
Tomaszi - Wto Lut 02, 2010 09:33

sTERYD, no nie wiem, nie wiem, listy muszą się zmieścić w wadze 50g :razz:
sTERYD - Wto Lut 02, 2010 09:38

no to wyślij na mój koszt ;)
Dydo - Wto Lut 02, 2010 12:56

A do kogo m.in. zostały już wysłane naklejki ? Głównie to interesuje mnie to, czy zostały wysłane także do mnie czy jeśli chodzi o mnie to dopiero legitka będzie wyrabiana etc. ?
Tomaszi - Wto Lut 02, 2010 13:14

Dydo, jeśli idzie o Ciebie i innych oczekujących na legitymacje musicie uzbroić się w cierpliwość, z resztą ja przy okazji też bo moja legitka też do wymiany :)
Speedy - Sro Lut 03, 2010 12:32

Ja już mam znaczek na 2010 :mrgreen: dzięki Tomaszi,
emilanka - Czw Lut 04, 2010 09:27

to ja też przy okazji poproszę :)
Brt - Czw Lut 04, 2010 09:34

emilanka, naklejkę pod tablice powinien ktoś z Wrocka mieć ... a co do Zestawu Klubowego (legitymacja, naklejka klubowa) to szczegóły tutaj:

http://www.roverki.pl/article.php?sid=19 :)

emilanka - Czw Lut 04, 2010 09:47

ale kiedy ja już Drogi Mój Kolego poradziłam sobie ze wszystkim. Wpłaty dokonałam gdzie trzeba się podpisałam i nawet dane uzupełniłam :) taka stara dobra zasada zanim komuś tyłek zawrócisz sam poszukaj :)
Brt - Czw Lut 04, 2010 09:50

No to się cieszę ... nie mam możliwości, żeby sprawdzić wpłaty ... nie moja działka w tym klubowym ogródku ... a jasnowidzem nie jestem .... jeszcze
emilanka - Czw Lut 04, 2010 09:53

to na razie musisz uwierzyć na słowo:) a kto ma sprawdzić niech sobie sprawdza:) Ja tylko posłusznie melduję dokonanie wpłaty:)
darek_wp - Czw Lut 04, 2010 09:55

Do mnie także dotarł już znaczek na 2010. Tomaszi dzięki :smile:
Tomaszi - Czw Lut 04, 2010 17:41

Cieszę się, że przesyłki do Was docierają. Mam nadzieję że wszyscy dostaną...

UWAGA !!
Wszystkie koperty są adresowane według Waszego profilu na stronie głównej www.roverki.pl
W przypadku gdy profil nie jest zaktualizowany bo w między czasie zmienił ktoś miejsce zamieszkania, nie otrzyma kopert do rąk własnych, w najgorszym wypadku dostanę zwrot przesyłki!
Gdyby ktoś chce by list poszedł na inny adres niż w profilu a nie chce zmieniać tego adresu w profilu proszę o maila z adresem korespondencyjnym na skarbnik@roverki.pl


Pozdrawiam
Skarbnik Tomaszi

Roj - Czw Lut 04, 2010 19:09

ja dzisiaj wpłaciłem jakby coś kontakt PW
tak się zastanawiałem czy nie poczekać do kwietnia (bo rok by minał mojego niezdecydowania) ale już co mi tam :mrgreen: :mrgreen:

pozdrawiam

Papaa2 - Sob Lut 20, 2010 18:35

przelew poszedl ;-) pozno bo czekalem na wyplate ale zmiescilem sie przed rozliczaniem :-D

teraz tylko czekac na kolejna naklejalke na legitke ;-)

MiReK - Nie Lut 21, 2010 14:12

Przelew poszedł,czekam na na nową legitymację :mrgreen:
frediwzl - Nie Lut 21, 2010 22:45

Ja postaram się do was wstąpic do konca miesiąca, troche mam wydatków ale dam rade ;)
spider666 - Sro Lut 24, 2010 08:51

Brt napisał/a:
Dla przypomnienia: W tytule przelewu należy wpisać nick (!), imie i nazwisko oraz czy legitymacja ma być dorabiana (nowi Klubowicze lub istniejący którym się skończyło miejsce na naklejki) a i jeszcze jedno .... żeby status został zmieniony MUSI być wypełniony profil na stronie klubowej (imię, nazwisko, PESEL, adres korespondencyjny) .... do czasu uzupełnienia danych status nie zostanie zmieniony :ok:


Pieniążki wpłaciłem. Poinformowałem SKARBNIKA. Ale nie mam żadnej odpowiedzi.
Nie mogę też zalogować się na stronę klubową http://www.roverki.pl/user.php,
mimo że na forum mogę pisać jak widać.

sTERYD - Sro Lut 24, 2010 10:14

napisz PW do MaReKa. Na chwilę obecną tylko on Ci może założyć konto na stronie :/
ale prace trwają :cool:

Tomaszi - Sro Lut 24, 2010 12:45

spider666 napisał/a:
Brt napisał/a:
Dla przypomnienia: W tytule przelewu należy wpisać nick (!), imie i nazwisko oraz czy legitymacja ma być dorabiana (nowi Klubowicze lub istniejący którym się skończyło miejsce na naklejki) a i jeszcze jedno .... żeby status został zmieniony MUSI być wypełniony profil na stronie klubowej (imię, nazwisko, PESEL, adres korespondencyjny) .... do czasu uzupełnienia danych status nie zostanie zmieniony :ok:


Pieniążki wpłaciłem. Poinformowałem SKARBNIKA. Ale nie mam żadnej odpowiedzi.
Nie mogę też zalogować się na stronę klubową http://www.roverki.pl/user.php,
mimo że na forum mogę pisać jak widać.
witaj spider666, dobrze że napisałeś tutaj. Przekopałem pocztę i znalazłem wiadomość od Ciebie w spamie (zauważyłem, że często się to zdarza)
Tak na stronie roverki.pl nie jesteś zarejestrowany dlatego nie możesz się zalogować.

Nie wiem czemu sTERYD piszesz, że założyć tylko MaReK może konto, coś się pozmieniało, nie jestem na czasie? Przeceż każdy może samemu zarejestrować się na stronie głownej.

spider666, zarejestruj się na stronie głównej (najlepiej pod tym samym nickiem) uzupełnij wszystkie potrzebne dane, o których wspomniał Brt, jak już będziesz miał to zrobione napisz do mnie PW

W razie problemów z rejestracją pisz do MaReK'a

Perez - Sro Lut 24, 2010 12:55

A no zapomnialem napisac, ze ode mnie tez juz przelew kilka dni temu poszedl. Pisze, zeby mi nikt mojego znaczka z pod nicka nie dzwignal ;) W sumie nie wiem po co mi ta karta klubowa, ale ladnie wyglada, wiec i na nowa naklejke bede czekal :)
Brt - Sro Lut 24, 2010 13:02

Tomaszi napisał/a:
Nie wiem czemu sTERYD piszesz, że założyć tylko MaReK może konto, coś się pozmieniało, nie jestem na czasie? Przeceż każdy może samemu zarejestrować się na stronie głownej.

Pozmieniało się ;) ... rejestracja na stronie klubowej odsyła do formularza z forum ... wiec jak ktoś w okresie przejściowym założył tylko konto na forum, to obecnie jedynie admin (MaReK lub Brt) może dodać konto na stronie. Ja obecnie nie mogę tego zrobić ... jutro w ciągu dnia założę konto jeśli MaReK tego wcześniej nie zrobi :ok:

jaro12 - Czw Lut 25, 2010 07:25

Ode mnie też nareszcie przelew poszedł :D
Tomaszi - Pią Lut 26, 2010 10:53

Brt napisał/a:
obecnie jedynie admin (MaReK lub Brt) może dodać konto na stronie. Ja obecnie nie mogę tego zrobić ... jutro w ciągu dnia założę konto jeśli MaReK tego wcześniej nie zrobi :ok:
OPR dla adminów odpowiedzialnych za konta ;) obiecanki cacanki... czekam i kolega też.

Teraz przyjemniejsze sprawy.
Koleżanki i koledzy, klubowiczki i klubowicze mam przyjemność poinformować, że pierwsza (duża) partia legitymacji jest już u mnie, spakowane do kopert i dzisiaj popołudniu trafią na pocztę. W poniedziałek, wtorek możecie wypatrywać listonosza lub szukać avizo w skrzynce.

Poniżej przedstawiam listę z nr legitymacji, które zostaną wysłane:
numery od KZ0817 - KZ0832
oraz:
KZ0026
KZ0346
KZ0305 + KZ0007 (jeden list)
KZ0056

Dzisiejsza wysyłka obejmuje również klubowiczów którzy opłacili składkę do dnia 22 lutego, do tych osób zostanie wysłana naklejka 2010 na legitymację.

Przy okazji chciałbym przypomnieć pozostałym klubowiczom, że dnia 30 marca nastąpi weryfikacja klubowiczów, nie opłacenie składki do tego czasu skutkuje zmianą statysu do sympatyka.

Pozdrawiam,
Skarbnik Tomaszi

Brt - Pią Lut 26, 2010 12:01

konto Kolegi spider666 zostało na stronie założone ;)
Tomaszi - Pią Lut 26, 2010 12:55

Brt podziękował :ok:
Dydo - Pon Mar 01, 2010 13:46

Druga dobra wiadomośc dzisiejszego dnia :) Będę oczekiwał kopery z niecierpliwością :)

[ Dodano: Pon Mar 01, 2010 13:46 ]
Melduję, że otrzymałek kopertę z naklejką, kartą etc. :) Dzięki wielkie.

staf - Pon Mar 01, 2010 15:12

Tomaszi napisał/a:

Przy okazji chciałbym przypomnieć pozostałym klubowiczom, że dnia 30 marca nastąpi weryfikacja klubowiczów, nie opłacenie składki do tego czasu skutkuje zmianą statysu do sympatyka.


W takim razie zapytam, czy moja opłata dotarła?

BoloSr - Pon Mar 01, 2010 18:50

Składka poszla mam nadziej ze do konca tygodnia dojdzie :) :)
kasjopea - Pon Mar 01, 2010 21:35

BoloSr napisał/a:
Składka koszla mama nadziej ze do konca tygodnia dojdzie :) :)
piłeś - nie pisz :wink:
Brt - Pon Mar 01, 2010 21:49

nie piłeś ... wypij :P ;)
tronsek - Wto Mar 02, 2010 16:18

Właśnie otrzymałem klubową naklejkę i legitymację. Mówiąc szczerze, nie spodziewałem się, że będzie to aż tak profesjonalnie wykonane.
R E W E L A C J A ! ! !.
:rotfl:
Dzięki.

staf - Sro Mar 03, 2010 06:11

Przesyłeczka dotarła. Dzięki. :smile:
emilanka - Sro Mar 03, 2010 13:08

Do mnie również dotarła przesyłka :) dziękuję bardzo... Jutro zajmę się okleinowaniem moich nowych tablic :)
Papaa2 - Sro Mar 03, 2010 18:35

i do mnie dotarła naklejka ;-) jak popatrzyłem na tą sprzed roku to zmieniłem miejsce w portfelu żeby się tak nie ścierała :-D
MiReK - Sro Mar 03, 2010 18:39

Tomaszi napisał/a:
Dzisiejsza wysyłka obejmuje również klubowiczów którzy opłacili składkę do dnia 22 lutego, do tych osób zostanie wysłana naklejka 2010 na legitymację.


A do mnie jeszcze nie dotarła :cry:

monia0023 - Sro Mar 03, 2010 19:28

Witam szacowne grono i melduję, że 1 marca poszła wpłata na składkę. Z niecierpliwością czekam na zmianę statusu no i oczywiście na piękną naklejkę i legitymację. Pozdrawiam serdecznie

PS
Info dla skarbnika na pocztę również wysłałam

sTERYD - Sro Mar 03, 2010 20:14

i ja dostałem list od władz :mrgreen:

z tymi nalepkami to chodziło mi o pakiecik podtablicowych w celu dystrybucji wśród sympatyków zamieszkujących okoliczne miasta i wsie ;)
ale i tak dziękuję :cool:

Tomaszi - Sro Mar 03, 2010 20:25

Pozwolę się wtrącić ;)

dzisiaj jestem z doskoku na forum, nie wspominając że do PC podchodzę... a właściwie pisząc nie podchodzę...
monia0023 napisał/a:
Z niecierpliwością czekam na zmianę statusu
jutro się tym zajmę. (odpowiedź tyczy się wszystkich którzy wpłacili do jutra i zostało zaksięgowane :cool: )

[ Dodano: Sro Mar 03, 2010 20:25 ]
sTERYD napisał/a:
z tymi nalepkami to chodziło mi o pakiecik podtablicowych w celu dystrybucji wśród sympatyków zamieszkujących okoliczne miasta i wsie ;)
ale i tak dziękuję :cool:
sugerujesz że za mało? pierwszeństo mają "Nowi" ;>
sTERYD - Sro Mar 03, 2010 20:27

nic nie sugeruję ;)
tylko doprecyzowałem swoją wcześniejszą wypowiedź :)

Tomaszi - Sro Mar 03, 2010 20:39

sTERYD napisał/a:
tylko doprecyzowałem swoją wcześniejszą wypowiedź :)
chodzi o tą?
sTERYD napisał/a:
Tomaszi, jakbyś mi przypadkiem wysyłał nową leditimację to dorzuć parę nalepków pod tablicę gdyż już nie posiadam ;)
ale ty masz zapłon ;) to było 2 strony w tył :cool:
BoloSr - Sro Mar 03, 2010 20:41

Tomaszi napisał/a:
sTERYD napisał/a:
tylko doprecyzowałem swoją wcześniejszą wypowiedź :)
chodzi o tą?
sTERYD napisał/a:
Tomaszi, jakbyś mi przypadkiem wysyłał nową leditimację to dorzuć parę nalepków pod tablicę gdyż już nie posiadam ;)
ale ty masz zapłon ;) to było 2 strony w tył :cool:


mozesz mi podeslac to w koncu bym sie ruszul z mojej wiochy do szczecina :)

Tomaszi - Sro Mar 03, 2010 20:42

dobra kończę, idę Młodą pluskać :wanna:

do jutra

monia0023 - Sro Mar 03, 2010 21:11

Tomaszi dziękuję za odpowiedź :ok:
sTERYD - Czw Mar 04, 2010 00:50

Cytat:
chodzi o tą?

tak, Tę... wiem że refleksem nie grzeszę, ale te posty tak szybko rosną ;)

BoloSr napisał/a:
mozesz mi podeslac to w koncu bym sie ruszul z mojej wiochy do szczecina

ależ chętnie, akurat mam jeden świeżootrzymany kąplet :cool:

Andrzej_1272 - Czw Mar 04, 2010 08:44

Legitymacja i naklejka DOTARŁA.Dzięki :mrgreen:
Roj - Czw Mar 04, 2010 09:24

do mnie doszło wczoraj, dzięki.. od klubowicza :cool:
zetes - Pią Mar 12, 2010 11:34

Tomaszi napisał/a:
Dzisiejsza wysyłka obejmuje również klubowiczów którzy opłacili składkę do dnia 22 lutego, do tych osób zostanie wysłana naklejka 2010 na legitymację.
, przelew wykonany 11.02.2010r i niestety do dzis nic nie przyszlo :cry:
monia0023 - Pią Mar 12, 2010 11:47

I ja poproszę :mrgreen:
Tomaszi - Pią Mar 12, 2010 13:10

zetes, monia0023, oraz pozostali którzy czekają na legitymację.
Informuję że wczoraj uzbierała się kolejna dziesiątka klubowiczów
do nowych legitymacji (długo trzeba było czekać).
Dzisiaj wieczorem zrobię jeszcze jedno rozliczenie Waszych wpłat, w poniedziałek sprawdzę czy się nie zmieniło i będę zamawiał legitymację.

ps. nie wszystko jest uzależnione o de mnie, porównam to do zamówień wizytówek, które zamawia emes, musi uzbierać się pewna ilość "chętnych".

Pozdrawiam
Skarbnik Tomaszi

BoloSr - Pią Mar 12, 2010 13:22

Tomaszi napisał/a:
zetes, monia0023, oraz pozostali którzy czekają na legitymację.
Informuję że wczoraj uzbierała się kolejna dziesiątka klubowiczów
do nowych legitymacji (długo trzeba było czekać).
Dzisiaj wieczorem zrobię jeszcze jedno rozliczenie Waszych wpłat, w poniedziałek sprawdzę czy się nie zmieniło i będę zamawiał legitymację.

ps. nie wszystko jest uzależnione o de mnie, porównam to do zamówień wizytówek, które zamawia emes, musi uzbierać się pewna ilość "chętnych".

Pozdrawiam
Skarbnik Tomaszi


mama nadziej ze moja wplasta dotarla :0
dlamnie tylko znaczek nowy bo legitke dostalem dopiero co nowa w zeszlym roku :)

kasjopea - Pią Mar 12, 2010 13:32

Tomaszi, rozumiem, że moją naklejkę przyślesz razem z legitymacją dla wolarza? :smile:
cirek - Pią Mar 12, 2010 18:34

Tomaszi,

czy mój przelew doszedł do Ciebie, jeśli tak to kiedy mogę się spodziewać legitymacji ??

MiReK - Pią Mar 12, 2010 19:02

Tomaszi napisał/a:
porównam to do zamówień wizytówek, które zamawia emes

No właśnie,fajnie byłoby otrzymać legitymację razem z wizytówkami,brakuje jeszcze bodajże 5 osób.Gdyby ktoś nie wiedział o czym piszę to zachęcam do zapisów i odsyłam:
http://forum.roverki.eu/v...47330&start=100

tomirek - Pią Mar 12, 2010 19:50

czy można się jeszcze się zapisać? :mrgreen:
kasjopea - Pią Mar 12, 2010 19:58

Zapisać na co?
tomirek - Pią Mar 12, 2010 21:09

w sensie dołączyć do grona klubowiczów :mrgreen: Już marzec dlatego pytam...
BoloSr - Pią Mar 12, 2010 21:10

kasjopea napisał/a:
Zapisać na co?


pewnie na klubowicza :)

Ley - Pią Mar 12, 2010 21:52

tomirek napisał/a:
w sensie dołączyć do grona klubowiczów :mrgreen: Już marzec dlatego pytam...


W każdej chwili można :)

A tutaj zapraszam po szczegóły: http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=51799

kasjopea - Pią Mar 12, 2010 22:03

Dokładnie, można w każdej chwili. Do końca marca mają czas na wpłacenie składki Klubowicze, jeśli nie chcą utracić tego statusu.
Perez - Sob Mar 13, 2010 11:54

Psysly naklejecki hehehehehe
martens - Pon Mar 15, 2010 17:46

Witam. Pieniazki wplacone, Skarbnik poinformowany.

pozdrawiam
Marta

tronsek - Pon Mar 15, 2010 20:16

Zachęcam Nowych Klubowiczów, do zakupu klubowych wizytówek, celem promocji klubu wśród innych posiadaczy ROVER'ków.

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=47330
http://forum.roverki.eu/v...r=asc&start=100

Tomaszi - Wto Mar 16, 2010 01:22

martens napisał/a:
Witam. Pieniazki wplacone, Skarbnik poinformowany.
Skarbnik zanotował, sprawdził, odfajkował i ot zmiana barw nastąpiła ;)

Informuję, że legitymacje zostały zamówione.
karty Nowych klubowiczów
od nr KZ0833 - KZ0843

oraz karty klubowiczów o nr-ach
KZ0333
KZ0075
KZ0009
KZ0464
KZ0461
KZ0307
KZ0460
KZ0397
KZ0085

Klubowicze czekający na znaczek mogą spodziewać się dostawy... myślę że jeszcze w tym tygodniu (zależy od poczty)

A-cha zapomniałem kasjo dostanie znaczek w kopercie razem z legitymacją dla wolarza, tniemy koszty :mrgreen: (wpadki też się zdarzają...)


Pozdrawiam
Skarbnik
Tomaszi

martens - Wto Mar 16, 2010 08:27

Tomaszi, dziekuje bardzo. Ale expresss! :mrgreen:

pozdrawiam
Marta

tomirek - Sro Mar 17, 2010 16:33

No to poszedł przelewik :)
InEs - Sob Mar 20, 2010 14:30

tomaszi napisał/a:


Informuję, że legitymacje zostały zamówione.
karty Nowych klubowiczów
od nr KZ0833 - KZ0843


Tomaszi ja już się nie mogę doczekać, aż dostanę moją legitymację. Czy jeżeli nie zostały one jeszcze wysłane to mogłabym zmienić adres do wysyłki??

Tomaszi - Sob Mar 20, 2010 22:04

InEs, napisz do mnie pw z adresem na jaki wysłać list.
Legitymacje dotrą do mnie dopiero pod koniec następnego tygodnia.

sknerko - Sro Mar 24, 2010 13:54

No i przelewik poszedł dziś, teraz czekam na przesyłkę
BoloSr - Sro Mar 24, 2010 19:02

Tomaszi napisał/a:
InEs, napisz do mnie pw z adresem na jaki wysłać list.
Legitymacje dotrą do mnie dopiero pod koniec następnego tygodnia.


liscik dotarl razem z naklejka :)

szoso - Pon Mar 29, 2010 18:25

właśnie opłaciłem składkę :smile:
mam nadzieję że potwierdzenie przelewu które wysłałem skarbnikowi nie trafi do spamu :razz:

BoloSr - Pon Mar 29, 2010 19:35

szoso420 napisał/a:
właśnie opłaciłem składkę :smile:
mam nadzieję że potwierdzenie przelewu które wysłałem skarbnikowi nie trafi do spamu :razz:


a to tzra tak robic :roll:

bo jaos tak nie zrobilem i wszystko dotarlo :)

tomirek - Pon Mar 29, 2010 22:29

szybkie pytanko - gdzies wyczytalem, ze wraz z legitką, znaczkiem i lepą klibową przyjdą też naklejki na ramki tablic rejestracyjnych. Prawda to? :mrgreen:
-IKS- - Pon Mar 29, 2010 22:52

tomirek napisał/a:
szybkie pytanko - gdzies wyczytalem, ze wraz z legitką, znaczkiem i lepą klibową przyjdą też naklejki na ramki tablic rejestracyjnych. Prawda to? :mrgreen:


prawda :)
to taki "pakiet powitalny" :mrgreen:

Tomaszi - Wto Mar 30, 2010 00:28

Mam dobre wiadomości i złe.
Od której zacząć?
Może ten serwis informacyjny rozpocznę mniej przyjemnymi wiadomościami
które można przeczytać tutaj -> http://forum.roverki.eu/v...p=481759#481759

Dobre wiadomości są takie, że wybrani klubowicze otrzymają od klubu prezencik na zajączka.

Pozdrawiam,
Skarbnik
Tomaszi

jaro12 - Wto Mar 30, 2010 07:09

A komisja konkursowa w składzie :?: :D
szoso - Wto Mar 30, 2010 09:22

BoloSr napisał/a:
a to tzra tak robic

nie trzeba ale można :smile:
Cytat:
O fakcie dokonania przelewu można także powiadomić klubowego skarbnika - przyspieszy to wysłanie klubowej legitymacji i znaczka.

tian - Wto Mar 30, 2010 09:46

Tomaszi napisał/a:
Dobre wiadomości są takie, że wybrani klubowicze otrzymają od klubu prezencik na zajączka.


Miejmy tylko nadzieje że ten zajączek na poczcie nie spi.... "ucieknie" - znaczy zagubi się.

zetes - Wto Mar 30, 2010 10:18

Tomaszi napisał/a:
Dobre wiadomości są takie, że wybrani klubowicze otrzymają od klubu prezencik na zajączka.


Ci wybrani to na chybił trafił, czy kryterium wyboru było Twoje widzimisię :grin:

InEs - Wto Mar 30, 2010 10:28

Tomaszi napisał/a:
InEs, napisz do mnie pw z adresem na jaki wysłać list.
Legitymacje dotrą do mnie dopiero pod koniec następnego tygodnia.


czy może dostałeś moja wiadomość, bo miałam pewne problemy z jej wysłaniem??

Tomaszi - Wto Mar 30, 2010 17:04

tian napisał/a:
Miejmy tylko nadzieje że ten zajączek na poczcie nie spi.... "ucieknie" - znaczy zagubi się.
Na to nie mam wpływu, w razie W mam nr nadania każdego listu.

zetes napisał/a:
Ci wybrani to na chybił trafił, czy kryterium wyboru było Twoje widzimisię :grin:
Widzimi się, kryterium wyboru zostało ustalone przez Was samych ;)

Cytat:
czy może dostałeś moja wiadomość, bo miałam pewne problemy z jej wysłaniem??
Dostałem wiadomość o zmianie adresu, chyba że jeszcze była jakaś -której nie otrzymałem.
tomirek - Wto Mar 30, 2010 20:40

Tomaszi napisał/a:


Dobre wiadomości są takie, że wybrani klubowicze otrzymają od klubu prezencik na zajączka.


A ci pozostali? :tuptup:

tronsek - Wto Mar 30, 2010 21:10

A Ci pozostali, mogą sobie sprawić "Z okazji Zajączka" mega wypaśne wizytówki klubowe. Zostały jeszcze tylko dwa miejsca do zamknięcia "partii 3".
Tak więc dopisywać się do listy. :rotfl:
http://forum.roverki.eu/v...47330&start=100

praktis - Sro Mar 31, 2010 09:39

Składka opłacona, potwierdzenie wysłane na maila skarbnik@roverki :smile:

Lepiej późno niż wcale :razz:

InEs - Sro Mar 31, 2010 09:47

Tomaszi napisał/a:
Cytat:
czy może dostałeś moja wiadomość, bo miałam pewne problemy z jej wysłaniem??
Dostałem wiadomość o zmianie adresu, chyba że jeszcze była jakaś -której nie otrzymałem.


nie tylko raz była zmiana adresu

Warlike - Pon Kwi 05, 2010 12:52

Dobra to i ja się wpisze :razz: Zrobiłem przelew dziś więc pewnie w tyg dojdzie...
cirek - Pon Kwi 05, 2010 12:58

Warlike,
W końcu zdecydowałeś się tak długo kazałeś na siebie czekać :wink:

Warlike - Pon Kwi 05, 2010 13:11

cirek, dołączyłem tu dzięki Tobie...teraz trzeba poczekać na jakiś zlot i poznać więcej klubowiczów ...
cirek - Pon Kwi 05, 2010 13:27

Zgadza się tylko szkoda że tak mało nas z Brzegu jest, chodź Roverków jeździ trochę po Brzegu :mrgreen:
tronsek - Wto Kwi 06, 2010 09:35

cirek napisał/a:
Zgadza się tylko szkoda że tak mało nas z Brzegu jest, chodź Roverków jeździ trochę po Brzegu :mrgreen:


Możecie się zaopatrzyć w wizytówki klubowe i wtykać je spotkanym ROVER'kom za wycieraczkę, a wtedy na pewno Was przybędzie. Zostało tylko jedno miejsce do zamknięcia partii nr 3.
http://forum.roverki.eu/v...p=484146#484146

monia0023 - Sro Kwi 07, 2010 18:11

Witam, kurcze, pewnie jestem niecierpliwa, ale na poczcie już nie mogą na mnie patrzeć !! ! :oops: Błagam o info w temacie KIEDY dostanę najważniejszą legitymację i KIEDY dostanę najwspanialszą naklejkę na piękną, ale dotąd gołą dupcię mojego niuniusia ?
tronsek - Sro Kwi 07, 2010 18:51

monia0023, Musisz uzbroić się w cierpliwość. Procedura jest taka, że nowe legitymacje są wyrabiane dopiero, kiedy uzbiera się min. 10 osób.
Ja na swoją czekałem ponad 1,5 miesiąca.

monia0023 - Sro Kwi 07, 2010 19:26

Nie pociesza mnie to :neutral: mam tylko nadzieję, że przed zlotem upragnione gadżety nadejdą :lol:
martens - Sro Kwi 07, 2010 21:16

monia0023, wybierasz sie na zlot???

edit:
Monika nie zasmiecajmy watku, bo zaraz dostaniemy po klapsie ;) - pogadamy na spocie w niedziele. Ja takze mam taki plan ale jeszcze nie wiem jak wyjdzie.

monia0023 - Sro Kwi 07, 2010 21:18

Mam taki plan :mrgreen:

[ Dodano: Sro Kwi 07, 2010 21:18 ]
A Ty ?

Tomaszi - Czw Kwi 08, 2010 15:16

Witam po świętach, wiem wiem już dawno i nie prawda, ale u mnie trwały trochę dłużej.
Z przyczyn technich -awaria PC- nie udałomi się zrobić Wam prezentu na zajączka.

Listy zostały wysłane we wtorek, wybaczcie że piszę dopiero teraz ale jak pisałem święta miały poślizg i nie miałem potrzebnych danych dla tej informacji.

Wysyłka objęła 42 Klubowiczów posiadających poniższe numery legitymacji:

KZ0333
KZ0075
KZ0833
KZ0009
KZ0464
KZ0834
KZ0835
KZ0837
KZ0520
KZ0461
KZ0307
KZ0838
KZ0839
KZ0460
KZ0397
KZ0840
KZ0841
KZ0842
KZ0085
KZ0843
KZ0549
KZ0844
KZ0070
KZ0845
KZ0846
KZ0302
KZ0746
KZ0800
KZ0804
KZ0738
KZ0479
KZ0805
KZ0530
KZ0782
KZ0675
KZ0272
KZ0552
KZ0685
KZ0797
KZ0372
KZ0104
KZ0595

Dobra wiadomość dla pozostałych, którzy nie odnaleźli na liście swojego klubowego numerka. Uzbierała się wymagana ilość nowych legitymacji i mogę zamawiać, ale zrobię to dopiero, albo już po 15 b.m. czas dostarczenia do Was przewiduję na początek maja. Tak, że bez obaw na zlot przyjedziecie już z legitymacją i oznakowanym klubowym Roverkiem.

Pozdrawiam
Skarbnik
Tomaszi

InEs - Czw Kwi 08, 2010 15:54

Tomaszi, dziekuję za informacje - teraz to oczekuję liści :mrgreen: ku od ciebie
MiReK - Czw Kwi 08, 2010 20:41

Tomaszi napisał/a:
nie udałomi się zrobić Wam prezentu na zajączka

Czyli oprócz legitymacji nie mamy co liczyć że ujrzymy w kopercie coś miłego?

dr - Czw Kwi 08, 2010 21:17

W końcu w gronie klubowiczów, teraz tylko czekać na legitkę i piękne naklejki :mrgreen:
Warlike - Czw Kwi 08, 2010 21:20

dr napisał/a:
W końcu w gronie klubowiczów, teraz tylko czekać na legitkę i piękne naklejki :mrgreen:


To masz tak samo jak ja :lol:

Tomaszi - Czw Kwi 08, 2010 21:23

Miłym dodatkiem do legitymacji jest naklejka VOID ROVERki.pl 2010r.

Jeśli ktoś spodziewał się jakiegoś marcepanowego jajka lub czekoladowego zajączka albo pistoletu na wodę to sorki nie w tym roku :diabeł:
może w następnym... zarząd zweryfikuje udziały w działalności klubowej, aktywność na spotach i w szczególności na zlotach... no kto wie co przyniesie nowy rok :twisted: ;p

Brt - Czw Kwi 08, 2010 21:25

:lol: ;) dla mnie legitymacja była największą niespodzianką w pierwszej przesyłce :)
cirek - Czw Kwi 08, 2010 21:40

Warlike napisał/a:
To masz tak samo jak ja


Ja dostałem dzisiaj awizo i prawdopodobnie to będzie legitymacja itp :mrgreen: :wink: :grin: :smile: :o

InEs - Pią Kwi 09, 2010 09:52

Tomaszi, dziekuję za przesyłkę :mrgreen:
tomirek - Pią Kwi 09, 2010 12:31

Ja również dzis otrzymałem komplecik. Dziękuję
monia0023 - Pią Kwi 09, 2010 18:56

Mam, mam, mam !! ! :mrgreen: Dziękuję !! !

[ Dodano: Pią Kwi 09, 2010 18:56 ]
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zetes - Pią Kwi 09, 2010 21:39

Tomaszi, dzięki za nr 0333, dziś otrzymałem. Dzięki również za załączone pismo informacyjne, choć w moim przypadku jako wieloletniego klubowicza wszystko co w piśmie napisane już mi znane, ale dzięki za dobre chęci. Potraktuję to pismo jako obiecany prezent zajączkowy. :grin:
tian - Sob Kwi 10, 2010 12:40

Naklejeczka dotarła, dziękuję.
sknerko - Sob Kwi 10, 2010 12:53

dostałem wczoraj, dzieki wielkie, a moja małżonka dziękuje za emblemat na auto
martens - Sob Kwi 10, 2010 20:06

Tomaszi dziekuje. Awizo dotarlo wczoraj ale ja jeszcze nie dotarlam na poczte. :evil: odbiore dopiero w poniedzialek po pracy.
Verneur - Pon Kwi 12, 2010 14:16

Także do mnie przesyłka dotarła :smile:
Wielkie dzięki

charlee - Pon Kwi 12, 2010 21:17

Witam.
Proszę o pomoc - nie mogę się zalogowac na Roverki.pl

Tomaszi - Pon Kwi 12, 2010 21:43

charlee, zerknij na pw.
Stachu - Pon Kwi 12, 2010 22:57

Tomaszi, dzięki za przesyłkę, dfajkuj KZ0085.
charlee - Wto Kwi 13, 2010 09:03

Tomaszi,
Dzięki za pomoc, wpłata zrobiona - prosiłbym tylko o 2kpl naklejek bo w rodzinie mam 2 Frelki (mój i żony)

dzieju - Sro Kwi 28, 2010 16:28

A ja a ja a ja :D Kiedy dostane ? wplacilem juz dawno :D :cool:
charlee - Sro Kwi 28, 2010 18:40

dzieju, ja też czekam - cierpliwości
lordmichu - Sro Kwi 28, 2010 22:07

No i ja też oczekuję :)

Pozdrawiam

Tomaszi - Sro Kwi 28, 2010 23:57

Legitymacje powinny być gotowe do wysyłki w okolicach 15-20 maja.
TIGER - Pon Maj 24, 2010 00:19

Termin już przekroczony co się dzieje proszę o info?
Jugol - Pon Maj 24, 2010 00:25

podpite ;)
Tomaszi - Pon Maj 24, 2010 01:09

Nie podpite a podtopione... dzięki za odświeżenie tematu.

Witam serdecznie po dość długiej przerwie.
Chciałbym przeprosić wszystkich zainteresowanych, tych oczekujących na legitymacje, jak i na naklejkę roczną. Szczególnie oczekujących na naklejkę. Chciałem puścić jedną wielką wysyłkę wraz z legitymacjami. Legitymacje dotarły do mnie we wtorek, albo środę.
Ze względu na sytuację powodziową, do obecnej chwili nie byłem w stanie zrobić do Was wysyłek.
Większość z Was (szczególnie nowi klubowicze) chciała otrzymać legitymacje jeszcze przed zlotem, przykro mi ale nawet gdybym wysłał jutro, moglibyście się minąć z listem jadąc na zlot.
Moja propozycja jest taka, że dla tych co będą na zlocie legitymacje wraz z pakietem powitalnym będą do odebrania na miejscu w ośrodku.
Natomias osoby nie wybierające się na zlot otrzymają wysyłkę pocztą.
Tutaj mam prośbę do osób będących na zlocie, jeśli tylko mogą niech napiszą tu w temacie, że wyrażają chęć odbioru wysyłki w Ślesinie.
Pozostałe wysyłki będą wysłane po zlocie.
Dziękuję za zrozumienie i wyrozumiałość.

Pozdrawiam
Skarbnik
Tomaszi


PS. Jeśli ktoś wyśle wiadomość PW proszę się nie denerwować że nie odbieram, obecnie na forum wchodzę tylko w nocy, za dnia walczę ze skutkami wielkiej wody.

dzieju - Pon Maj 24, 2010 10:08

Ja prosze o wysylke do domku :D
Lenin - Czw Maj 27, 2010 08:42

Ja będę na zlocie, więc odbiorę ją osobiście :-)
Tomaszi - Pią Cze 04, 2010 18:38

Informacja

Skarbnik od dzisiaj jest na tygodniowym urlopie, prawdopodobnie po za zasięgiem neta.



pozdrawiam
Tomaszi

roverek75_00 - Nie Cze 20, 2010 10:38

Witam ja do tej pory nie doczekałem się legitymacji ani naklejki ,
można wiedzieć jakiś przybliżony termin

pozdrawiam

Warlike - Pon Cze 21, 2010 12:33

Ja dziś wszystko dostałem. Dzięki
roverek75_00 - Wto Cze 22, 2010 16:18

Dziękuję, wczoraj również dostałem przesyłkę :)
charlee - Wto Cze 22, 2010 16:48

Podziękował - przesyłka dotarła dzisiaj :mrgreen:
dr - Wto Cze 29, 2010 21:21

Dzisiaj przesyłka dotarła, Dzięki Tomaszi, :mrgreen:
A Poczta Polska wciąż zaskakuje, list polecony szedł 2 tygodnie :shock:

kepo - Sro Lip 14, 2010 15:09

do mnie od dołączenia czyli poczatku maja nic nie dotarlo ;)
seyfer - Pią Wrz 10, 2010 17:47

ktoś sie już wyłamał z szeregu i dostał przesyłkę ? :lol:
dzieju - Nie Wrz 12, 2010 12:25

Ja nadal nic nie dostałem a już drugi rok leci nic nie mam :(
Tomaszi - Czw Wrz 16, 2010 03:51

dzieju napisał/a:
Ja nadal nic nie dostałem a już drugi rok leci nic nie mam :(
dzieju Twoja przesyłka notorycznie wraca do nadawcy :/
Pierwszego zwrota dostał poprzedni skarbnik Tedi_K. Przejąłem od niego list zwrotny adresowany do Ciebie, po opłaceniu przez Ciebie składki wysłałem (jak dobrze pamiętam podawałeś mi poprawiony adres) i także dostałem zwrot przesyłki.
List (legitymacja i wszystko) leży u mnie i czeka...

Uzupełnij swoje dane w profilu na forum, później odezwij się do mnie na maila lub PW i zrobimy wysyłkę.

dzieju - Czw Wrz 16, 2010 10:00

Wszystkie listy odbieram :/ ok wysylam ci PW , dzieki za reakcje .
Pawkaz - Nie Gru 19, 2010 12:59

Czy zmienilo sie cos jesli chodzi o skladeczke na 2011 rok ? Czas "awansowac" z sympatyka na klubowicza ;)
kasjopea - Nie Gru 19, 2010 17:05

Gdyby się coś zmieniło, byłoby na ten temat ogłoszenie.
leszczu - Pon Sty 03, 2011 12:56

Kiedy będzie można wpłacać pieniążki na konto na rok 2011 ??
greg-si - Pon Sty 03, 2011 13:36

ups nie zapytałem a już wpłaciłem
jak będzie jakaś zwyżka związana z podniesieniem podatku to dopłacę ;)

kasjopea - Pon Sty 03, 2011 13:51

Można wpłacać już. Podwyżki póki co nie będzie ;)
colin1983 - Pon Sty 03, 2011 14:24

Dzisiaj z rana wysłałem kasę :mrgreen:
claudii - Pon Sty 03, 2011 14:33

mam pytanko czy klubowicze mają jakąś zniżkę w wybranych sklepach z częściami?
thef - Pon Sty 03, 2011 14:46

claudii napisał/a:
mam pytanko czy klubowicze mają jakąś zniżkę w wybranych sklepach z częściami?
Np. www.tomateam.pl - 10% na zamienniki i 5% na oryginały.
Alexi - Pon Sty 03, 2011 22:00

Teoretycznie.
borek88 - Pon Sty 03, 2011 22:04

dlaczego teoretycznie??